Podraz

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující romantický thriller, kde všechno je jinak, než jak se na první pohled jeví, a cokoli vyjde najevo, odhalí další temnou lež. Když na sebe Jordie a Shaw pohlédnou v zastrčeném baru, přeskočí jiskra. Ale každý z nich je tam z jiného důvodu. Ona přišla, aby se něco dozvěděla o svém bratrovi. On přišel, aby ji na objednávku zabil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389780/podraz-Wct-389780.jpg 4143
Orig. název:

Sting (2016)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Podraz

Přidat komentář
kika 13
12. dubna

Paní Sandra mě nikdy nezklame.Napínavé až do konce.A byla tu i láska.

Danago
21. března

Bohužel autorka nepřekvapila. Oddechová romantická detektivka.

veselaa
21. března

Nenáročný romantický thriller se zápletkou a kapkou napětí.Taková nenáročná oddechovka na vyčištění hlavy,k odpočinku doporučuji.

alzbeta4340
17. března

Už jsem asi přelouskala příliš mnoho knih od S.B. - protože mi děj připadal snadno předvídatelný. Jinak to nebylo vyloženě špatné a určitě knihu doporučuji čtenářkám, které od autorky ještě tolik jejích románů nepřečetly.

ivousekk
11. března

Jsem trošku na rozpacích. 3* málo, 4* moc.

Na jednu stranu napínavý příběh s několika zvraty, který se dobře četl. Takže dobrý.

Na druhou stranu na romantický thriller (divné spojení) bylo na mě moc erotiky a "jiskření v očích" a "různých pohledů". A na co jsem fakt alergická, jsou věty typu "První polibek ji zanechal bez dechu. Všechny ostatní jako by jí rozpustily kosti v těle." Rozpustily kosti? Cože? Leda tak v kyselině, ne? To mi docela pokazilo dojem.

Jo a ještě jedna drobnost, podle obálky jsem čekala lokalitu někde na severu nebo aspoň v zimě a ono to bylo v létě někde v bažinách kolem New Orleans.

Asi jsem zvyklá na jiný typ thrillerů. Tohle byla taková napínavá slaďárna.

veveronka
09. března

Jako vždy výborné a konec se mi moc líbí

mišák1262
03. března

Sandru mám ráda je moje oblíbená autorka i když mě už nepřekvapí samý konec knihy a vím jak to dopadne tak umi sandra překvapit ... mám ráda jeji styl psaní je tam napěti , láska , sex prostě romantický thriller.... vubec by me nenapadlo že to bude mit ke konci takový zvrat jaky to melo...vubec sem to netušila a mé odhadování bylo uplně špatné.....a uplne mě to převapilo....

ctenarkaEva
24. února

Kniha se mi líbila. Tyto tzv. romantické thrillery Sandry Brown čtu ráda, je to pro mě spíš oddechové čtení. Napadalo mě více podezřelých a konec byl pro mě překvapivý, neuhodla jsem ho.