Její konec přehled

Její konec
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1614 1614

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Její konec. Přihlašte se a napište ho.

adelkas
včera 3 z 5

Dost slabá kniha. Strašné dlouhý děj pak posledních 50 stránek "šup šup", aby už byl konec.

jefff
12.06.2024 2 z 5

Když jsem četl první knihu od Lapeny Manželé odvedle, byl jsem vlastně příjemně překvapený nápaditou a zamotanou zápletkou. Druhá kniha, která se mi od ní dostala do ruky byla o poznání vyluhovanější. Její konec je trochu blábol. Akorát natahovaný o nekonečné úvahy postav, které o sobě přemýšlejí příliš a ne moc zábavně. Zápletka mizerná a rozuzlení slabé. A slova jako "dvojčátka" nebo "dobrá máma", nechci dlouho slyšet.

Burák
06.06.2024 3 z 5

(SPOILER) Minimálně hlavní ženská postava si projde v rámci vygradování napětí dost nepravděpodobným vývojem. Stejně tak třeba scéna jak se dostala hlavní postava do bezpečnostní schránky v bance, to je prostě přitažené za vlasy, což téhle knize dost ubírá. Na druhou stranu, i navzdory tomu, se to opravdu dobře čte (tak jako všechny knihy od Lapeny) a je to zábavný. Pokud jste fanoušek Shari Lapeny, věřím, že se vám to bude líbit. Ale je to takový ten typ knihy, co se vám po pár týdnech úplně vykouří z hlavy. Půjčte si to v knihovně, za nákup to za mě nestojí.

všechny komentáře

Související novinky (9)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Její konec v seznamech

v Přečtených2 269x
ve Čtenářské výzvě368x

Štítky knihy

kanadská literatura thrillery pro ženy

Autorovy další knížky

Shari Lapena