Všude samí lháři přehled

Všude samí lháři
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529534/bmid_vsude-sami-lhari-65db81e1cb3e8.jpg 4 256 256

Další bravurní příběh od královny rodinných psychothrillerů. Z městečka Stanhope doslova sálá klid a bezpečí. Než se ztratí devítiletá Avery, dcera místního bezúhonného lékaře. Než se zjistí, že její otec William ji krátce před jejím zmizením uhodil. A že udržoval tajný poměr se ženou bydlící o několik bloků dál. William se stane podezřelým číslo jedna, ale ne jediným. Někdo Avery viděl nastupovat do auta jednoho mladíka. A své nejlepší kamarádce tvrdila, že má staršího přítele. Najednou tady každý na někoho něco ví. Ale dá se tu vůbec někomu věřit? A připravit se na pravdu o tom, co se stalo s Avery?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kalibr

Everyone Here Is Lying , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všude samí lháři. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
předevčírem audiokniha 5 z 5

81%

Nora ví, že by si měla sbalit kufr a odejít. Jenže nemá kam jít a děti ji potřebují. Navíc má neurčitý pocit, že ať už se na ni navalí cokoli, zasloužila si to. Nyní ji zajímá hlavně pravda. Ať se stane, co se stane, potřebuje vědět, co se přihodilo Avery Woolerové.
___________________________________________________________________________
Perfektní čtení. Obsah knihy skutečně odpovídá jejímu názvu. Psychologický thriller je svižný, napínavý a má velké množství zvratů. Přesto jsem úplný konec očekávala dramatičtější. A na Avery si určitě udělá každý svůj názor.
Doporučuji!
A nevím, proč mám vyznačené audio, když jsem knížku četla.

helenkan
14.06.2024 audiokniha 4 z 5

Opět zajímavý a pěkně propletený příběh. Líbil se mi a bezvadně se četl. Ale přiznávám, že skoro žádná z postav mi nebyla sympatická. Což mě u téhle autorky už nepřekvapuje, ale ani nevadí.

KatyM.
14.06.2024 5 z 5

Další sázka na jistotu. Kniha napínavá, plná zvratů, dějová linka, která překvapí. Doporučuji.

všechny komentáře

Související novinky (10)

10 nejčtenějších knih (červen)

15.06.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (23. týden)

12.06.2024

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Všude samí lháři v seznamech

ve Čtenářské výzvě35x