Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4456

Mean Streak (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Princezna22

Kniha mě děsně bavila nemohla jsem se od knihy odlepit.. Děj mě překvapil,ale dal se poměrně dost předvídat. Ale to nevadí,moje první setkání se spisovatelkou a dopadlo na výbornou. DOPORUČUJI :)

roso.mak

První polovina příběhu má v sobě díry jak na mamuta, druhá polovina je lepší, i když pořád mírně praštěná. Nechybí sice překvapivý konec, ale stejně mám pocit, že je to bestseller hlavně kvůli té těžké romantice, která se příběhem táhne.

vlastus52

Velmi dobrá kniha od které se nedá odejít

DannyBlakely

Dokonalá knížka!

Barča92

Nejlepší knížka co jsem kdy četla. Nejde přestat, nejde se odtrhnout. Krásný příběh plný napětí. Určitě doporučuji!!

Hanulka25

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.

Kristyna_M64

Knížku jsem začala číst hned po dočtení autorčiné knihy Reportér a spalující osudová přitažlivost mezi hlavními postavami byla jako přes kopírák. Což mi nevadí, jen to doporučuju proložit jinou knihou :-) Jeff mi od začátku lezl na nervy a ráda jsem uvěřila, že je to bídák. Ostatní postavy jsou trochu černobílé, buď vyloženě kladné nebo záporné. Např. bratři Floydovi jsou odporni se vším všudy, od minulosti, přes vzhled, chování, bydlení, až po alarmující rodinnou situaci. Vzhledem k této jednodušší charakteristice se čtenář lehce orientuje a snadno může předvídat vývoj událostí. Čtivá nenáročná oddechovka se zajímavým příběhem, ideální do vlaku.

lenka666

Sandra opět nezklamala. Příjemné čtení a překvapivý závěr.

saphiral

Tato kniha na mě působila jako román než jako krimi.

Ivana255

Opravdu dobré čtení. Také jsem nevěděla do poslední chvíle, kdo měl být vrah. Napínavé. Doporučuji.

Ketrin.TR

Achjo, tolik mě mrzí, že už jsem tuhle knížku dočetla! Vždycky jsem se tak neuvěřitelně těšila, až ji otevřu a budu hltat další stránky! Perfektně, čtivě a napínavě psaná kniha lehce okořeněná erotikou a vášní...super kombinace! I mně tento příběh zpočátku připomněl detektivku Osamělá smrt od L. Jackson, což ale nikterak neubírá na kvalitě. Tohle byla moje první knížka od této autorky a tak mě nadchla, že musím brzy zhltnout další :-)

SimonaP

Knížka mě bavila, svižně, napínavě psaná, jako spousta jiných od autorky.

em75

Skvělá detektivka s červenou knihovnou dohromady. Napínavé a vzrušující,spíš odpočinkové čtení. Když jsem si myslela,že jsem dočetla poslední stránku,bylo mi smutno,že tak to teda NE! A vida,po otočení následovaly další stránky..

marketa536

Kniha mě zaujala od samého začátku až do úplného konce. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo za tím vším vlastně stojí.

niky.p

Kniha byla dokonalá, velmi čtivá. Napínavý děj až do konce, který mě opravdu uchvátil. Rozhodně jedna z nejlepších od této spisovatelky. Doporučuji!

m_friedlova

Jedna ze knih, od které jsem se nemohla odtrhnout a po dočtení mi bylo líto, že příběh končí. Skvěle napsáno - poutavě, napínavě, nepředvídatelně (alespoň pro mě). Kniha mě naprosto pohltila. První dílo této autorky, po kterém jsem namátkou sáhla v knihovně, a věřím, že ne poslední.

TaLu

Úvodní zápletka mi velmi připomněla knihu Osamělá smrt od L. Jackson. Zraněná hrdinka se probere po nehodě v neznámém prostředí se záhadným mužem o kterém neví, zda je přítel, či nepřítel a venku se zhoršuje sněhová vánice, jež brání uniknout z této nejistoty. Tak přemýšlím, zda od sebe autorky tak trochu neopisovaly :o)
Tím ale podobnost končí. Napínavý příběh jsem přečetla s chutí, jen mi přišel místy překombinovaný a někdy se postavy chovaly tak nějak nelogicky. Ale to se stává i v životě kolem nás. Očekávala jsem přesně ty zvraty, jež také v ději nastaly, nic mě nepřekvapilo, ale nevadilo to. Že by mě Eva z mé oblíbené série Smrtící, naučila odhalovat vrahy ?
Překvapivě jsem s největším zájmem sledovala vedlejší dějovou linku nechutných, krutých bratrů. Odpočinkový příběh, přesně takový, jaké autorka napsat umí.

Szekynka

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Autorka mě vtáhla do děje a prakticky s každou kapitolou stupňovala napětí. Postavu Emory a pana záhadného jsem si hned oblíbila. V knize není nouze o zvraty, nečekaná odhalení, vše je okořeněno romantickou zápletkou. Od začátku jsem měla podezření na vraha a skoro i úspěšné, ovšem kniha je napsána tak dokonale, že jsem se netrefila. Vlastně ani za mák bych neřekla, že vrahem je ________. Za mě určitě doporučuji ! ♥ ♥ ♥

Eeli

Thriller spíše pro ženy, u kterého budete od první do poslední řádky napjatí jak struna. Nechybí akce, romantika, překvapivé zvraty. Knihu lze jen těžko odložit, dokud ji nemáte dočtenou. I když byl děj chvilkami trochu přitažený za vlasy, jde o skvělou a velmi čtivou oddechovku.

Lemurka

Po nepříliš zdařilém Reportérovi jsem si od autorky spravila chuť. Toto je čtivá a napínavá kniha od začátku do konce. Rovněž se mi líbilo i mrazivé a zasněžené prostředí.

Pajii

Jednoznačně super knížka.
Nenechala mě chvíli v klidu a musela jsem číst pořád dál a dál. Skoro do konce jsem netušila kdo za vším stojí. Prostě jsem jen četla a ponořila se do děje že jsem neměla čas vytvářet teorie kdo to byl a nebyl.

Výborná kniha, která má skvělý rozjezd a ani později napětí nepovolí. Pachatel je sice po jisté době jednoznačně určený, ale zkušenému čtenáři je brzy jasné, že tak jednoznačné to určitě nebude ;-). A potom je už poměrně jednoduché odhalit správného pachatele - velký výběr, kdo by přicházel v úvahu, tam zrovna není ;-). Kniha se mi líbila ještě o něco víc, než Nízký tlak, který jsem četla předtím, i když i ta byla vynikající.

elisa194

Takova ta jedna z knih, kterou čtěte do 1:00 a rano brzo vstavate, ale vy ji prostě musite dočíst. Skvely, napinavy dej s necekanym rozuzlenim.

georginaa

Detektivní příběhy s romantikou zbožňuju. To se Sandře moc povedlo, bylo to napínavý od začátku až do konce, překvapivý konec, ani na chvíli jsem si nemyslela že vrahem by .............. super

cukrovka

Mám ráda knihy Sandry Brown a i tato se mi moc líbila. Velmi zajímavý a napínavý děj až do konce. Opět správně namíchané napětí a romantika.

Jitty82

Má první kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. Napínavá, určitě stojí za přečtení.

Lukana82

Tahle mě hodně bavila. Doporučuji.

denča1000

Když jsem po knize sahala, věděla jsem, že to bude skvělá kniha, která mě bude rozhodně bavit. Celá kniha byla velikým tajemstvím a čekala a doufala jsem, že rozuzlení a všechno vysvětlení přijde mnohem dříve, ale nepřišlo a až po přečtení knihy jsem pochopila proč. Kniha se mi moc líbila, ovšem ten závěr už ne tolik, jelikož mi nesedělo celkové chování muže, když tedy nebyl tím, za koho jsem ho pokládala. A vlastně se to celé domotalo a ne vše sedělo s tím, jak to dopadlo a jak se příběh vyvíjel. Takže závěr byl samozřejmě veliké překvapení, ale zároveň i zklamání.

Ulrika

Sandra se překonala! Bylo mi strašně líto, že jsem knihu tak rychle přečetla! Rozhodně ji řadím do seznamu velmi oblíbených knih.

SelenaDemi428

Kniha mě zpočátku vůbec nebavila, nemohla jsem se vůbec začíst. Tak od půlky to pro mě však začalo být zajímavé a konec mi opět přinesl překvapivé rozuzlení. I tak ale musím říct, že tento příběh byl podle mě trochu slabší, navíc pachatele jsem odhadovala již na začátku.

romantika

Sandra Brown