Podraz

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389780/podraz-Wct-389780.jpg 4143

Sting (2016)

Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Podraz

kika 13

Paní Sandra mě nikdy nezklame.Napínavé až do konce.A byla tu i láska.

Danago

Bohužel autorka nepřekvapila. Oddechová romantická detektivka.

veselaa

Nenáročný romantický thriller se zápletkou a kapkou napětí.Taková nenáročná oddechovka na vyčištění hlavy,k odpočinku doporučuji.

alzbeta4340

Už jsem asi přelouskala příliš mnoho knih od S.B. - protože mi děj připadal snadno předvídatelný. Jinak to nebylo vyloženě špatné a určitě knihu doporučuji čtenářkám, které od autorky ještě tolik jejích románů nepřečetly.

ivousekk

Jsem trošku na rozpacích. 3* málo, 4* moc.

Na jednu stranu napínavý příběh s několika zvraty, který se dobře četl. Takže dobrý.

Na druhou stranu na romantický thriller (divné spojení) bylo na mě moc erotiky a "jiskření v očích" a "různých pohledů". A na co jsem fakt alergická, jsou věty typu "První polibek ji zanechal bez dechu. Všechny ostatní jako by jí rozpustily kosti v těle." Rozpustily kosti? Cože? Leda tak v kyselině, ne? To mi docela pokazilo dojem.

Jo a ještě jedna drobnost, podle obálky jsem čekala lokalitu někde na severu nebo aspoň v zimě a ono to bylo v létě někde v bažinách kolem New Orleans.

Asi jsem zvyklá na jiný typ thrillerů. Tohle byla taková napínavá slaďárna.

veveronka

Jako vždy výborné a konec se mi moc líbí

mišák1262

Sandru mám ráda je moje oblíbená autorka i když mě už nepřekvapí samý konec knihy a vím jak to dopadne tak umi sandra překvapit ... mám ráda jeji styl psaní je tam napěti , láska , sex prostě romantický thriller.... vubec by me nenapadlo že to bude mit ke konci takový zvrat jaky to melo...vubec sem to netušila a mé odhadování bylo uplně špatné.....a uplne mě to převapilo....

ctenarkaEva

Kniha se mi líbila. Tyto tzv. romantické thrillery Sandry Brown čtu ráda, je to pro mě spíš oddechové čtení. Napadalo mě více podezřelých a konec byl pro mě překvapivý, neuhodla jsem ho.