Skryté zlo

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4567
Vydáno:, Ikar (ČR)

Mean Streak (2014)

Kniha Skryté zlo

Elapheg

Tak tohle byla opět jedna z knih, která se Sandře Brown opravdu povedla. Děj knihy má spád a i když jsem původně správně tipoval, kdo by mohl mít na zmizení Emory velký zájem, nakonec jsem se nechal zlákat jiným autorčiným rozvinutím příběhu, takže jsem za hlavního zloducha považoval někoho jiného. V knize nejsou hluchá místa a myslím, že je to docela slušná detektivka. Je to mé již třetí setkání s touto autorkou a a za mne musím říci, že jsem se na knihu i těšil a autorka mě uměla udržet v napětí.

Laf

Kniha mne hned od začátku vtáhla do děje a bylo těžké ji aspoň na chvíli odložit. Děj byl poutavý, se zajímavými zvraty. Knihu můžu jen doporučit :)

lenik284

Kniha se četla dobře, má to spád, konec pro měl byl velké překvapení. Musím, ale napsat, že na detektivku až moc romantické,je to prostě příjemná oddechová knížka ke čtení, takže doporučuji.

Šošana

Kniha se opravdu dobře čte, má to spád, to jo... Ale jinak je příběh naivní, zamotaný a romantický až je to prostě neuvěřitelné... Dialogy jsou místy směšné (takhle by to přece nikdo neřekl) a plné romantických klišé. Pro sebe si ji řadím do kategorie: Prostě jednoduchá oddychovka pro ženy.

Vlak7

Pěkné, napínave čtení

Janík511

Zaujala mě obálka, přečetla jsem, ale zase u vytržení jsem nebyla. Na detektivku celkem přeslazené. Pomsta se mi líbila více, pokud mohu srovnávat. Zkusím ještě další...

Lavender756

Hrozná fantasmagorie,ani nevím,co víc k tomu napsat. To je snad nejhorší kniha,jakou jsem měla v ruce,úplná jihoamerická telenovela. Jediné světlé chvilky se týkají práce policie. Nedočteno!

Niu

Tenhle thriller/krimi mě opravdu hodně překvapil. Už už jsem myslela, že se to sveze jedním konkrétním směrem, ale jestli chcete být překvapeni, tak vydržte určitě až do konce. Dlouho jsem se odhodlávala a byla to moje první kniha od Sandry Brown, ale jak jsem se začetla, tak super a šlo to samo. Určitě si přečtu i něco dalšího.

romantika

Sandra Brown