Mrazivý chlad

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala býva... celý text

Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici.
Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1304/mrazivy-chlad-1304.jpg 4.3184

Chill Factor (2005)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

helenkan

Bezva čtení.

evin84

Zavist se mi libila daleko vic

AdaVinculin

Vůbec nic mi nepřišlo zdlouhavé, hned ze začatku se hezky začtete, začla jsem číst a dočetla ani nevim jak. Příjemné ,odlehčene, nenáročné čtení, určo můžu doporučit :-)

smartasan

Začátek mne zklamal tak, že jsem chtěla knihu odložit, ale vytrvala jsem a nelituji!

moudivlacek

Tušila jsem, kdo všechno je lump, přesto mě vrah překvapil, hádala jsem jiného lumpa. Docela dobře jsem se vcítila do pocitů Lilly i jejích strachů.
Opětovně prostě skvělá detektivka s nádechem romantiky, v tom je spisovatelka opravdu dobrá.
Nelituji, že jsem po této knize sáhla. Mohu jen doporučit.

LibraryGirl
27.06.2016

Stará dobrá Brownová:-) Ideální knížka na zchlazení v tomto parném létě:-)
Přesně co jsem čekala, jsem i dostala. Napětí a romantika, ale některé pasáže si mohla odpustit, moc se podle mě věnovala Dutchovi a Wesovi. Musím taky říct, že jsem se ze začátku nemohla začíst a uvažovala jsem, že knihu nedočtu, ale dobře jsem udělala, že jsem pokračovala. Poslední třetina příběhu je nejlepší, prostě to dopadlo, jak mělo:-)

prochajda
12.06.2016

Docela dobrá detektivka, nechybí napětí, romantika, dojetí a super hrdina...dobře se četlo a nenudila jsem se.

raty
15.02.2016

Vše co čekám od Sandry Brown v knize bylo. Dobře se četla. Přesto musím říci, že má i lepší.

Abigail313
06.02.2016

Opravdu podařená detektivka, romantika a napětí dohromady dávají velmi dobrý příběh!

ovpana
28.12.2015

Super oddechový román , knížka má vtip napinavy děj a dobře se čte.

edulinka10
10.07.2015

Dočteno na dovolené, myslím, že byly některé pasáže zbytečně dlouhé, ale jinak se mi kniha velmi líbila...

jane1234
02.03.2015

Výborná detektívka, napínavá až do konca.

Zdenda20
01.03.2015

Zkusil jsem další knihu od této autorky a docela dobrý. Určitě se mi jiné její knihy líbily víc, ale jako pachatele jsem dlouho uvažoval o majiteli posypového vozu. Ten lékárník jako pachatel mi došel až v závěru. Jen škoda , že polovina knihy je příběh dvou lidí v chatě.Sladák na závěr to je a proto si myslím , že se to čtenářkám bude líbit.

Selinute
16.02.2015

Poutavé a napínavé čtení plné překvapivých zvratů, kde samozřejmě nechybí ani láska, tak jak to u Sandry bývá zvykem. Taky jsem se trochu ztrácela v postavách agentů FBI, ale jak vidím z komentářů, nebyla jsem sama. Vraha jsem neodhalila, bylo to pro mě překvapení. Zatím u mě ale jednoznačně vede autorčina kniha Závist

zoew
12.01.2015

Už jsem skoro dala 5*, ale poslední odstavec Epilogu z toho udělal sladký kýč, takže jednu hvězdu ubírám. Jinak to ale bylo fajn, dobře se to četlo a vraha jsem tušila až zhruba 50 stránek před koncem.

1v8na
29.12.2014

Příběh byl velmi silný a velmi emotivní. Moc se mi líbil. Místy mi ale bylo do breku a Dutche mi bylo líto. A Scotta Hammera také.

betyy
01.10.2014

nemůžu si pomoct, prvních 200 stránek jsem se nudila a přemlouvala se, abych knihu neodložila. druhá půlka už byla dobrá a konec super a napínavej

estela1
07.09.2014

Super knížka, napětí, emoce, švih a spád, jsem nadšená.

Babo
31.08.2014

Jedna z prvních knížek od Brownové , kterou jsem četla a moc se mi líbila. Nevím proč, ale příběh odehrávající se v zimě má pro mě vždycky zvláštní kouzlo.
A pokud je tam i napětí, tak to nemá chybu.

teery.ts
30.07.2014

Na této knize se mi líbilo především napětí, od počátku je příběh koncipován tak, že si čtenář myslí, že ví, kdo je vrahem. Na konci ho však čekají veliká překvapení. Velice poutavá kniha, přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

sipkulka
24.02.2014

Tato knížka má vtip, napětí , lásku , skvělou zápletku i spousty dalšího :)

amysa
31.12.2013

Tato knížka byla úplně moje první, kterou jsem si od Sandry přečetla a musím říct, že se mi líbila natolik, že si mě autorka, jako čtenářku, hned získala. Než doplňuji toto hodnocení, už jsem jejích knížek přečetla daleko víc a pořád se mi líbí! Jinak, co se týče komentáře k této, vůbec jsem netušila, co od knížky mám čekat a postupem času jsem byla v průběhu velmi příjemně překvapená, jak pěkně se dá skloubit láska a napětí a přitom to není žádný sladký blábol. Detektivky čtu moc ráda, tady jsem byla nucena číst stále dál a dál a pořád jsem byla udržována v napětí, kdo že je tím zločincem.... Od počátku jsem ty podezřelé měnila a toho pravého zločince jsem hned napoprvé taky neodhalila:-)

Nejvíce se mi líbila knížka Závist a pak bylo pěkné i Nejhlubší tajemství, určitě doporučuji zkusit!!!

muzka
09.12.2013

Poutavé napínavé, od samotného začátku, zápletka, láska. Sandra jak jí známe. Už jsem ale četla lepší

Carrissa
29.11.2013

Napínavá kniha, ale jak zmiňují jiní, některé pasáže byly zbytečně dlouhé nebo zcela zbytečné. Více dějových liní knize prospělo. Sandru už čtu smířená s tím, že se na konci dozvím, že ti zdánlivě černí jsou bílí (nejde o barvu pleti), někdo vůbec nic nepochopí atd. Má asi nějaké charakterové typy, ty cpe do každé knihy a jsou tak předvídatelní. A když už konečně vytvoří barevnou postavu, ve které se to dobré a zlé mele, tak místo nějakého rozhřešení jí nechá popravit kulkou do čela v úplně trapně popsané akci? Připadalo mi, že sama vůbec neví, co si s tím chlapíkem počít, tak si to ulehčila. Navíc ty náhlé záchvaty vášně a přeslazený epilog... No, 3 hvězdičky nejsou úplně přesné, ale na 4 to není.

Evaevelína
15.10.2013

pěkná kniha,ale taky mám výhrady k postavám FBI..vraha jsem neuhodla a o to, to bylo pro mě napínavější

deedulka
03.06.2013

Kniha měla více dějových linií, což na mě ze začátku působilo rušivě, protože mě to odtahovalo od hlavního děje s postavou Lilly a Tierneyho. Jakmile přišly pasáže s FBI, tak jsem je ukecávala, ať už brzy domluví a vrátím se zpátky do srubu. :) Když ale konec vygradoval, vše do sebe zapadlo a příběhy se krásně prolnuly. S Kůstkou souhlasím se ztrácením se ve jménech agentů FBI, nehledě na to, že někteří měli křestní jméno, příjmení a ještě přezdívku Sova. :) Některé popisové pasáže bych také zkrátila nebo úplně vypustila.

Attirantef
20.04.2013

Trošku jsem se ztrácela v textu, ale jinak kniha byla napínavá do posledního konce a moc se mi líbila.

Titi
27.12.2012

K Sandře Brown mám občas velké výhrady, ale tato kniha se jí povedla. Nepostrádá napětí, které vás nutí číst a číst, kdo je vrah bylo pro mě velkým překvapením a snad jen úplný závěr je trošku sladší, než bych čekala. Ale co by ne ;)

Kůstka
11.11.2012

Celkem to trvalo než jsem se propracovala ke konci, ale stálo to za to. :) Konec vždycky hltám a neodtrhnu se.. Ale musim říct, že méně podrobností by neuškodilo.. třeba v postavách FBI jsem se celkem ztratila ze začátku. :D

kika 13
04.11.2012

Napínavá knížka plná dramatických chvil a nečekaných odhalení.

USA zima láska násilí únosy hory a pohoří

Sandra Brown

Sandra Brown