Shanib profil

☰ menu
Shanib

1990 · žena · Liberecký kraj · statistiky

Aktivní: 04.03.2024 08:35 (poprvé 22.10.2013)
Body:565
Palce za komentáře: 605 · 61 ostatním
Hodnocení v bazaru: 0/0

Nové knihy v seznamech

Nádherně krutý
Nádherně krutý
J. T. Geissinger
Nezkrotná
Nezkrotná
Melanie Harlow
Temné lesy
Temné lesy
Harlan Coben
Všude samí lháři
Všude samí lháři
Shari Lapena

Kdo jsem

Miluji dobře propracované thrillery a detektivky. Jsem věrnou čtenářkou Chrise Cartera a Ward Larsen ve mě probudil zájem o špionážní příběhy. Zde jsem pak navázala Jamesem Swallowem. Určitě nesmím opomenou Sharon J. Bolton, u které jsem strašně fandila její hrdince Lacey Flint a u Helen Fields jsem se beznadějně zamilovala do Luca Callanacha.

Od tohoto žánru si ráda občas odpočinu u románu. Velmi mě překvapila série V objatí od Emily D. Beňové. Linda Howard je zase jistota odpočinkového příběhu. Zbožňuji knížku Nepřátelé a milenci od Simony Ahrnstedt a jsem závislá na knížkách od L. J. Shen!

Aby toho nebylo málo, občas se ráda vrátím do svého náctiletého období, kdy jsem hltala fantasy žánr. Patricia Briggs a její série Mercedes Thompson mě nikdy nezklame. Další má oblíbenkyně je Wendy Higgins.

No a nakonec to nejdůležitější - jsem závislá na happy endech. Asi by mě za to polovina čtenářů ukamenovala, že to přeci nemá co dělat s kvalitou knížky, ale já vždycky říkám, že ve skutečném životě se může po... kde co, ale v knížce se můžeme alespoň ztratit a šťastný konec nám vždy vykouzlí úsměv na rtech ;)