Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/big_skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4782

Vydáno: , Ikar (ČR)

Mean Streak, 2014

Kniha Skryté zlo

emamat
včera

Čtivá ,napínavá kniha. Opravdu mě děj neuvěřitelně bavil. Ale ubrala bych trochu té červené knihovny, nemuseli by být hlavní hrdinové tak neuvěřitelně kladní. Byla to moje první kniha od autorky, takže ji dám ještě šanci.

hlentilka

Vynikající.

HYPNOS88

První třetinu knihy jsem cítil nervozitu, jak jsem byl napjatý. Tak parádní začátek knihy jsem dlouho nezažil. Ale postupně to trošku začínalo do červené knihovny, a tak nějak to i končilo. Škoda, mělo to obrovský potenciál na opravdu skvělý thriller. Ale chápu .. spisovatelka jiného ražení. I přes to to bylo skvělé čtení!

mfajmanova

Příjemná, čtivá knížka, ale žádná bomba to za mě nebyla. Hodnotila bych to jako takový trochu lepší Harlequin.

barb_B

Perfektní!

kopeceli

Čtivé, napínavé, celkově povedené. Zápletka je uvěřitelná, vraha jsem ani ve snu netipovala toho, který to nakonec byl, i když zdatný čtenář detektivek by ho asi odhadl. Tahle kniha mne bavila moc.

DvěTéčka

Velmi dobré!

Terez9119

Nebylo to špatné, to ne. Ale bylo to straaaaašně upovídané. Kdyby to mělo větší spád, víc by mě to bavilo.