Voľný pád

Voľný pád https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433502/bmid_volny-pad-SMf-433502.jpg 4 212 56

Po románoch Krvavé spomienky a Zrada vám ponúkame ďalší strhujúci triler z pera kráľovnej tohto žánru – neodolateľnú zmes trýznivého napätia a erotiky, ktorá vás celkom opantá. Keď pre nepreniknuteľnú hmlu na americkom východnom pobreží skolabuje doprava na zemi aj vo vzduchu, jediný, kto si trúfne sadnúť do kokpitu lietadla, je Rye Mallett, skúsený a nebojácny profesionálny pilot. Podujme sa doručiť tajomnú čiernu schránku do mestečka v severnej Georgii, kde na ňu už netrpezlivo čaká istý doktor Lambert. Po núdzovom pristátí v neďalekom lese, spôsobenom pokusom o sabotáž, striehne na Malletta ďalšie nemilé prekvapenie: namiesto jeho klienta sa pri lietadle zjaví neznáma žena, ktorá sa predstaví ako Brynn O´Nealová a dožaduje sa vydania schránky. Rye odmietne, a tak sa chtiac-nechtiac zapletie do mimoriadne nebezpečnej hry. Zásielku totiž treba doručiť čo najskôr a očividne ju chce získať aj niekto iný - niekto, kto by bol pre ňu ochotný aj vraždiť...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Tailspin , 2018

pingu1
14.01.2024 2 z 5

No, co k téhle knize napsat - Sandru Brown mám ráda, ale tohle nějak nebylo ono. Nejdřív jsem se nemohla začíst, pak to bylo celé nějaké divné... Přitažené za vlasy, nereálné, nevím přesně jak to popsat. Prostě mezi nejlepší knihy autorky takhle podle mě rozhodně nepatří... :-(

dzeta
25.08.2023 3 z 5

Napínavá romantika, plná zločinců.

hanap
15.08.2023 4 z 5

Napínavé, romantické, pohodové čtení, užijte si ho také.

kačenka80
18.05.2023 2 z 5

Romantická oddechovka. Pilot, doktorka a plno padouchů.

alekis
25.04.2023 4 z 5

Když srdéčko posmutní, dušičce není do tance,
není dobré zajíst trable dortíkem či lívancem!
Vždy vše zlepší napínavá detektivní romance!

Romantická detektivka. Hrdina bez hany, bázně...
a kráska... samá ladná křivka,
rozeženou chmury rázně! :-)

Sandra Brown je profík, troufám si říct, že (téměř) nikdy nezklame! Pokaždé je v jejím příběhu napětí až nebezpečí, romantická vášnivá postelová linka a ten závěr... Vždy happyend!
Proto to čteme, drahé spolučtenářky. Samozřejmě. Proč si drásat nervy realitou, ta se na nás valí odevšad jako buldozer. Aspoň nad stránkami romantických příběhů se můžeme pobavit a zasnít... Jaké by asi bylo, prožít toto v reálu? Ó jé!
Prožít konkrétně toto v reálu, no nevím, bylo to jako šíleně napínavý akční film. Autorka ovšem není pitomá husa, jen si vzala za své tento žánr, proto v závěru děkuje poradcům z oblasti pilotování a farmacie... aby nepsala hlouposti, ale věci podložené fakty.
Občas je dobré přečíst si knihu, u které máme jistotu, že skončí... Šťastně...
:-)

Kory98
23.04.2023 4 z 5

Já mám příběhy Sandry Brown ráda a ještě raději ty s detektivní zápletkou. Líbí se mi, jak se to v závěru vlastně všechno rozuzlí trochu jinak i když happy end na sebe nenechá čekat. Sice tohle asi není jedna z jejích nejlepších knih, ale i tak jsem byla spokojená a četlo se mi velice dobře.

petulkapeta
19.02.2023 5 z 5

,,Tohle by mohla být nejhorší chyba,kterou kdy uděláš, Brynn."
,,Já to risknu."

Tak to bylo přesně to co jsem chtěla akce a romantika v jednom. Brynn byla taaak statečná. Rya si nešlo nezamilovat.

zoew
15.12.2022 5 z 5

Trochu přitažené za vlasy, ale skvěle se to četlo. Za mě 4,5*

Janík511
22.10.2022 3 z 5

Asi jsem čekala trochu něco jiného a ne od půlky jen nerealnou zápletku a nudu.

asam
03.08.2022 3 z 5

neurazí, nenadchne - čtení k vodě

Lexie321
26.06.2022 2 z 5

Neviem či to bolo príbehom, štýlom písania, postavami alebo všetkymi tromi ale kniha sa mi veľmi nepáčila. Malo to byť napínavé ale bolo to dosť nudné a postavy ma nijako nezaujali.

jarkaska
19.05.2022 4 z 5

Zpočátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale postupem jsem ji zase nedokázala odložit.
Konec mě po všech těch cestách celkem překvapil. Kniha stojí za přečtení.

Prateri
06.05.2022 4 z 5

Takové trochu zašmodrchané, přes velkou mlhu, velkou přitažlivost mezi hlavními hrdiny se dostanete až do závodu s časem. A jak to dopadne, je jasné pro všechny, kdo znají díla Sandry Brown. A kdo je neznají, tak to mohou ještě napravit. Ale musím konstatovat, že paní spisovatelka má i lepší knihy.

Becca_books
02.05.2022

Tentokrát mi kniha přišla strašně prvoplánová, roztahaná a v závěru těžko uvěřitelná. Nápad nebyl úplně špatný, ale vše bylo jasné již asi ve druhé kapitole a pak se to děsně vleklo než vlastně na to co už vy dávno víte všichni ostatní přijdou. Nejsympatičtější byl asi Rye. A možná Goliad :)

bekule
20.04.2022 3 z 5

3,5
Neurazí ale taky zas tak moc nenadchne. Zklamal mě hóóódně překombinovaný konec,( kdo všechno tam vlastně byl nakonec padouch ?). Nechala jsem se zlákat názvem i obálkou a čekala spíš dobrodružství spojené s havárií letadla ale ona se větší část odehrává až poté, v civilizaci a na útěku.Ústřední dvojice mě tentokrát taky moc k srdci nepřirostla ,určitě jsem četla od SB hodně lepší knihy ale taky i horší.Takže takový čtivě napínavý autorčin průměr,kdy za 14 dní už nebudu vědět o čem to bylo.

Téra
08.04.2022 2 z 5

Bohužel tahle knížka mne moc nezaujala. Do čtení jsem se musela nutit. Udělala jsem i tu věc, že jsem v tří čtvrtině knihy přeskočila nakonec, abych věděla co a jak a moje snaha nepřišla vniveč. Škoda, protože já mám Brownovky ráda. Teď se chystám na Lest, tak snad to bude lepší.

nina3905
23.01.2022 4 z 5

Tradičný román od Sandry Brownovej s detektívnou zápletkou spojenou s romantickým príbehom.

lifeoptimist
05.01.2022 5 z 5

Za mě super, příběh se sice odehrával v krátké době, nicméně konec mě překvapil a to se počítá :-)

čef
02.12.2021 3 z 5

Překotný, předvídatelný děj s mnoha nemožnými zvraty, vyšperkovaný několika málo erotickými scénami, to není to, co mne baví. V této knize jsem se tohoto průjmu dočkal více než dost. Nechci brát autorčiným fandům nadšení pro její románky, třeba jsem byl jen špatně rozpoložen.

anule90
20.09.2021

Sandra Brown je moje guilty pleasure. Příběhy na jedno brdo, ale přesně vím, co můžu čekat a co taky dostanu. Tenhle příběh je po celou dobu zamotaný a objasní se v podstatě až na úplném konci. ...a snad mě i vytáhl ze čtecí krize :)

dobrodružství romance thrillery pro ženy

Sandra Brown
americká, 1948