Shanib

Profil

Poslat zprávu

(1990, žena) · Liberecký kraj · statistiky

Aktivní: dnes v 16:29(poprvé: 22.10.2013)
Body:304(0 autorů a 0 knih)
Palce:203 za komentáře, udělené: 51

Právě čtené knihy 0

Uživatel momentálně nečte žádnou knihu.


Kdo jsem

Miluji dobře propracované thrillery a detektivky. Již několik let jsem věrnou čtenářkou Chrise Cartera a Philipa Shelbyho, který má pár brilantních knih s politickým pozadím. Během posledního roku jsem pak objevila skvělého Warda Larsena a Sharon J. Bolton.

Od tohoto žánru si však ráda občas odpočinu u románu. Velmi mě překvapila série V objatí od slovenské autorky Emily D. Beňové, ke které se stále občas vracím. Linda Howard je jistota odpočinkového příběhu a miluji knížku Nepřátelé a milenci od Simony Ahrnstedt.

Aby toho nebylo málo, občas se ráda vrátím do svého náctiletého období, kdy jsem hltala fantasy žánr. Patricia Briggs a její série Mercedes Thompson mě nikdy nezklame. Další mé oblíbenkyně jsou Wendy Higgins a Darynda Jones.

No a nakonec to nejdůležitější - jsem závislá na happy endech. Asi by mě za to polovina čtenářů ukamenovala, že to přeci nemá co dělat s kvalitou knížky, ale já vždycky říkám, že ve skutečném životě se může po... kde co, ale v knížce se můžeme alespoň ztratit a šťastný konec nám vždy vykouzlí úsměv na rtech ;)