Manželé odvedle

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.83451
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

The Couple Next Door, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1160)

Kniha Manželé odvedle

Přidat komentář
MamaKnihomolka
včera

Má první kniha od této autorky a po přečtení anotace jsem si říkala jaká to bude bomba. Kniha byla rozhodně čtivě napsaná a stále jsem ji měla v hlavě, co se bude dít dál.
Zmizení dítěte. Je to naprosto silné téma. Pro mě jako matku totálně srdcervoucí představa.
Autorka velmi realisticky popisuje průběh vyšetřování. Někdo si stěžuje, že se půlku knihy nic neděje, ale ono tak vyšetřování nejspíš funguje.
Kniha byla rozhodně moc dobře promyšlená a propletená, ale pro mě snadno předvídatelná. Bohužel jsem čekala asi něco jiného.

Romanka40
předevčírem

Dobre se cetla


jprst
22. května

Dobře se čtoucí thriller, jehož děj odsýpá a nenudí, ale nic mimořádného, k čemu bych se někdy vracel. Prostě slušný průměr, u kterého je označení bestseller dost přehnané.

Abia
17. května

Já jsem spokojená. Přečteno za jedno odpoledne, protože mě to bavilo, četlo se to dobře a chtěla jsem vědět, jak to dopadne. Rozhodně jsem se nenudila.

Ridley
16. května

Tak tento týden jsem konečně vzala do ruky první knihu Shari Lapena....četla se dobře, ale máte pocit, že víte jak to bude pokračovat, takže vás úplně neudrží otáčet stránku za stránkou až do noci.....taková lehčí detektivka...

Janiip
12. května

Kniha mě bavila, zajímavé téma.

Joyce24
10. května

Tak tato knížka se četla naprosto sama, bylo to svižně, napínavé a zcela mě to pohltilo. Za mě velké doporučení.

DAGISIKI
07. května

Kniha napínavá,plná nečekaných zvratů,četla jsem jedním dechem:)

1 ...

Doporučujeme

Vždycky je to manžel
Vždycky je to manžel
Mrazivý chlad
Mrazivý chlad
Fáma
Fáma
Nevítaný host
Nevítaný host