Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4480

Mean Streak (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Nikkaa
včera

Hezky napsáno,kniha se četla nádherně, rozuzlení díla tedy až na konci knihy ale vůbec to nevadilo...první kniha od autorky a budu hledat další

Barush64

Čekala jsem spíš thriller a toto bylo ještě šmrncnuté harlekýnkou, ale na letní dovolenou ideální. Četla se velmi dobře a pořád se tam něco dělo.

mirvas

Moc pěkná kniha, příběh měl spád i napětí.

FreckledCathy

Moje první knížka od autorky, dostala jsem ji jako dárek a byla jsem nadšená, příběh mě chytil a překvapoval až do samého konce, doporučuju! :)

dachi

Styl psaní mi velmi vyhovoval a příběh byl také zajímavý. Jenom ten konec mi přišel moc ukvapený. Poslední kapitola mě zklamala. Po půl roce znenadání se objeví a představitelka dělá jako že nic se nestalo, že zmizel. No nevím já bych mu to stížila :-) a ještě k tomu ten název knihy, vůbec k tomu nesedí. Romantika jak blázen a název titulu jak u psychologického thrileru.

Bookberry

Velmi napínavá a čtivá knížka s překvapivým koncem!

ZuK1

Tak já nevím, ale tentokrát se asi budu odlišovat od většiny hodnotitelů. Knížku jsem si koupila právě kvůli jejímu vysokému hodnocení a čekala jsem od ní i podle anotace přece jen něco jiného..... Chvilku jsem dokonce uvažovala, zda-li ji neodložím, ale nakonec jsem ji už spíš jen ze zvědavosti dočetla. Hned od začátku mi hodně nesednul způsob, jakým je knížka psaná, i když tohle pravděpodobně mohl dost ovlivnit podle mě hodně nezdařilý překlad. Co se týká některých dialogů, plně souhlasím s komentářem uživatelky VerčaFF a často jsem i já přemýšlela, že takhle by to přece nikdy žádný Čech neřekl a v určitých situacích už vůbec ne. Pominu-li tedy „kostrbatost“ překladu, čtivost, zvlášť v druhé části a nečekaný závěr se knížce upřít nedá, ale té Červené knihovny tam bylo na můj vkus také příliš.
U hodnocení jsem váhala mezi dvěmi a třemi hvězdičkami, v porovnání s několika opravdu výborně napsanými knihami, které jsem poslední dobou četla dávám nakonec hvězdičky dvě.

Aknel26

Velmi čtivá, napínavá knížka s (pro mě) nečekaným rozuzlením. Jednání některých postav bylo občas nelogické a možná to bylo trochu překombinované, ale v normě. Opět bych měla výhrady k jazykové úpravě.

Víc než nad samotným příběhem ale přemítám nad traumatem, jež bylo v knize zmíněno, totiž jak může člověk žít s vědomím, že někoho zabil - a to třeba i v sebeobraně nebo aby chránil druhého. Jde to nějak vytěsnit, zapomenout? A ovlivní ta skutečnost i to, jak takového člověka vnímají jeho blízcí? Podobné otázky si kladu i v souvislosti s tolik diskutovaným trestem smrti.

Princezna22

Kniha mě děsně bavila nemohla jsem se od knihy odlepit.. Děj mě překvapil,ale dal se poměrně dost předvídat. Ale to nevadí,moje první setkání se spisovatelkou a dopadlo na výbornou. DOPORUČUJI :)

roso.mak

První polovina příběhu má v sobě díry jak na mamuta, druhá polovina je lepší, i když pořád mírně praštěná. Nechybí sice překvapivý konec, ale stejně mám pocit, že je to bestseller hlavně kvůli té těžké romantice, která se příběhem táhne.

vlastus52

Velmi dobrá kniha od které se nedá odejít

DannyBlakely

Dokonalá knížka!

Barča92

Nejlepší knížka co jsem kdy četla. Nejde přestat, nejde se odtrhnout. Krásný příběh plný napětí. Určitě doporučuji!!

Hanulka25

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.

Kristyna_M64

Knížku jsem začala číst hned po dočtení autorčiné knihy Reportér a spalující osudová přitažlivost mezi hlavními postavami byla jako přes kopírák. Což mi nevadí, jen to doporučuju proložit jinou knihou :-) Jeff mi od začátku lezl na nervy a ráda jsem uvěřila, že je to bídák. Ostatní postavy jsou trochu černobílé, buď vyloženě kladné nebo záporné. Např. bratři Floydovi jsou odporni se vším všudy, od minulosti, přes vzhled, chování, bydlení, až po alarmující rodinnou situaci. Vzhledem k této jednodušší charakteristice se čtenář lehce orientuje a snadno může předvídat vývoj událostí. Čtivá nenáročná oddechovka se zajímavým příběhem, ideální do vlaku.

lenka666

Sandra opět nezklamala. Příjemné čtení a překvapivý závěr.

saphiral

Tato kniha na mě působila jako román než jako krimi.

Ivana255

Opravdu dobré čtení. Také jsem nevěděla do poslední chvíle, kdo měl být vrah. Napínavé. Doporučuji.

Ketrin.TR

Achjo, tolik mě mrzí, že už jsem tuhle knížku dočetla! Vždycky jsem se tak neuvěřitelně těšila, až ji otevřu a budu hltat další stránky! Perfektně, čtivě a napínavě psaná kniha lehce okořeněná erotikou a vášní...super kombinace! I mně tento příběh zpočátku připomněl detektivku Osamělá smrt od L. Jackson, což ale nikterak neubírá na kvalitě. Tohle byla moje první knížka od této autorky a tak mě nadchla, že musím brzy zhltnout další :-)

SimonaP

Knížka mě bavila, svižně, napínavě psaná, jako spousta jiných od autorky.

em75

Skvělá detektivka s červenou knihovnou dohromady. Napínavé a vzrušující,spíš odpočinkové čtení. Když jsem si myslela,že jsem dočetla poslední stránku,bylo mi smutno,že tak to teda NE! A vida,po otočení následovaly další stránky..

marketa536

Kniha mě zaujala od samého začátku až do úplného konce. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo za tím vším vlastně stojí.

niky.p

Kniha byla dokonalá, velmi čtivá. Napínavý děj až do konce, který mě opravdu uchvátil. Rozhodně jedna z nejlepších od této spisovatelky. Doporučuji!

m_friedlova

Jedna ze knih, od které jsem se nemohla odtrhnout a po dočtení mi bylo líto, že příběh končí. Skvěle napsáno - poutavě, napínavě, nepředvídatelně (alespoň pro mě). Kniha mě naprosto pohltila. První dílo této autorky, po kterém jsem namátkou sáhla v knihovně, a věřím, že ne poslední.

TaLu

Úvodní zápletka mi velmi připomněla knihu Osamělá smrt od L. Jackson. Zraněná hrdinka se probere po nehodě v neznámém prostředí se záhadným mužem o kterém neví, zda je přítel, či nepřítel a venku se zhoršuje sněhová vánice, jež brání uniknout z této nejistoty. Tak přemýšlím, zda od sebe autorky tak trochu neopisovaly :o)
Tím ale podobnost končí. Napínavý příběh jsem přečetla s chutí, jen mi přišel místy překombinovaný a někdy se postavy chovaly tak nějak nelogicky. Ale to se stává i v životě kolem nás. Očekávala jsem přesně ty zvraty, jež také v ději nastaly, nic mě nepřekvapilo, ale nevadilo to. Že by mě Eva z mé oblíbené série Smrtící, naučila odhalovat vrahy ?
Překvapivě jsem s největším zájmem sledovala vedlejší dějovou linku nechutných, krutých bratrů. Odpočinkový příběh, přesně takový, jaké autorka napsat umí.

Szekynka

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Autorka mě vtáhla do děje a prakticky s každou kapitolou stupňovala napětí. Postavu Emory a pana záhadného jsem si hned oblíbila. V knize není nouze o zvraty, nečekaná odhalení, vše je okořeněno romantickou zápletkou. Od začátku jsem měla podezření na vraha a skoro i úspěšné, ovšem kniha je napsána tak dokonale, že jsem se netrefila. Vlastně ani za mák bych neřekla, že vrahem je ________. Za mě určitě doporučuji ! ♥ ♥ ♥

Eeli

Thriller spíše pro ženy, u kterého budete od první do poslední řádky napjatí jak struna. Nechybí akce, romantika, překvapivé zvraty. Knihu lze jen těžko odložit, dokud ji nemáte dočtenou. I když byl děj chvilkami trochu přitažený za vlasy, jde o skvělou a velmi čtivou oddechovku.

Lemurka

Po nepříliš zdařilém Reportérovi jsem si od autorky spravila chuť. Toto je čtivá a napínavá kniha od začátku do konce. Rovněž se mi líbilo i mrazivé a zasněžené prostředí.

Pajii

Jednoznačně super knížka.
Nenechala mě chvíli v klidu a musela jsem číst pořád dál a dál. Skoro do konce jsem netušila kdo za vším stojí. Prostě jsem jen četla a ponořila se do děje že jsem neměla čas vytvářet teorie kdo to byl a nebyl.

Výborná kniha, která má skvělý rozjezd a ani později napětí nepovolí. Pachatel je sice po jisté době jednoznačně určený, ale zkušenému čtenáři je brzy jasné, že tak jednoznačné to určitě nebude ;-). A potom je už poměrně jednoduché odhalit správného pachatele - velký výběr, kdo by přicházel v úvahu, tam zrovna není ;-). Kniha se mi líbila ještě o něco víc, než Nízký tlak, který jsem četla předtím, i když i ta byla vynikající.

romantika

Sandra Brown