Její konec přehled

Její konec
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1642 1642

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Její konec. Přihlašte se a napište ho.

icewind
12.07.2024 3 z 5

Já nevím, to je jak na houpačce, co se zápletky týče přišlo mi to z mého pohledu zase o fous lepší než předchozí knížky, ale když se nad tím zamyslím.... velká část děje je zaměřena na přemítání postav o sobě samých, takže samozřejmě tu zásadní niterní myšlenku dostaneme k dispozici až ke konci byť je jasné, že se to musí té postavě honit v hlavě celou dobu. Přerody v jednání některých postav mi přišly až příliš nasilné, lusknutím prstu se začne najednou chovat a jednat zásadně jinak....co je moc to je moc. A ten konec zase jako kdyby se vyčerpal povolený počet stránek. Něco je tam úplně mimo - viz. komunikace s bankou nebo když si jedna z aktérek v parku pověsí na krk "fotoaparát" aby si mohla někoho fotit....v r. 2018, tak klika, že to nebyla taková ta roztahovací harmonika na třínožce s kouřícím bleskem. Čtení na dovolenou a na průplach hlavy úplně v pohodě, jen nevidím důvod proč se k tomu příp. vracet ještě jednou....

Doubravka1975
07.07.2024 5 z 5

Skvělý, čtivý a napínavý psychothriller od mé oblíbené autorky. Uprostřed se to možná trochu táhlo a některé myšlenkové pochody byly pořád dokola, ale vůbec nevadí.
A nemám ráda otevřené konce, ale tady mi to taky vůbec nevadí. Za mě perfektně vyřešeno a hotovo !!!

vikaa
25.06.2024 3 z 5

Pokud čtenář odhlédne od věcí, které nejsou moc pravděpodobné a nechá se unést čtivostí příběhu, tak jak to Lapena umí, nebude zklamán. Knihu doporučuji jako čtení na dovolenou, k vodě nebo naopak pro dlouhé zimní večery, kdy si člověk potřebuje odpočinout od starostí a trochu si vydechnout.
Za mě poctivé tři a půl hvězdy!

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Její konec v seznamech

v Právě čtených14x
v Přečtených2 309x
v dalších seznamech4x

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960