Podraz

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389780/podraz-Wct-389780.jpg 3.9324
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Sting, 2016

Kniha Podraz

bar_sol

Ač mám autorku ráda, tak tato kniha mi nesedla. Děj naprosto předvídatelný, pro mě osobně až moc přitažený za vlasy. Jako romantická oddechovka poslouží, ale bohužel mi chyběl alespoň nějaký náznak napětí či originality k tomu, abych měla touhu knihu dočíst.

Alíček83
03.12.2020

Ze začátku mě rozčilovalo, když se stejný děj opakoval ve všech pohledech. Jinak dobrá detektivka i závěr, navíc romantika.

Racino
07.10.2020

Nenáročné čtení a dobrý spád děje.

koki.veru
25.09.2020

Taková spíš oddechovka. Něco mezi romantikou a lehkou detektivkou. Četlo se to dobře, ale nijak extra nepřekvapilo a nenadchlo.

Ira13
27.08.2020

Taková romantická detektivka. Thriller rozhodně ne. Unosce jsem brzy prokoukla. Není to takové to čtení, co čtěte bez dechu, ale dalo se to

klarence
22.08.2020

tentokrát mne příběh zas tak moc nenadchl, čekala jsem asi krapet něco jiného dle anotace, ale na dovolenou jako oddechovka to docela šlo. Četla se docela dobře

AniDi
19.08.2020

Thrillery téměř nečtu a popravdě mě nalákala anotace a pár komentářů níže. Nelituji času při čtení. Moc se mi zápletka líbila a nevadilo mi ani, že jsem rozuzlení tušila od počátku knihy. Čtení jsem si užila, určitě mrknu na další knihy autora.

Laf
17.07.2020

Super kniha. Napínavé až do konce. Rozuzlení mě překvapilo a o to je pocit z této knihy ještě lepší. Pro volné chvíle dobrá volba.