Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4530

Mean Streak (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

mariva

Výborná napínavá knížka, jedna z těch, kterou je problém na chvíli odložit. Příběh mě okamžitě zaujal a napětí vydrželo až do konce, který byl tentokrát opravdu nečekaný a překvapivý. Protože jsem nedávno četla jinou autorčinu knihu a tam bylo jedno za závěrečných odhalení stejné, trochu jsem zvažovala, zda tomu tak nebude i tentokrát , ale vypadalo to, že to stejné být nemůže. Nakonec bylo, ale závěr byl přesto překvapivý a pachatele jsem tentokrát opravdu neodhalila. Zatím asi nejlepší kniha z těch, co jsem od autorky četla.

Elisbooks
26.12.2018

Autorka opět nezklamala, skvěle napsaná kniha, kterou jsem četla jedním dechem :)

lalikpepa
20.12.2018

Tak tohle bylo hodně dobré! Ani nevím proč, na knihu jsem si dlouhou dobu dělala zálusk, ale přečetla jsem ji až teď. Z anotace jsem si říkala, že půjde o napínavou detektivku a ono to bylo nakonec úplně jinak! O to lepší překvapení to bylo! Celý příběh mě moc bavil a nečekané zvraty ho posunovali skvěle dál. Fakt jsem si knížku moc užila a už se chystám na další od stejné autorky. Napětí, tajemno, sex, zrada..:) Za mě překvapení roku.

Lennji
18.12.2018

Čekala jsem napínavou detektivku a thriller a z knihy se vyklubala romantika :-O jednoduché, svižné čtení, přečteno za 2 dny, zajímavá zápletka, nádech erotiky a nečekaný závěr..

Becca_books
22.11.2018

Knihy Sandry Brown mám ráda. Jsou to moje takové oddechovky mezi jinýma knihama. Když nad knihou nechci moc přemýšlet. Nemusím červenou knihovnu ale v jejich knihách bývá také nějaká zápletka, takže i když je děj předvídatelný, jsou její knihy napínavé a dobře se čtou.
Skryté zlo jsem přečetla jedním dechem. Autorka umí čtenářky navnadit a dobře popsat jak samotné hrdiny tak i situace.

i.stefany
09.11.2018

Asi jsem zvolila nesprávnou knihu v nesprávnou dobu. Anotace a vysoké hodnocení mě zlákalo. Měla jsem chuť na čistý thriller, ale u toho nepotřebuji číst o vášních hlavních hrdinů. U téhle knížky mi vadil dlouhý rozjezd a ta očividná sexuálně romantická linka. Nicméně přečíst se to dalo, mnoha čtenářům se kniha líbila a to je důležité.

Kateřina Marko
31.10.2018

super romantický a napínavý příběh, přečteno jedním dechem

nicole1990
18.10.2018

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

veronika8042
29.09.2018

Perfektní knížka, perfektní zpracování. Nenudila jsem se ani na chvíli, přímo jsem ji hltala ❤️

Opatov
15.09.2018

Sandra Brown je pro me jednou z nejoblibenejsich autorek. Hlavni hrdinka se pripravuje na maraton v horach. Bohuzel v te same dome se na stejnem miste pohybuje muz, ktery se skryva. Nic ale neni tak, jak vypada, prekvapivy konec. Napinava detektivka. Doporucuji.

Miruš
15.09.2018

Senzační knížka, nic jí nechybělo, přesně něco takového jsem si právě potřebovala přečíst.

mirunda
15.09.2018

Moje čtecí krize stále přetrvává, takže mi přečtení knihy trvá neuvěřitelně dlouho. I přesto se mi kniha moc líbila.

Nikkaa
14.08.2018

Hezky napsáno,kniha se četla nádherně, rozuzlení díla tedy až na konci knihy ale vůbec to nevadilo...první kniha od autorky a budu hledat další

Barush64
08.08.2018

Čekala jsem spíš thriller a toto bylo ještě šmrncnuté harlekýnkou, ale na letní dovolenou ideální. Četla se velmi dobře a pořád se tam něco dělo.

mirvas
07.08.2018

Moc pěkná kniha, příběh měl spád i napětí.

FreckledCathy
03.08.2018

Moje první knížka od autorky, dostala jsem ji jako dárek a byla jsem nadšená, příběh mě chytil a překvapoval až do samého konce, doporučuju! :)

dachi
23.07.2018

Styl psaní mi velmi vyhovoval a příběh byl také zajímavý. Jenom ten konec mi přišel moc ukvapený. Poslední kapitola mě zklamala. Po půl roce znenadání se objeví a představitelka dělá jako že nic se nestalo, že zmizel. No nevím já bych mu to stížila :-) a ještě k tomu ten název knihy, vůbec k tomu nesedí. Romantika jak blázen a název titulu jak u psychologického thrileru.

Bookberry
06.07.2018

Velmi napínavá a čtivá knížka s překvapivým koncem!

ZuK1
24.06.2018

Tak já nevím, ale tentokrát se asi budu odlišovat od většiny hodnotitelů. Knížku jsem si koupila právě kvůli jejímu vysokému hodnocení a čekala jsem od ní i podle anotace přece jen něco jiného..... Chvilku jsem dokonce uvažovala, zda-li ji neodložím, ale nakonec jsem ji už spíš jen ze zvědavosti dočetla. Hned od začátku mi hodně nesednul způsob, jakým je knížka psaná, i když tohle pravděpodobně mohl dost ovlivnit podle mě hodně nezdařilý překlad. Co se týká některých dialogů, plně souhlasím s komentářem uživatelky VerčaFF a často jsem i já přemýšlela, že takhle by to přece nikdy žádný Čech neřekl a v určitých situacích už vůbec ne. Pominu-li tedy „kostrbatost“ překladu, čtivost, zvlášť v druhé části a nečekaný závěr se knížce upřít nedá, ale té Červené knihovny tam bylo na můj vkus také příliš.
U hodnocení jsem váhala mezi dvěmi a třemi hvězdičkami, ale v porovnání s několika opravdu výborně napsanými knihami, které jsem poslední dobou četla dávám nakonec hvězdičky dvě.

Aknel26
20.06.2018

Velmi čtivá, napínavá knížka s (pro mě) nečekaným rozuzlením. Jednání některých postav bylo občas nelogické a možná to bylo trochu překombinované, ale v normě. Opět bych měla výhrady k jazykové úpravě.

Víc než nad samotným příběhem ale přemítám nad traumatem, jež bylo v knize zmíněno, totiž jak může člověk žít s vědomím, že někoho zabil - a to třeba i v sebeobraně nebo aby chránil druhého. Jde to nějak vytěsnit, zapomenout? A ovlivní ta skutečnost i to, jak takového člověka vnímají jeho blízcí? Podobné otázky si kladu i v souvislosti s tolik diskutovaným trestem smrti.

Princezna22
07.06.2018

Kniha mě děsně bavila nemohla jsem se od knihy odlepit.. Děj mě překvapil,ale dal se poměrně dost předvídat. Ale to nevadí,moje první setkání se spisovatelkou a dopadlo na výbornou. DOPORUČUJI :)

roso.mak
29.05.2018

První polovina příběhu má v sobě díry jak na mamuta, druhá polovina je lepší, i když pořád mírně praštěná. Nechybí sice překvapivý konec, ale stejně mám pocit, že je to bestseller hlavně kvůli té těžké romantice, která se příběhem táhne.

vlastus52
29.05.2018

Velmi dobrá kniha od které se nedá odejít

DannyBlakely
26.05.2018

Dokonalá knížka!

Barča92
07.05.2018

Nejlepší knížka co jsem kdy četla. Nejde přestat, nejde se odtrhnout. Krásný příběh plný napětí. Určitě doporučuji!!

Hanulka25
07.05.2018

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.

Kristyna_M64
04.05.2018

Knížku jsem začala číst hned po dočtení autorčiné knihy Reportér a spalující osudová přitažlivost mezi hlavními postavami byla jako přes kopírák. Což mi nevadí, jen to doporučuju proložit jinou knihou :-) Jeff mi od začátku lezl na nervy a ráda jsem uvěřila, že je to bídák. Ostatní postavy jsou trochu černobílé, buď vyloženě kladné nebo záporné. Např. bratři Floydovi jsou odporni se vším všudy, od minulosti, přes vzhled, chování, bydlení, až po alarmující rodinnou situaci. Vzhledem k této jednodušší charakteristice se čtenář lehce orientuje a snadno může předvídat vývoj událostí. Čtivá nenáročná oddechovka se zajímavým příběhem, ideální do vlaku.

lenka666
01.05.2018

Sandra opět nezklamala. Příjemné čtení a překvapivý závěr.

saphiral
19.04.2018

Tato kniha na mě působila jako román než jako krimi.

Ivana255
18.04.2018

Opravdu dobré čtení. Také jsem nevěděla do poslední chvíle, kdo měl být vrah. Napínavé. Doporučuji.

romantika

Sandra Brown