Manželé odvedle

Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do sv... celý text

Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč.
Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.91080

The Couple Next Door (2016)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Asyna
včera

Kniha, do které se člověk snadno začte a nedokáže se od ní odtrhnout. Napínavý příběh se spoustou zvratů.

bara1447
předevčírem

Hodně čtivá knížka, musela jsem se brzdit, abych jí nepřečetla během prvních dvou dnů dovolené. Příběh byl napínavý až do samého konce, ani chvíli jsem se nenudila a na poslední stránce mi doslova spadla brada. Podle mého názoru povedená knížka, ale chápu, že někdo to může vidět opačně po přečtení jiných známějších detektivek.

veruzz_
předevčírem

Velmi čtivé od první stránky. Zajímavý příběh plný zvratů a postupného rozuzlení jedné velké záhady. Jak se začtete, tak už nepřestanete...Tyhle knihy můžu.....:-)

tereza8
předevčírem

Parádní a napínavé od první do poslední stránky! Žádné dlouhé nudné a zbytečné pasáže o ničem, žádná omáčka okolo. Děj jede, je akční a plný zvratů po celou dobu. Donutí vás číst dál a dál, takže jste za chvíli na konci (bohužel). Velice čtivá a zároveň jednoduše napsaná kniha. Nezamotáváte se do hrdinů ani časových linií. Příběh je dobře a zajímavě promyšlený. Knížka mě osobně bavila a mohu ji doporučit.

Fafyna

Předvídatelné až za hrob. Naprostá ztráta času.

calipsso

Hrozná splácanina všeho možného. Sci-fi. Věčně se opakující slova mimčo,bodýčko a Cora sem Cora tam...Ja uz si fakt prala,at je to decko mrtve! A hystericka matka k tomu dodala opravdu punc.

bobulaL

Zasloužené 3 hvězdičky. Jednoduchý a rychlý styl psaní. První polovina knihy se pomalu rozjíždí, druhá polovina sviští :) Pro mě překvapivé konečné rozuzlení.

Puntíkatýhrnek

Až takový šlágr to tedy není. Nápad dobrý, jen mi to přišlo hlavně na závěr už příliš překombinované. Ani to nepůsobilo moc logicky a uvěřitelně. Taky nevím, jestli to bylo účelem, nebo se pointa částečně ztratila v překladu, ale styl kterým je kniha psaná mi vůbec nevyhovoval. Místo zajímavého vyprávění strohý popis. Možná to bylo záměrem, nicméně nepřišlo mi, že by tím příběh získal na čtivosti či napínavosti. Myslím, že by se takové téma dalo zpracovat i líp.

Floriška7

Žádný skvost, ale je to čtivé.

střapatá

Zpočátku jsem si dlouho nemohla zvyknout na zvláštní styl, jakým je tato kniha napsaná. Málem jsem ji odložila, ale nakonec mě přeci jen "chytla" a k dočtení jsem se ani nemusela přemáhat. Poté , co byl odhalen únosce, pro mě zápletka ztratila spád a konec byl příliš překombinovaný. Jako oddechovka dobré, ale na mě až moc americké (byť je autorka z Kanady).

Zuzvil

Knížku jsem neznala a náhodně jsem si ji vybrala jako dárek k narozeninám. Téma znělo "strašidelně" a také bylo. Prvotina se této autorce, dle mého názoru, povedla, udržuje čtenáře v napětí a na konci každé kapitoly člověk chce pokračovat dál, protože je to jako v televizních seriálech, něco maličko navíc se každé kapitoly člověk dozví :-) Určitě bych doporučila přečíst, je to dobrá detektivní zápletka se strhujících příběhem.

Evik84

knížka plná zvratů, přišlo mi ale, že v první polovině se moc nedělo, jen se pořád opakovalo, jak a co se stalo a až později se začalo rýsovat řešení a to, co se vlastně stalo. Knížka se mi líbila, byla zajímavá. Překvapila mě poslední kapitola, která tam podle mě nemusela být.

hrabalikoval

Musí říct že zezačátku jsem nedávala knížce moc šancí, ale přece tam bylo něco co mě přimělo číst dál. Musím říct, že v konečném důsledku mě kniha velice překvapila. Je plná zvratů a ikdyž si už myslíte že jste na všechno přišli není to úpně tak. Musím říct že posledních 150 stran jsem přečetla na jeden nádech a nebyla jsem schopná se odrthnout :) Velice zajímavá knížka po které určitě ještě někdy sáhnu :)

Lucianlucifix

Napínavé, strhující, překvapivé. Opravdu není kapitola kde bych se vyloženě nudila.
Bohužel mi byly všechny postavy proti srsti - nesympatické.
Nápad to byl zajímavý. Určitě jsem ráda, že se i tato kniha dostala do mé knihovny. Trošku jiný styl - úsporný. Ale dá se na to zvyknout.

..pořád se tam něco dělo. Lži, hluboká tajemství, která neměl nikdo odhalit.
Moje očekávání kniha splnila.

nikol6168

Ten konec už byl moc, ale stejně jsem byla napnutá!

Elkiss

Detektivky nejsou můj žánr, ale po dlouhém přemlouvání knižního klubu, že si přeci jen nějakou knihu vzít musím, jsem zvolila dle recenzí tuto. Musím říct, že na to jak jsem knize ze začátku nevěřila, nakonec jsem z ní byla mile překvapena. Bestseller bych jí určitě nenazvala, ale děj rychle odsejpal, styl psaní se mi líbil a autorka přes 3/4 knihy nenechá čtenáře oddechnout z jeho napětí. Přes komentáře co jsem zde četla je to tak půl napůl. Ale sto lidí, sto chutí. I přes to, že pomalu čtu, jsem knihu zvládla za 2 dny. Takže za mě ano, líbila se mi.

evin84

Cetla se dobre,za me joo

Phewell

Hodnotím spíš negativně, námět se mi líbil, ale to zpracování mi nevyhovovalo. Nevím, jestli to bylo i překladem, ale měla jsem ke knize averzi hned od začátku. Závěr knihy tomu dal korunu a rozhodl.

lenkaabooks

Jsou dvě hodiny ráno a já právě dočetla. Ale ne proto, že bych z knihy byla tak odvázaná, ale proto, že ji dnes musím vrátit, jelikož je na ní asi 20 rezervací. Nechápu proč. Ano, čte se dobře a svižně, jsou tam překvapivá odhalení, ale ten konec. Přitažený za vlasy, mírně řečeno. Soucítila jsem jako matka s matkou, to ano, ale nic mi kniha nedala a zřejmě na ni brzy zapomenu.

Acinore

Výborná knížka, za dvě hodinky jsem měla přečteno :) škoda toho konce, ale zas by mohlo být pokračování..?

Arsi

Čtivá kniha, napínavá.

Jůzlina

knížka se četla dobře, ale nic extra

Acquenta

No, mám z knihy rozporuplné pocity. Začátek skvělý, čtivý, hltala jsem každé slovo, každou větu, čtení šlo jako po másle, prostředek byl stále napínavý, i když už se dalo tušit, jak to doopravdy je a konec ? Tak to mi přišlo jako nějaké sci-fi. Docela přehnané...

jana9094

Velmi dobře se četla, ve 3/4 knihy se už dalo očekávat rozuzlení příběhu, přesto samotný závěr mě dost překvapil. Opět konec, jako by se dalo očekávat pokračování

Renata98

No... co na to říct... myslím, že udělené hvězdičky mluví za vše.. :D knížku jsem dostala v sobotu- je úterý a mám dočteno. Upoutala mě od začátku až do konce, což se stává málokdy, určitě jí doporučím dál a hned jí musím někomu půjčit.

vekune

Už je toho moc. Musím přestat číst kdejakou kravinu, kteou uvidím v knihkupectví. Ta mateřská je děs, nutí mě číst kdeco:) Jo,d vě hvězdy jsou za to, že si tu situací v současnosti dovedu živě představit. Ale ten dektiv tam byl na co? Aby nám na závěr řekl, že si to tak myslel a vůbec to nemyslel tak, jak tvrdil celou knihu? A ten závěr, ááá k čemu a proč. Bylo to nutný?

AltaMari

Průměrný thriller. Silně nesympatické postavy, překombinovaná (a i tak předvídatelná) zápletka, spousta klišé. Bestseller si představuju jinak. Ale přečíst se to dá.

Horalka5

U knihy jsem cítila lehké rozčarování. Na jednu stranu námět celkem zajímavý, ale celý dej byl již na začátku celkem předvídatelný a u vyvrcholení knihy jsem nepocítila žádné překvapení. Za mě bohužel jen 3 hvězdy.

Demonlover

Říká se, že v jednoduchosti je genialita, ale v tomto případě to neplatí. Cílovou čtenářskou skupinou budou asi ženy s vysokou hladinou prolaktinu. Tedy nic pro mě.

koniklecka

Kniha se četla dobře, ale byl to celkem jednoduchý a předvídatelný příběh, až si říkám, že zkusím také něco napsat :-)