Pomsta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/big_pomsta-yqO-338252.png 4.1478
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Friction, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (121)

Kniha Pomsta

malina097
18. května

Docela mě kniha vcucla a zacetla jsem se s tesenim co bude dal i,když byla jasná přitažlivost.Kdo má náladu na oddechovku ať si přečte a bude myslím spokojen.Paní Brownova umí rozepsat dej i vše docela věrohodné popsat.Docela zasnu kolik toho už vyplodila mrska to slušně jak se říkájak Baťa cvičky

syslomil
27. března

(+ SPOILER) Čtivý příběh, ale až do konce knihy jsem nějak nepochopila, proč byl za pachatele všech incidentů označen Crawford. Seržant Lester mezi 200 lidí označil za podezřelého právě jeho jen proto, že nikoho jiného prostě nenašel. Neměl žádné důkazy kromě toho, že si motiv vymyslel tak, aby mu to na jeho teorii sedělo. A přitom s ním pracoval v týmu a ještě od něj přijímal rady, koho má zatknout. To mi fakt hlava nebrala. A musím souhlasit s ostatními, že skutečný pachatel si dal hodně velkou práci jen proto, aby... No, to se dozvíte :-) P.S. Tohle je moje třetí kniha od Sandry Brown a musím říct, že už nenávidím slovo "prsy". Jsou všude. Díval se na její prsy, držel její prsy, hladil její prsy, líbal její prsy, přemýšlel nad jejími prsy, prsy se jí rýsovaly pod tričkem, nespoutané prsy bez podprdy... Nemohl by alespoň občas překladatel použít třeba ňadra?


Lucia007
08. ledna

Sandra Brown rozohrala príbeh naplno hneď od začiatku a viac-menej je to napínavé, akčné, dobrodružné a občas aj romantické až do úplného konca. Príbeh o maskovanom strelcovi, ktorý spustí paľbu...a tým odštartuje dramatický sled udalostí, v ktorých nechýbajú nenávisť, falošné stopy, dômyselné intrigy, vydieranie, ale aj strhujúce dobrodružstvo, zakázaná romantika a napokon vražedná pomsta!

Napínavá detektívka, pri ktorej sa nebudete nudiť a niekedy vás tak prekvapí, že si musíte prehrať v hlave niektoré pasáže ešte raz. Sandra Brown tento žáner – romantický triler – ovláda majstrovsky. Má to spád, akciu, dve skvele vykreslené hlavné postavy, ktoré to k sebe priťahuje, ale ako to už býva – nesmie. Nemalo by. No chémia medzi Holly a Crawfordom proste funguje a ťažko sa jej ubrániť. Takže dôjde aj na erotiku a dojímavé scény.

Je to akčný triler správne okorenený romantikou, ktorá sa čitateľkám bude páčiť, a mužom-čitateľom nebude prekážať. Miestami máte nervy napnuté na prasknutie a vtedy by ste knihu nedokázali odložiť. Inokedy Sandra spomalí, zvoľní, učičíka vás...aby potom opäť vyrazila vpred.

Oddychovka, ktorá rozhodne nesklame ani fanúšikov Sandry Brown (hoci má aj lepšie knihy, to treba objektívne priznať), no určite chytí aj tých, čo od tejto autorky ešte nič nečítali. Je to stále jej štýl – krimi s trochou akcie, romantiky a erotiky. Inteligentne vystavaná zápletka. Výborne vykreslené postavy a takmer žiadne hluché miesta.

asam
14.06.2022

Napínavé až do konce. Oddychová četba na dovolenou

Olga8480
12.06.2022

Člověk se začte a není schopen knihu pustit z ruky. Moc čtivý příběh plný napětí a v tomto případě i plný zakázané romantiky.

katerina6763
25.04.2022

Detektivní příběh, který ničím zvláštním nevyniká nad jiné knihy podobného žánru. Celé rozuzlení děje v závěru knihy je celkem předvídatelné, ale příběh je psán poutavě a srozumitelně.

petraj30
11.03.2022

Moc povedené čtení, jen konec na mě působil trochu kostrbatě.
Oba hrdinové byli úžasní, jen jsem měla chvíli problém zorientovat se ve jménech ostatních postav.
Možný spoiler
Dějová linka o opatrovnictví nepůsobila příliš dobrým dojmem a na konci po velkém překvapení jsem očekávala, že to moc nedopadne, ale kupodivu to skončilo pro všechny více než dobře. A ten konec byl jasný, i když se dohadovali, že to prostě a jednoduše nejde. Bohužel konec krimi případu mi nějak neseděl, ale jinak jsem velice spokojená a ke knize se v budoucnu vrátím

tamdr
27.02.2022

velmi napínavá detektivka,ani jsem se od ní nemohla odtrhnout,moc se mi to líbilo

1