Mlha nad Shadow Sands

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/big_mlha-nad-shadow-sands-sdg-454903.jpg 4.41072

Kate Marshallová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

Shadow Sands, 2020

Kniha Mlha nad Shadow Sands

MoireDeTardis
včera

Povedenej druhej díl. Bryndza mě baví, dodává očekávanou kvalitu. Chybí mi tam asi nějakej wow efekt nebo něco, co by mě fakt vystřelilo na Měsíc. Každopádně si Bryndzu vždycky ráda přečtu, protože vím, že to bude kvalitní čtení.

sramkovamichala
včera

Prvni dil byl vice napinavy, nicmene stale hodnotim kladne. Kniha se velmi dobre cte.

jefff

Druhý díl série ubral na akčnosti a naopak se snažil o budování atmosféry v poutavých kulisách bývalého šlechtického sídla. Jenže pátrání je takové nemastné neslané a konec je vyloženě nezábavný a až překvapivě nevýrazný. Oproti prvnímu dílu slabší.

Michelinecka84

Knížka mě vtáhla od samého začátku. Napínavé zajímavé čtení. Měla jsem problém knížku odložit. Už se těším na další příběhy.

MarianP

Napínavé čítanie od prvej po poslednú stranu. Kniha sa číta veľmi dobre, páčilo sa mi prostredie, do ktorého autor zasadil príbeh - priehrada Temné piesky. Dej je trochu jednoduchší, zápletka nie je nejaká dramatická, ale o to viac sa mi kniha dobre čítala. Nečakajte krvák ani nič pritiahnuté za vlasy ale jednoduché detektívne čítanie...

JaKa1974

Napínavé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout.

olca1983

Přes to, že knihy Roberta Bryndzy miluji, jsem se do této vůbec nemohla začíst. Musela jsem ji i odložit a začít znovu. Spád začala nabírat zhruba kolem poloviny a pak už jsem se jen modlila, aby to Magdalena zvládla. Těším se, kam dál se život Kate a Tristana rozvine.

baji42

Bryndza rozhodně psát umí, přesto mi u této knihy připadalo, jako by autor trochu vařil z vody a musela jsem se do čtení spíše nutit. Možná to bylo i tím, že bezprostředně před touto knihou jsem četla detektivku od českého autora, kterou jsem přečetla jedním dechem.