Pomsta

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/big_pomsta-yqO-338252.png 4.1405
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction, 2015

Kniha Pomsta

keiko33
18.09.2021

Pribeh bol od zaciatku napinavy, chemia medzi Holly a Crawfordom fungovala. Spor s Joelom do pribehu zapadol, pacilo sa mi, ze aj ked bola medzi nimi nevrazivost, kvoli Georgii zachovali slusnost. Neal ma neskutocne stval, chvilami som ho mala chut uskrtit, ale osobna nevrazivost dokaze cloveku zaslepit mysel. Knihu som zhltla, autorka vie pribeh dobre podat, no uberam hviezdicku pre dovod pomsty. Cakala som nieco wau, no ta "obycajna" pomsta ma sklamala.

Ira13
27.07.2021

Po přečtení Podrazu se mi do ní moc nechtělo, ale byla o moc lepší. Napětí, záhada, romantika i trochu erotika. Čekají na mě ještě 2 knihy v mé knihovně od této spisovatelky a těším se na ně

Pája699
11.07.2021

Nezmála po roce se mi dostala do ruky kniha od Sandry Brown a musím říct, že to byla zase pecka, na kterou jsem od spisovatelky zvyklá. Mě se příběh neskutečně líbil a knihu jsem z ruky odkládala jenom v nejnutnějších případech :-) Přestřelka v soudní síni a příběh Hunta a soudkyně Holly mě prostě bavil, tkž dávám za plný počet hvězd. A jdu hned napravit svoji chybu a jdu se mrknout na knihy, které mě ještě čekají k přečtení .-)

Kekik
07.05.2021

Thriller okořeněný romantikou. Zajímavá zápletka.

Před několika lety jsem přečetla dvě knihy od Sandry Brown- Dům s minulostí, Růžový víkend. Bohužel si ani u jedné již nevybavuji děj, ale pamatuji si, že se mně knihy líbily. A tato také.

Zpočátku sice trvalo, než jsem se začetla, ale jakmile se příběh rozjel, nerada jsem dávala knihu z ruky. Napětí střídalo napětí. Občas autorka zpomalila a do příběhu zasadila milostnou linku, ale hned nato se zase rozjela akce. Crawforda jsem si oblíbila a moc mu fandila. Vedlejší postavy byly také zajímavé.

Konec je velmi podařený. Trochu mě zklamal důvod pomsty, ale celkové vyústění příběhu potěšilo. Tedy až na jednu smutnou událost.

Určitě si ráda přečtu další autorčiny knihy. Třeba knihu Podraz, kterou mám doma.

Knihu mám v paperbackové vazbě a bohužel došlo k poškození. Četla jsem a najednou křup. Odlepil se hřbet. To se mi stalo poprvé. A také doufám, že naposledy.

jarkaska
22.03.2021

Po roce jsem se vrátila ke knihám Sandry Brown. Tato byla první ze seznamu, které jsem zatím nečetla. Knihu řadím mezi průměr, četla jsem od autorky napínavější knihy.

Katka313
10.02.2021

Tohle bylo slabší než ostatní díla co jsem četla. Chemie opět fungovala, postavy opět úžasné ale pořád jsem čekala na nějaký zvrat nebo něco překvapivého a tady jsem se nedočkala. Škoda :-(

petronella1
28.01.2021

Perfektní, četla se mi super

Soník87
17.08.2020odpad!

Tak tato kniha fakt ne... Četla jsem ji asi před měsícem a uz skoro nevím, o čem byla. Těšila jsem se na konec a ten mě taky dodělal :-( Škoda slov...