Její konec

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/big_jeji-konec-oCW-454784.jpg 3.81033
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

The End Of Her, 2020

Kniha Její konec

Capkomi

Průměr. Žádný zvrat, nic co bych nečekala, ale na druhou stranu se kniha četla výborně a měla svižné tempo.

veru_sma

Shari Lapena má lepší a horší knihy. Tahle mne bohužel zrovna nebavila, do čtení jsem se místy nutila, ale doklepala to do konce :-) Takový průměr.

Dela111

Její konec je svižný thriller pro ženy, tak jak to Shari Lapena umí. Skvělé postavy - jedna hamižná potvora, jejíž hlavní příjem pochází z vydírání a spousta těch, které vydírá, protože mají co skrývat nebo jsou prostě jen na vydírání vhodní ;-).
Začátek je trochu pomalejší, ale brzy děj nabere správné tempo. Příběh je plný tajemství, polopravd a pochybností. K odhalování nových skutečností dochází postupně, takže se rozuzlení nedá příliš brzy odhadnout. Co jsem ale celou dobu očekávala že se stane, byla událost v epilogu. Na tom bylo překvapivé jen to, jak autorka nechala závěr otevřený, případně ať si to uzavře každý podle své představivosti...
Za mne je Její konec dějově o trochu slabší než předchozí knihy autorky, ale čte se moc dobře.

andy_nejedla

(+ SPOILER) Autorka mě baví, přečetla jsem od ní všechny knížky a už se těším, až si pořídím i (zatím) poslední vydanou. Knížka byla napínavá a čtivá. Bez problému přečteno za pár hodin, byl problém knížku odložit.

Patrickovi jsem celou dobu věřila, dokonce i po detektoru lži jsem si říkala, že to přeci není možný a určitě se něco stane. No, tak jsem se nechala nachytat a neměla jsem mu věřit, já naivka. Každopádně jeho konec a Stephanie mě fakt překvapily.

Doporučuju! :)

lištička123

Průměrný psychothriller. Čtivý.

monulam

kniha se mi moc líbila, autorku a její styl mám ráda. Celou dobu jsem si myslela, že znám pointu, ale byla jsem překvapená. Příjemné letní čtení.

Edona

Přečíst tuhle knihu mi trochu trvalo, možná to bylo tím, že mě značná část příběhu až tak nebrala. Nicméně od určitého zvratu jsem se nemohla odtrhnout a když jsem si už myslela, že vím, jak to dopadne, tak jsem se sakra mýlila. Její konec je opravdu pecka z pera Shari Lapeny. Moc doporučuji.

Mandy412

Shari mě vždycky dostane... Konec jejího konce byl podle mě zatím asi nejlepší zvrat z jejích knih.