Skryté zlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/big_skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4782
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Mean Streak, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (258)

Kniha Skryté zlo

emamat
včera

Čtivá ,napínavá kniha. Opravdu mě děj neuvěřitelně bavil. Ale ubrala bych trochu té červené knihovny, nemuseli by být hlavní hrdinové tak neuvěřitelně kladní. Byla to moje první kniha od autorky, takže ji dám ještě šanci.

hlentilka
04. října

Vynikající.


HYPNOS88
09. září

První třetinu knihy jsem cítil nervozitu, jak jsem byl napjatý. Tak parádní začátek knihy jsem dlouho nezažil. Ale postupně to trošku začínalo do červené knihovny, a tak nějak to i končilo. Škoda, mělo to obrovský potenciál na opravdu skvělý thriller. Ale chápu .. spisovatelka jiného ražení. I přes to to bylo skvělé čtení!

mfajmanova
14. srpna

Příjemná, čtivá knížka, ale žádná bomba to za mě nebyla. Hodnotila bych to jako takový trochu lepší Harlequin.

barb_B
05. srpna

Perfektní!

kopeceli
28. července

Čtivé, napínavé, celkově povedené. Zápletka je uvěřitelná, vraha jsem ani ve snu netipovala toho, který to nakonec byl, i když zdatný čtenář detektivek by ho asi odhadl. Tahle kniha mne bavila moc.

DvěTéčka
24. července

Velmi dobré!

Terez9119
12. července

Nebylo to špatné, to ne. Ale bylo to straaaaašně upovídané. Kdyby to mělo větší spád, víc by mě to bavilo.

1 ...