Skryté zlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4567
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Mean Streak (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (193)

Kniha Skryté zlo

Přidat komentář
Elapheg
05. května

Tak tohle byla opět jedna z knih, která se Sandře Brown opravdu povedla. Děj knihy má spád a i když jsem původně správně tipoval, kdo by mohl mít na zmizení Emory velký zájem, nakonec jsem se nechal zlákat jiným autorčiným rozvinutím příběhu, takže jsem za hlavního zloducha považoval někoho jiného. V knize nejsou hluchá místa a myslím, že je to docela slušná detektivka. Je to mé již třetí setkání s touto autorkou a a za mne musím říci, že jsem se na knihu i těšil a autorka mě uměla udržet v napětí.

Laf
13. dubna

Kniha mne hned od začátku vtáhla do děje a bylo těžké ji aspoň na chvíli odložit. Děj byl poutavý, se zajímavými zvraty. Knihu můžu jen doporučit :)

lenik284
31. března

Kniha se četla dobře, má to spád, konec pro měl byl velké překvapení. Musím, ale napsat, že na detektivku až moc romantické,je to prostě příjemná oddechová knížka ke čtení, takže doporučuji.

Šošana
20. března

Kniha se opravdu dobře čte, má to spád, to jo... Ale jinak je příběh naivní, zamotaný a romantický až je to prostě neuvěřitelné... Dialogy jsou místy směšné (takhle by to přece nikdo neřekl) a plné romantických klišé. Pro sebe si ji řadím do kategorie: Prostě jednoduchá oddychovka pro ženy.

Vlak7
01. března

Pěkné, napínave čtení

Janík511
12. února

Zaujala mě obálka, přečetla jsem, ale zase u vytržení jsem nebyla. Na detektivku celkem přeslazené. Pomsta se mi líbila více, pokud mohu srovnávat. Zkusím ještě další...

Lavender756
12. února

Hrozná fantasmagorie,ani nevím,co víc k tomu napsat. To je snad nejhorší kniha,jakou jsem měla v ruce,úplná jihoamerická telenovela. Jediné světlé chvilky se týkají práce policie. Nedočteno!

Niu
08. února

Tenhle thriller/krimi mě opravdu hodně překvapil. Už už jsem myslela, že se to sveze jedním konkrétním směrem, ale jestli chcete být překvapeni, tak vydržte určitě až do konce. Dlouho jsem se odhodlávala a byla to moje první kniha od Sandry Brown, ale jak jsem se začetla, tak super a šlo to samo. Určitě si přečtu i něco dalšího.


Štítky

romantika

Autor a jeho další knihy

Sandra Brown

Sandra Brown
americká, 1948

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Skryté zlo je:

v Právě čtených6x
v Přečtených776x
v Čtenářské výzvě81x
v Doporučených52x
v Knihotéce192x
v Chystám se číst297x
v Chci si koupit71x
v dalších seznamech4x