Skandál

Studentku Jade přepadne jednoho deštivého večera trojice výtržníků. V hrůze ze skandálu a pod tlakem předpojaté provinční morálky uteče zoufalá dívka z domova. Bolestné vzpomínky na město Palmetto, ovládané zámožnou rodinou Patchettových, ji však pronásledují dál. Zkaženému milionářskému synkovi a jeho kamarádům nikdy neodpustí odporný čin, který tak zásadně změnil její život. Po letech se Jade vrací se synem do rodného města jako úspěšná podnikatelka s úmyslem vybudovat zde textilní továrnu a nabídnout práci většině obyvatel. Pomstí se těm, kteří jí kdysi ublížili? Najde konečně lásku? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1301/skandal-1301.jpg 4.5168

Breath of Scandal (1991)

Vydáno:, Ikar (ČR)

moudivlacek

Tak tento příběh by se klidně dal zařadit do psychologických románů. Je to čtení pro silné žaludky. Jade si mne získala svou sílou vypořádat se s osudem, a i když k ní byl dost krutý, záhy našla také pár lidiček, kteří jí ukázali své dobré srdce a pomocnou ruku, kdy to nejméně čekala.
Jestliže byl osud krutý k Jade, pak nevím jak nazvat osud Dillona, vůbec se mu nevidím, jak žil po své poslední tragédii. Snad se spíš divím, že se nakonec dokázal z toho všeho dostat.
A proto je jasné, že ti dva si zaslouží být spolu. Ale ještě i oni musí prožít zlé, aby věděli, že jejich společný život je jejich celoživotní výhrou.
Doporučuji.

AdaVinculin

Luxusní čtení ;-)

DJANKA

Super knížka, napínavá, dobře se čte. Hlavní hrdince celou dobu fandíte, aby vše zvládla a samozřejmě, že zvládne. Konec opravdu předvídatelný, ale předešlý děj, který mě držel neustále v napětí a očekávání vše vynahradí. Moje první knížka od autorky a určitě zkusím další.

babičkaAnička

Nádherný román! Karma je silná.

harena
17.11.2016

Čtivý příběh, emotivní i napínavý, velice dobře se čte, také i u mě je to první knížka od Sandry Brown a určitě ne poslední.

Ivanule
02.07.2016

Moje první knížka,kterou jsem od Sandry Brown přečetla:),knížka se lehce a snadno čte,jsou zde jak smutné osudy,i když hlavní hrdince to co zažila vůbec nezávidím a nepřeji nikomu. Někomu může být kniha hodně předvídatelná,což si myslím,že od začátku jde poznat,ale není nad to si ji přečíst do konce:)

barusak1
24.06.2016

Moje první kniha od autorky a veliká spokojenost. Kniha se dobře četla. Příběh byl poutavý a chvílemi dojemný. Ráda si od ní opět něco přečtu

upol
27.03.2016

Doporučuji. Povedená knížka.

Katka313
07.11.2015

Krásná knížka, chvílemi hodně smutná a bylo mi líto jak některé postavy dopadly. Pro mě některé věci hodně předvídatelné. Ale určitě doporučují.

JulaJ
12.10.2015

Skvělá kniha, emoce, napětí, láska, násilí, prostě takový správně namixovaný thiller s dobrým koncem. DOporučuji a určiě se ke knize vrátím!

Lucka385
26.09.2015

Naprosto skvělá kniha, která vás nutí číst dál a dál. Začátek je velice drsný, kniha je celkově čtivá a konec ,,sladký". Zatím nejlepší, jakou jsem od spisovatelky četla.

ovpana
23.12.2014

Další krásná knižkam,.,je supr ,že hrdinka dotáhla pomstu až do konce.

Blanice
03.12.2014

Teda, četla se mi ta knížka dobře,ale cca 100 stran před koncem mě jaksi přestala bavit. Bylo křišťálově jasné, jak to dopadne a dočetla jsem, abych zjistila, kolik ještě lidí nechá paní Brown zemřít, aby to klaplo.
Když čtu ty nadšené komentáře dole, připadám si jak kacíř...

stefi61
29.09.2014

Sandra Brown jindy nezklame. Začátek knihy byl naprosto strhující. Bohužel, nastaly situace kdy jsem se v části knihy "trochu nudila" a těšila se kdy kniha začne opět gradovat. Od konce knihy jsem taky čekala více. Ale i tak knihu doporučuji a zařadím ji mezi mé oblíbené

estela1
07.09.2014

tahle knížka mě dostala, jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Začátek je opravdu drsný a silný, dál je to napínavé a super napsané, zas se ke knížce vrátím.

inule
15.05.2014

Ten začátek byl fakt strhující, drsný a šokojící. Chvíli jsem hlavní hrdinku odsuzovala za řešení situace po letech, ale nakonec se do děje začalo zaplétat i trochu romantiky a konečné rozuzlení bylo fajn. Bylo to napínavé čtení. Pravda, někdy trohu zbytečně obsáhlé zabíhání do podrobností.

aneleh18
12.02.2014

Velice čtivé. Sandra Brown nezklamala a tato kniha se řadí mnoha dalším od této autorky, ke kterým se budu vracet.

alhl
28.08.2013

Silný příběh plný emocí. První kniha, kterou jsem od autorky četla, a dodnes její dílo s nadšením vyhledávám. Doporučuji.

Melody
10.07.2013

Velmi emotivní příběh, skvělá kniha

vlastus52
25.06.2013

velmi čtivá kniha, výborná a napínavá

Evaevelína
20.06.2013

je to silný příběh o znásilnění a diktátorství.Jinak na mě kniha byla moc dlouhá a já mám ráda, když jde příběh dějově dopředu,ale to je moje prio.Jinak neváhejte a čtěte.

červ.hruška
21.04.2013

Jedna z lepších od této autorky.

evafort
13.02.2013

Moc hezk

gabca007
11.02.2013

Opravdu krásná knížka. Pro mne jedna z nejlepších od této autorky.

kika 13
25.11.2012

Nedá se to ani popsat čtení mě pohltilo.

monte
07.10.2012

Knihu jsem přečetla jedním. dechem. Jedna z nejlepších knih této autorky

Janoska
29.07.2012

Výborná a napínavá knížka...

Val
22.02.2012

Opravdu jedna z nejlepších knih od této autorky. Napínavá od začátku až do konce.

lucinka12
19.01.2012

moje první knížka od paní S.Brown a můžu říct že super přečetla jsem jí za dva dny jenom doporučuji sice hned na začátku víte o co půjde ale je to krásně napsané prostě super kniha

Palita
24.11.2011

Pro mě nejlepší kniha od této spisovatelky.