Mlha nad Shadow Sands

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/big_mlha-nad-shadow-sands-qRG-454903.png 4.41634
Série:

Kate Marshallová 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

Shadow Sands, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (435)

Kniha Mlha nad Shadow Sands

Sacinka
24. března

První díl mě nechal úplně chladnou, za to Mlha se mi líbila moc! Až mě to překvapilo. Od půlky nešla odložit. Úseky s Magdalenou super, napnutá jak kšandy. (Sestra Tristana no coment). Cestu ke Kate si už určitě nacházím.

Ulala
12. března

Druhý případ Kate Marshallové musím hodnotit jako skvělý. Bylo to napínavé, četlo se to samo, Čtyři hvězdičky dávám proto, že si myslím, že Robert Bryndza ještě neukázal všechno. Jsem zvědavá na další pokračování K.M. a jestli to již bude jako soukromé očko.


Evkaha
05. března

Čtivé, svižné, napínavé. Má to své mouchy, ale co nemá. Za mě lepší než první díl ze série s Kate

minirock
03. března

Ne že bych byl přímo zklamaný, to opravdu ne, ale vyřešení několika případů ztracených mladých lidí mnoho let zpátky prakticky za pár dnů jednou bývalou policistkou a jejím asistentem mi připadalo až příliš jednoduché. Zajímalo by mě co tam dělala ta policie, to si opravdu myslela že ti lidé zabloudili v mlze a spadli do moře? Ale možná jsem jen velký hnidopich ... Každopádně jako oddechovka někam v létě k vodě skvělé.

wendulka0502
26. února

Poslouchala jsem ve formě audioknihy. Skvělý příběh,krásně odsýpal, žádná hluchá místa,interetace taky vynikající. Musím říct že druhý díl mě bavil ještě víc než ten první. Ani chvíli jsem se nenudila vřele doporučuji všem milovníkům napětí

Vydra57
15. února

3. kniha od autora 1. s Kate Marshallovou . Děj je hodně dynamický, smysluplně souvislý, při scénách s unesenou mě docela mrazilo. Kate mi přijde sympatičtější vyšetřovatelka než Erika z druhé série příběhů. Prozatím nejlepší kousek.

Nikol681
08. února

Ty brďo - tak tohle byla jízda od první do poslední stránky! Mám ráda knížky od pana Bryndzy, ale tohle jsem přečetla doslova jedním dechem. Tak napínavý, čtivý, paráda!

VendulaB
08. února

Velmi příjemné pokračování dobré série. Příjemné, čtivé, napínavé, uvěřitelné. Velmi dobrá detektivka, těším se na další.

1 ...