Voľný pád

Voľný pád https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433502/bmid_volny-pad-SMf-433502.jpg 4 217 57

Po románoch Krvavé spomienky a Zrada vám ponúkame ďalší strhujúci triler z pera kráľovnej tohto žánru – neodolateľnú zmes trýznivého napätia a erotiky, ktorá vás celkom opantá. Keď pre nepreniknuteľnú hmlu na americkom východnom pobreží skolabuje doprava na zemi aj vo vzduchu, jediný, kto si trúfne sadnúť do kokpitu lietadla, je Rye Mallett, skúsený a nebojácny profesionálny pilot. Podujme sa doručiť tajomnú čiernu schránku do mestečka v severnej Georgii, kde na ňu už netrpezlivo čaká istý doktor Lambert. Po núdzovom pristátí v neďalekom lese, spôsobenom pokusom o sabotáž, striehne na Malletta ďalšie nemilé prekvapenie: namiesto jeho klienta sa pri lietadle zjaví neznáma žena, ktorá sa predstaví ako Brynn O´Nealová a dožaduje sa vydania schránky. Rye odmietne, a tak sa chtiac-nechtiac zapletie do mimoriadne nebezpečnej hry. Zásielku totiž treba doručiť čo najskôr a očividne ju chce získať aj niekto iný - niekto, kto by bol pre ňu ochotný aj vraždiť...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Tailspin , 2018

Kudík
25.02.2021 4 z 5

Přiznám se k malému zklamání, a to, že jsem čekala trošku víc akce ve vzduchu a horší padouchy, ale jinak paráda. Nechyběla akce, napětí, boj s časem ani chemie mezi Ryem a Brynn. Líbil se mi pohled Violet a její celkem vtipné náhledy na chování dospělých. Občas mě pobavila i dvojice Wilson a Rawlins. Od nehody jsem si kladla dotaz, proč k tomu vůbec došlo? Konec to uspokojivě objasnil.

galinek
18.02.2021 5 z 5

Paráda....příběh, který chytil od první stránky a "letěl"....a to se počítá, jelikož mi moc pomohlo nezapnout TV, PC..... trošku pohádka, ale s tím problém nemám..... nakonec i sympatičtí policajti:-)))...

mysterygirl
17.02.2021 3 z 5

Pro me ztrata casu.
Hodne slaba kniha od ni

narisa
16.02.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, tak jako většina od Sandry. Bylo to napínavé a čtivé :).

bosorka382
14.02.2021 4 z 5

Velmi dobra,napinava,ako skoro vsetky od autorky

hana1039
11.02.2021 5 z 5

Super čtení s nádechem krimi.. Není to žádna velká detektivka, ale záhad a napětí tam bylo dost. Závěr, jak jinak, překvapivý..

Višnička
04.02.2021 5 z 5

Višnička
04.02.2021 5 z 5

Sandru Brown čtu proto, že přesně vím, co dostanu - nic náročného, ale čtivost, zápletku, vášnivé vzplanutí..a tak je to i u její poslední knížky, kdo má Sandru rád, bude spokojený. Jen mě teda pobavil překlad - když Violet utrousila, že by příšta radši viděla Taylora Swifta :-))))))

musivila
02.02.2021 5 z 5

Další pěkný napínavý příběh mé oblíbené autorky Sandry B., kde se spojuje akce s romantikou.
Pilot Rye je jediný, který je ochoten doručit důležitou zásilku pro doktora Lamberta, i přes nepřízeň počasí. Zásilku si ovšem místo doktora přijede vyzvednout doktorka Brynn O'Nellová. Rye ze začátku netuší, co tajemná černá schránka skrývá. Ale zdá se, že Brynn není jediná, která má o ni velký zájem. Je mu jasné, že půvabná doktorka před ním něco tají ... A tak je Rye vtažen do nebezpečného boje s lidmi, s kterými není dobré si zahrávat. Začíná boj s časem i o život!

jeny-v
27.01.2021 4 z 5

Tady opět autorka nezklamala a předložila nám čtenářům akčně-romanticko-napínavý příběh tak, jak to umí jen ona ve svých románech.
Dash, majitel letecké společnosti, musí v předvečer Díkuvzdání doručit balíček z Ohia do Atlanty doktoru Natovi Lambertovi. I když je špatné počasí přemluví pilota Rye Malletta k odletu do Howardville. Při přistávacím manévru dojde k nehodě a u vraku letadla se objeví neznámá žena. Má eminentní zájem o přepravovanou schránku. Tak se hlavní hrdina seznamuje s přitažlivou doktorkou Brynn O´Nealovou. Bohužel, o zásilku nemá zájem jen ona, ale i najatí nohsledi Goliad a Timmy. A spokojení nejsou ani policisté Rawlins a Wilson. Během 48 hodin musí být zmařený jednoduchý plán napraven.

ikul
17.01.2021 5 z 5

Řekla bych, že je to jedna z nejlepších knih, které jsem od Sandry Brown četla. Děj měl spád a sexuální napětí mezi Rye a Brynn bylo dávkováno po kapkách. Za mne výborné.

biki
31.12.2020 5 z 5

Nejlepší kniha autorky za poslední roky. Velmi akční napínavý thriller s neobvyklou zápletkou a jen poměrně krotkou romantickou linkou.

Ulrika
30.12.2020 4 z 5

Sandra opět nezklamala, ale napsala už povedenějsi knihy. Mužskou hlavní postavu jsem úplně nemusela.

Titas9001
11.12.2020 5 z 5

Kdysi dávno jsem přečetla od autorky Francouzské hedvábí a Bílý žár a zrovna teď zřejmě nastala doba, abych si trochu odpočinula od četby drsných románů...........A vůbec to nebylo špatné. Detektivní román s trochou tajemna a romantiky. Proč ne? Postav tak akorát, přímočarý děj bez zbytečných odboček, mělo to hlavu a patu...Výborný relax, i když úrovně výše zmíněných knih to nedosahuje, tak mě to zase bavilo.

georginaa
01.12.2020 5 z 5

Tak tahle kniha se mi opravdu moc líbila. Pořád jsem si říkala, co může být tak nutné v té černé skřínce. Dokud mě něco netrklo, ale stejně to bylo úplně něco jiného, co jsem nečekala. Rye byl sympaťák a měl takové cítění pro spravedlnost i když na to nevypadal, spíše nechtěl aby to tak vypadalo. Své pocity skrýval hluboko v sobě. Dokud nepoznal Brynn, vše se změnilo a on nevěděl jak z toho uniknout. Prostě napínavé až do konce.

zatylka
29.11.2020 5 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Za mě plný počet hvězdiček bez váhání.

keiko33
19.07.2020 4 z 5

Taka akcna oddychovka s kvapkou romantiky. Hlavny hrdina letec s stazkou traumou, ktory sa vyhyba vztahom, ktoremu necakane do zivota vpadne sexi doktorka, ktora ho zapletie do svojich problemov. Pribeh ma bavil, ani chvilu som sa nenudila, hoci bol napisany na americky styl. V skutocnosti by sa taky blaznivy pribeh asi nestal. Mam rada tento typ pribehov, ktory vas vtiahne do deja a odputa od beznych problemov. A musim pochvalit obalku.

dobrodružství romance thrillery pro ženy

Sandra Brown
americká, 1948