Skryté zlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emory Charbonneauová, dětská lékařka a maratonská běžkyně, zmizí na horské stezce v Severní Karolíně. Vydala se tam na trénink, ale také si chtěla uspořádat myšlenky a uvážit, zda má smysl udržovat manželství, které se rozpadá. Než policie začne po pohřešované pátrat, stopa dávno vychladla a horskou divočinu sevřela mlha a sněžení. Policie má podezření, že za zmizením Emory vězí právě její manžel. Strhující příběh, v němž nic není tak, jak se jeví, je nabitý nečekanými zvraty a prostoupený vášnivými emocemi. Vyprávění o lásce, zradě a volbě, kterou musí člověk učinit, aby přežil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288054/skryte-zlo-Qea-288054.jpg 4.4698
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Mean Streak, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (234)

Kniha Skryté zlo

Přidat komentář
LussyP
09. srpna

Moje první kniha od autorky a rozhodně poslední. Takovou blbost jsem ještě nečetla. Z knihy bylo dobrých zhruba 50 stran, pasáže z červené knihovny byly otravné a kniha byla plná WTF momentů. Děj naprosto předvídatelný.

hanjarda
15. července

Velmi dobrá kížka, por mne zajímavá - propletenec záhad, podivný manžel a pak zvláštní rozuzlení na závěr. Doporučuji.


Kudík
12. července

Pěkné čtení a moc hezká (tématická) obálka. Emory jako silná hlavní hrdinka, která je spolehlivá a zásadová, se nevrátí z tréninku na maraton. Postupně se zde rozvíjí příběh, co a proč se stalo. Pachatele jsem tak nějak odhadla, i když samotný závěr byl přece jen trochu překvapením. Líbila se mi a celkově mě i bavila dvojice zástupců šerifa, a to Sam Knight a Buddy Grange. I FBI měla své světlé chvilky. :)

alekis
28. června

Sleduji málo televizi,
obvykle raději čtu,
však když mám čtecí krizi
a vůbec žádnou vizi,
a stále nenabírám správný směr,
ačkoliv knih je dost na výběr,

tak tahle romantická krimoška je v takovém případě docela dobrým řešením :-). Krimi zápletka je trochu za vlasy přitažená, celé to stojí na poněkud chatrném základě, ale je to čtivé, děj ubíhá, láska se slibně rozvíjí, až se rozvine jako z růže květ, a padouši... jo, tak ti jsou potrestáni po zásluze... :-)

Monika1717
23. června

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Zápletka je skvěle vymyšlena, konec přinesl překvapivé /aspoň pro mě / rozuzlení. Při čtení mě úplně mrazilo. Autorku dávám do oblíbených, doufám, že mě nezklamou ani její další knihy.

Milisent
13. června

Pořád jsem tápala,kdo to zlo má na svědomí. U autorky jsem zvyklá, že si můžu myslet, ale nakonec jsem úplně vedle. A to mě hodně baví. Brown je v tomhle jednička.

KatkaHutyrová
13. června

První setkání s touto autorkou, které dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Knížka je čtivá a napínavá, má velice dobrou atmosféru a překvapivý konec.
Líbilo se mi to moc. Je to takový oddechový romantický thriller pro ženy.
Plný počet dát nemůžu, protože mě knížka nedokázala připoutat tak, abych četla takříkajíc na jeden nádech. Na druhou stranu, když už jsem se ke čtení dostala, bylo to fajn!
Od Sandry Brown si určitě přečtu i další knihy. :-)

Šárka345
11. května

Hezký příběh..... :0)))))

1 ...

Doporučujeme

Nezapomenutelná cesta
Nezapomenutelná cesta
Osudy a běsy
Osudy a běsy
Pán touhy
Pán touhy
Šílené výčitky
Šílené výčitky