nina3905 Online nina3905 komentáře u knih

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Z knihy mám po prečítaní zmiešané pocity. Keďže nerada nechávam nedočitane série, dám šancu druhej časti. Uvidím, či mi príbeh viac “sadne”.

Hriešne očarujúci Hriešne očarujúci Meghan March

Dobojované - nemastné, neslané, síce neurazí, ale ani neohúri. Celá séria prestavovala slabší priemer. V prvých dvoch častiach to bolo neustále opakovanie, ako nemôžu byť spolu a chcú byť spolu. Túto tretiu časť sa autorka očividne snažila spraviť akčnejšiu, ale v podstate celá akcia sa konala na posledných stranách. Uff, dočítanie tejto série bol boj.

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Myslím, že po prečítaní anotácie každý vie, čo môže od knihy odčakávať. Žiaľ, autorka nevyužila šancu na zápletku, celá kniha bola pre mňa sklamaním. Takže knihu zaraďujem do kategórie - prečítala som, zabudla som a určite sa k nej nevrátim.

Sandy Sandy Melanie Moreland

Krásne dojímavé zakončenie celej série. Kniha určite stojí na prečítanie.

04.02.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Autorku L. J. Shen poznám a vždy sa teším na jej knižné počiny, ktoré si s radosťou prečítam. Príbeh Maddie a Chase je v porovnaní už s predloženými knihami tejto autorky trošku slabší, ale stojí za prečítanie. Pri čítaní budete mať úsmev na perách najmä pri hašterení hlavných hrdinov.

04.02.2022 5 z 5

Blázzznivé námluvy Blázzznivé námluvy Robyn Neeley

Klasická romantikuš oddychovka.

30.01.2022 3 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Priemerná romantická kniha, na ktorej obsah po prečítaní rýchlo zabudnite.

29.01.2022 3 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Najskôr som videla film a až potom čítala knihu. Väčšinou to býva tak, že kniha býva lepšia ako film, ale tu to nemôžem tvrdiť. Myslím, že to bolo na podobnej úrovni.

27.01.2022 2 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Ak poznáte autorku Sandru Brown, tak viete čo môžete od jej kníh očakávať. Predvídateľná detektívna zápletka aj rozuzlenie príbehu spojené s romantikou. Oddychová kniha, rýchlo prečítaná.

23.01.2022 3 z 5

Voľný pád Voľný pád Sandra Brown

Tradičný román od Sandry Brownovej s detektívnou zápletkou spojenou s romantickým príbehom.

23.01.2022 4 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Kniha ponúka prepracovaný detektívny príbeh s neočakávaným záverom. Vhodné je ak máte prečítaný aj prvý diel, pretože dostanete sa "do obrazu" čo všetko prežila inšpektorka Rosalind Krayová. Určite si prečítam aj ďalšie diely.

23.01.2022 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Romantikuš oddychovka.

23.01.2022 3 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Našla som ďalšiu obľúbenú detektívnu sériu. Obľúbila som si aj hlavnú postavu, inšperktorku Rosalind Krayovú, ktorá je svojrázna, problematická, psychicky nevyrovnaná, ale zároveň policajtkou každou bunkou svojho tela. Určite si prečítam pokračovanie.

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Detektívny román prináša napätie ako aj nečakané zvraty vo vyšetrovaní prípadu. Zároveň má kniha rýchly spád a prekvapivý záver. Odporúčam všetkým milovníkom napätia. Už teraz zvedavá na ďalší Katin prípad.

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha sa čítala ľahko. Cením si aj to, že autor nevynechal Petra Conwaya. Veľmi som sa potešila, že sme nazreli hlbšie aj do súkromia Kate a hlavne Tristana. Som fanúšičkou tejto dvojice a teším sa na ďalšiu časť.

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Nová séria, nová vyšetrovateľka, ale tentokrát nie ako policajtka, ale ako "súkromné očko". Detektívka s ľahko čitateľným dejom, zaujímavé a prepracované postavy, dobrá zápletka s rýchlym spádom a prekvapivé rozuzlenie. Knihu určite odporúčam.

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Kniha mala všetko čo od dobrej detektívky čakáte. Obľúbila som si starnúceho komisára Ewert Grens, ktorý príbehu dodal punc dokonalosti. Určite si prečítam pokračovanie.

05.01.2022 5 z 5

Spinkej sladce Spinkej sladce Anders Roslund

Kniha mala rýchly spád, napínavý dej a neočakávaný záver. Druhý diel bol podľa mňa napínavejší ako prvá časť. Do poslednej chvíle som netušila, kto stojí za únosom malého švédskeho dievčatka. Koniec knihy bol veľmi smutný, zarážajúci až neveriaci čoho sú niektorí rodičia schopní.

05.01.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Pokračovanie série, v poradí tretiu časť, som si musela prečítať. Sympatický tandem vyšetrovateľov v podobe Washintona a Tilly opäť nesklamal. Niekde v prostriedku knihy som bola pevne presvedčená, že viem kto stojí za všetkými zločinmi. Samozrejme som sa mýlila, keďže tohto vraha som vôbec nečakala. Teším sa na ďalší diel.

31.12.2021 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Krátke romantické príbehy, vhodné na prečítanie v období Vianoc.

30.12.2021 4 z 5