Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1582 453

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

ELENtheKNIHOMOL
15.02.2023 4 z 5

Další rodinné drama z pera Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny.
Stephanie a Patrik jsou bohatí a spokojení manželé,kteří se nedávno stali rodiči dvojčat.Třebaže je péče o ně značně vysiluje,Stephanie s jistotou ví, že má vše, po čem kdy toužila. Pak se ale objeví Erica,žena z Patrikovi minulosti s tvrzením,že Patrik zabil svou první manželku,která byla v osmém měsíci těhotenství a nastražil to jako tragickou nehodu.
Stephanie věděla, že první žena jejího manžela zemřela, ale Patrik nikdy nezacházel do podrobností a Steph na něj netlačila.
Co když Erica mluví pravdu a ona je provdaná za vraha?
Co když bude chtít zabít i ji?
Jak příběh postupuje a vycházejí najevo určitá fakta,Steph najednou neví čemu má věřit. Erica je pěkná mrcha a převrátí život vzhůhu nohama nejen manželům, ale i spoustě dalším vedlejším postavám.
Je to lehký, odpočinkový thriller s krátkými kapitoly z nichž každá končí tak,že si musíte přečíst ještě tu další.
Lapena si jede pořád to svoje,ale mě to celkem baví- její knihy jsou čtivé a sáhnu po nich vždy,když chci něco nenáročného.
Akci v této knize nenajdeme,ale tady mě bavila psychologie postav víc než "detektivní " zápletka.
Kniha je plná intrik,bylo to jako sledovat tenisový zápas lží.
Jediné co mi dost vadilo bylo neustálé omílání toho,jak jsou manželé z péče o dvojčata s kolikou unavení,jak jsou nevyspalí atd.
Jo,chápu to,bylo to vyčerpávající, ale není potřeba to říkat skoro v každé kapitole.Připadám si pak jak negramot,kterému je třeba pořád něco připomínat.

TinaBookBlog
14.02.2023 4 z 5

Překvapivé.
Je to taková jednohubka, kterou rychle zhltnete. Děj je celkem uvěřitelný a napínavý. Četla jsem se zaujetím, ale trochu tomu něco chybělo, ale co, to nedokážu říct. Nicméně, v situaci Stephanie bych tedy rozhodně být nechtěla. Zprvu je vše ideální a pak se to začne neuvěřitelně s*át.
Celou dobu jsem se sama sebe ptala, jak to teda je a dělala nějaké své závěry. Konec byl pro mě absolutně nečekaný.

Jennys195
13.02.2023 5 z 5

Napínavé, dobře napsané. Nemám co vytknout.

TeriLoch
08.02.2023 4 z 5

Čtivé a napínavé. Závěr překvapil ! :) Shari Lapena asi nikdy nezklame! Doporučuji :)

Ráčkajda
03.02.2023 5 z 5

Na toto téma i podobné bylo napsáno už spousta knih, přesto mě děj vtáhnul a těšila jsem se na každou stránku.

Michelle.Bee76
31.01.2023 4 z 5

Shari Lapena opět nezklamala.

Lucie2
26.01.2023 4 z 5

Čtivé, napínavé, škoda jen toho překombinovaného konce.

Pine
26.01.2023 3 z 5

Otevírám knihu, velká očekávání nemám. Shari Lapena není žádný master, jen bývalá úča angliny, která si odskočila něco sepsat a už jí to zůstalo na HPP. Ano, píše čtivě, ale na zadek si z jejích děl vážně nesedám, čtu je jen jako oddychové jednohubky, u kterých si nezavařím mozkové závity. Jednoduše: čtení pro nenáročné.
Tentokrát tu máme vyšťavenou matku dvojčat, která usíná vestoje. A později, pod tíhou okolností, v sobě najde i verzi matky neohrožené bojovnice. Začátek slibný, i celá ta myšlenka knihy. Postavy takové, že si žádnou neoblíbíte. Občas mi přišlo, že čtu nějakou vatu, jen aby se zaplnily řádky. Místy předvídatelné, jindy se autorce daří probouzet zvědavost. No, její konec. Otevřený konec.

klarinka9974
25.01.2023 5 z 5

Tak to byla rychlost. Shari Lapena je skvělá spisovatelka, na kterou si dost snadno zvyknete a máte pocit, že musíte mít každou její novou knihu. A i tato není žádné nudné čtení. Od začátku vás kniha vtáhne do děje a defakto dostáváte pocit, že ji nemůžete nikde odložit. A jestliže jste matka, rychle se vcítíte do Stephanie. Navíc veškeré podezření, odhalení, tajemství a různé další nevyřčené věci vás vážně dostanou. A ten konec. Panejo..... Další důkaz o tom, že tato autorka vážně umí psát skvěle thrillery.

sonkovaj
25.01.2023 3 z 5

Zajímavá detektivka. Zase docela jiné téma o tom, že každý si holt vydělává různými způsoby. Knížku jsem si vzala na dovolenou a po několika hodinách už jsem zase neměla co číst.... Nedala se odložit. Něco autorka v příběhu tedy nedovyprávěla, ale kdo ví, třeba je to záměr a půda připravená na druhý díl....

AnnaCZ
22.01.2023 3 z 5

Rukopis autorky je znát (knihy, co jsem od ní četla jsou dost podobné). Takže mě závěr nijak nepřekvapil, vlastně jsem to i takhle čekala. Kniha není špatná, jen dle mě zbytečně moc "myšlenkových pochodů" hlavní postavy a málo děje/"akce"...

jarkaska
20.01.2023 5 z 5

Toto byla třetí kniha od autorky, a četla se mi zase dobře. Knihu jsem odkládala nerada.
Jak jsem měla chvilku, už jsem zase hltala další stránky. Konec mě dost překvapil.

TheSarcasm
19.01.2023 4 z 5

Typická Shari Lapena. Kdo má už od ní něco načteno, dostane to co čeká. Asi to není její nejlepší kniha, ale napínavá a čtivá rozhodně ano.

Aaloha
17.01.2023 4 z 5

Napínavé, odpočinkové, plné očekávání nějakého zvratu, protože nic není tak, jak se na první pohled zdá. Konec trošku překombinovaný, ale pěkné to bylo.

le21nka
14.01.2023 4 z 5

Shari prostě umí. Velmi čtivé, knihu nešlo odložit. A ten závěr? Super.

SilvieSisinka
09.01.2023 5 z 5

Brilantní závěr knihy.Precteno na jeden zátah.

Termina
08.01.2023 4 z 5

Autorčino psaní zbožňuju, na knihu jsem se těšila a nezklamala … DÍK!

Hvězdinka
08.01.2023 4 z 5

Čtivé, tak jak to u Lapeny bývá. Zabil? Nezabil? Ona fakt vraždila? A kdo vraždil jako poslední?

VěraČamková
07.01.2023 3 z 5

Celkem čtivá knížka, ale nebavila mě tak, jako ty předchozí, proto jen 4 hvězdy.

Han-nah
07.01.2023 3 z 5

Autorku jsem vyhledala v rámci výzvy, první kniha, kterou od ní čtu. Ze začátku mi připadala trochu ...- jednoduchá, pravá americká rodina. Dvojčata dají určitě více zabrat, ale to totální hroucení se? Zajímavý je ale děj a zápletka, která opravdu vede čtenáře k zamyšlení a zajímavý napínavý závěr a .... konec.

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960