Mrazivý chlad

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici. Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1304/big_mrazivy-chlad-r6G-1304.png 4.3323
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Chill Factor, 2005

Kniha Mrazivý chlad

smardice

Tak tahle kniha se mi líbila moc. Do posledního okamžiku jsem nevěděla, kdo je pachatel. A jelikož jsem již přečetla hodně knih téhle spisovatelky a nechci se opakovat, tak jen jedno slovo: Doporučuji.

Dalgiona

Opět další z úžasných autorčiných knih. Čtenář je od začátku udržován v napětí a neví. Prostě neví kdo je vrah. Tuší, dohaduje se, věří, nevěří, je na tom přesně tak, jako hlavní hrdinka románu. Neví a vše pochopí až zcela na konci. Prostě kniha, která opět vtáhne čtenáře do děje a nepustí, dokud knihu nedočte celou. Přeji každému, kdo knihu otevře a začte číst, hodně času, aby nemusel knihu často odkládat.

ivana7717

Príbeh sa mi páčil. Romantika, napätie, krimi, nič v knihe z toho nechýbalo. Autorka má zatiaľ so žiadnou knihou nesklamala a patrí medzi moje obľúbené.

denib

Není to špatná kniha, ale také není nijak výjimečná. Prostě dobrý průměr. Napsané je to velmi čtivě. Škoda jen, že je většina postav tak nesympatická, někdy s nelogickým jednáním.

Vatter83
03.10.2021

Skvělé, doporučuji!!! Přečteno jedním dechem.

keiko33
20.09.2021

Dalsi skvely thriller od autorky. Napinave od zaciatku az do konca. Od zaciatku sa vas snazi autorka obalamutit a vy si utvorite jasny obrazok, no postupne sa povahy osob zacnu menit a nakoniec je to vsetko uplne inak.

konicekbily
13.09.2021

Dostal jsem od autorky příběh jaký jsem očekával. Romantický román pro ženy s detektivní zápletkou a pomalu se rozvíjející děj s otázkami: má mě rád - nemá mě rád, je to vrah - není to vrah? Vše zasazeno do amerického systému státní policie - federální FBI a k tomu špatné počasí - to vše umožnilo zapracovat dvojznačné milostně-thrillerové scény do vysokohorské chaty a úprk děje v závěru. Moc hezké odpočinkové čtení.

Miláček484
01.05.2021

Začátek pozvolný, ale kniha se mi líbila, jako ostatně všechny od Sandry Brown. Četla jsem jedním dechem, abych se dobrala k rozuzlení. Konec parádní.