Mrazivý chlad

Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro za sebou zanechala bývalý život. S tím se však Dutch nechce smířit, a tak se snaží využít příležitosti, kdy Lilly uvízne za sněhové vánice v jejich bývalém srubu, a spěchá jí na pomoc. Pohání ho i žárlivost, protože Lilly je ve srubu s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym, kterého nešťastnou náhodou srazila vozem na zledovatělé horské silnici. Kdo je vlastně záhadný Ben Tierney? A proč byl uprostřed vánice na horském úbočí? Sled vyhrocených situací odhalí nejen vztahy hlavních postav tohoto strhujícího příběhu, ale i spodní proudy v životech dalších obyvatel městečka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1304/mrazivy-chlad-1304.jpg 4.3288
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Chill Factor, 2005

Kniha Mrazivý chlad

georginaa
dnes

Opravdu nádherný, tajemný a akční příběh. Je plný zápletek, umím si představit tu atmosféru. Samotný srub někde v lese, vánice, někde je šílenec a vy jste s neznámým chlapem, který vás nesmírně přitahuje, ale zároveň nevíte, zda to není nějaký zločinec. Pěkně se to četlo jedním dechem a Brown to prostě umí dokonale napsat.

m_martina

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji.

pollyn
06.10.2020

Byla jsem napnutá až do konce :) jedna z nejlepších brownovek :)

petraj30
27.08.2020

Naprosto úžasný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Na začátku jsem si udělala o všech aktérech určitý obrázek, ale po pár stránkách se vše začalo měnit, ovšem s pokročilejšími kapitolami jsem začala být až znechucená z jejich chování a předvádění se. Velký obrat o 360 stupňů.
Vraha jsem se ani nijak nesnažila uhodnout, řekla bych, že to ostatní kolem případu a vztahů bylo jasné, ale vrah mě tentokrát ani nebral, tak jsem prostě jen zarytě a vytrvale četla a četla.
Byla to skvělá kniha, plná napětí. I ta poslední kapitola mě mile překvapila. Mohu vřele doporučit.

Eva P.
11.08.2020

Tato kniha se autorce opravdu vydařila a řadím ji k těm nejlepším, co jsem od ní přečetla - a to mám často výhrady, i když si mě jako čtenářku jednoznačně získala. Poprvé se mi podařilo správně vydedukovat vraha!

Monika1717
26.07.2020

Knihu jsem četla v letních vedrech, bylo to moc příjemné. Je to moje druhá kniha od této autorky a zatím jsem moc spokojená.

jinbr
04.07.2020

Jj, typicky Sandra. Napínavé, i když jsem se už naučila všímat si drobných poznámek a postřehů, které pak na konci vedly k rozuzlení.

evincz
18.06.2020

Knížka byla napumpovaná strachem, adrenalinem, zvraty, erotikou, nečekaným koncem, kdo je sériový vrah.