Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/big_skryte-zlo-4GQ-288054.png 4.4875

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak, 2014

Kniha Skryté zlo

Margerite
29.12.2022

Tak tohle bylo hodně slabé, na to, že má kniha aktuálně 87 %. Takový spíš podprůměr, zápletka místy k smíchu, jako třeba sexuální fantazie hlavní hrdinky o muži, který ji drží v zajetí a nic o něm neví. Překlad ala google překladač. "Edice světový bestseller" už mě tolikrát zklamala, ale já si pořád nedám a nedám říct, protože mě vždycky nějak dostane anotace a zdejší vysoké hodnocení. No nic, třeba sáhnu příště po něčem lepším, ale od téhle autorky už to nebude.

danka13
04.12.2022

Za mě dobrá zamilovaná detiktivka, zajímavé rozuzlení, doporučiji.

Jaruš7
23.11.2022

Kompletní soubor emočních vzrušivých pocitů z četby uspokojí všestranně zvídavé čtenáře.
Cestou děje se nedá nerozvolňovat předvídavost, aby nedocházelo k překvapení.

Citace:" Dopustíš se vloupání, ...umíš být laskavý... ale pak bezdůvodně vystřelíš z brokovnice na dva lidi."
"Nebylo to bezdůvodu."
"Kvůli mně?"
"Sprostě se o tobě vyjadřovali."
"Měl si je ignorovat."
"Je to verbež."
"No dobrá jsou to ničemové. Ospravedlňuje to na ně střílet?
"Nestřílel jsem na ně. Kdyby ano , byli by už po smrti."
"...Tak proč jsi to udělal? Řekni mi to!"
"Vystřelil jsem na televizi!"
... měla hroznou chuť se rozesmát. "

Superčtivo.

Sabča817
27.09.2022

Čtivé a od začátku napínavé. Na závěr jedno překvapivé odhalení.

alca-212
20.09.2022

Moc červené. Předvídatelné. Za mě ne. A tak slibně ta kniha začala...

m_martina
02.08.2022

Kniha je výborná a nedá se odložit. Líbila se mi, nemám vůbec co vytknout a doporučuji.

rm
01.08.2022

Moje první čtení od autorky - a napoprvé to není vůbec špatné! Dovedla mě napínat až do konce. takže plný počet a těším se na další :-)

Maggie686
23.07.2022

Má první kniha od autorky a musím říct, že je skvělá. Sandra píše opravdu tak, že vás vtáhne do děje.