Na kolenou

Na kolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432056/bmid_na-kolenou-kZ4-432056.png 3 249 49

Na kolenou série

Když Cameron požádal lásku svého života, aby si ho vzala, dala mu Maya Jacobsová, svázaná odpovědností za péči o svou problémovou matku, jedinou odpověď, kterou mohla. O několik let později, zakořeněná v bezduché pracovní rutině, se rozptyluje od přetrvávající lítosti svého rozhodnutí životním stylem „tvrdě pracovat a užívat života“, který zaručuje, že se už nikdo do jejího srdce znovu nedostane. Cameron Bridge strávil posledních pět let v armádě, kde se pokoušel uniknout bolestivé vzpomínce na ztrátu Mayi. Poté, co v poušti bojoval ve své vlastní válce, začal nový život v New Yorku po boku svých sourozenců, Olivií a Darrenem. Osud je však svede opět dohromady. Může Cameron v srdci města plného nadějí a stínů najít dívku, již kdysi miloval, v té ženě, kterou se stala? Lehce psychologický příběh, protkaný erotickou linkou, je vhodný pro všechny, kteří chtějí poznat, jaké je milovat a nemoci se druhému plně oddat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

On My Knees , 2014

2688
27.12.2020 3 z 5

Možná je to moje vina, že jsem si knížku idealizovala podle obalu a popisku, ale vážně jsem od ní čekala víc.¨
Příběh byl suchý, nezajímavý vážně na mě moc dobře nezapůsobil. Námět na knížku byl určitě dobrý, ale obsah a vyvinutí na nic.

Majka1979
26.12.2020 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, od začiatku do konca som ho čítala s tým, že čo všetko v ňom ešte zažijem a na milé príhody nebolo veruže núdza. Začiatok bol taký trošku hr, ale mne osobne to nevadilo, len teda možno niekto by si povedal, že do toho skočila autorka veľmi rýchlo. Veľmi ľahúčko sa to čítalo a už teraz viem, že si druhú časť tejto série veľmi rada kúpim :) Štýl autorky mi sadol a na ďalšie knihy sa teším :)

Myška43
25.12.2020 2 z 5

Vezmi si mě. Ta tři prostá slova všechno zničila. Žádná žádost o ruku by nikdy neměla skončit takhle.

No hurá, konečně jsem to dočetla a bylo to pro mě docela utrpení. Četla jsem dál jen proto, že mě zajímalo, proč Maya Camerona odmítla a je to pro mě velké zklamání. Nehledě na to, že mi k sobě vůbec nepasovali. Maya mě neskutečně vytáčela. Cameron byl tak klidný, chápavý a trpělivý, až to bylo neuvěřitelné. Námět měl potenciál, ale autorka si mohla více pohrát s psychologií postav , ubrat sexuální scény a více rozvinout děj.
Závěr: Je snad jasné, že Cameron se svého ,, ano'' dočká, až na potřetí a budou žít šťastně navěky.

Petriii
21.12.2020 3 z 5

Tak já nevím :D nebylo to nejhorší... Ale hodně jsem se musela nutit do čtení. Neuvěřitelně moc mě štvala hlavní hrdinka. Bože, ale fakt moc! Její myšlenkový pochody,její rozhodnutí. Vůbec mi do příběhu nesedla,ani ke Camovi. Myslím že se z knihy dalo vytřískat mnohem víc,takhle to byl jen slabý průměr a klidně mohla být kratší.

georginaa
13.12.2020 3 z 5

No nemůžu říct, že by mě ten příběh nějak nadchl. Maya mě trochu štvala s tím jejím "já nechci, i když chci". Její rozpory v duši léčí chlastem a nikdo si ničeho nevšimne. Prostě je to takové neskutečné. Cam na to, že vypadá jako drsňák - voják, má neskutečně romantickou a jemnou duši. Což se mi k němu moc nehodilo. Vlastně jeho povahu vůbec nelze popsat, jelikož se to vše stáčelo k Maye. Vše se mi zdálo nemastný a neslaný. To, že tam nechybí plno sexu, neznamená, že mě příběh nějak zaujal.

Alieen
07.12.2020 2 z 5

Nemohu si pomoct, ale kniha mě z jedné části spíše vytáčela. Příběh a nápad to byl v celku zajimavy, to ano, ale pohled ze strany Camerona byl prostě a jednoduše tak nerealisticky, až mi to skutečně vadilo. Celkově ty rozhovory, myslím ty "romantické" rozhovory mezi hlavními hrdiny byly mnohdy neskutečně trapné a tak strašně nerealistické! Po dlouhé době jsem v knize opět preskakovala pasáže a někdy i celé stránky, a to především při těch "romantických" výlevech a některých sexuálních scénách. A to mi začátek knihy přišel tak zajímavý!

Sukinka
07.12.2020 5 z 5

Krásný příběh, určitě stoji za přečtení.

happy19
27.11.2020 5 z 5

Skvělá forma psaní!
Trocha vážnosti u klasicky známých témat tohoto žánru mile potěší!
Ráda si od autorky přečtu další počin,-)

"Jednat, milovat a trpět ve skutečnosti znamená žít."

Damienronnie
21.11.2020 5 z 5

Výborná , dobre sa čítala .

láska erotika vyrovnání se s minulostí

Meredith Wild
americká, 1982