Manželé odvedle

od:

Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.81947
Originální název:

The Couple Next Door (2016)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (686)

Přidat komentář
amyssonner
včera

Super kniha, kde podezřelí může být každý :)

Konec určitě překvapí!

LinVa
19. března

Kniha má spád, žádné dlouhé opisování, ale děj frčí. Málo postav, což dává malý prostor pro možného pachatele a tak se dá z mého pohledu snadno říci, kdo je padouch. Každopádně se to dobře četlo a knížka se mi moc líbila.
Ideální čtení na dovolenou :)

kikies
18. března

To se mi moc líbilo. Atraktivní emocemi podbarvené téma typu "To se může stát každému!", lži, přetvářka a intriky, několik zoufalých jedinců, kteří v kritické situaci a přistoupí k realizaci velice hloupých nápadů. Poutavě zašmodrchaný děj, jeho postupné rozmotávání a vnášení světla do případu přinese sem tam i něco překvapivého. Moc dobře se to čte.

Susan94
18. března

Spletenec příběhů jedné rodiny, kde se nikomu nedá věřit a nic není tak jaké se může na první pohled zdát. Trochu mi tak chyběla větší dynamika, něco co by mě opravdu pohltilo. I tak jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

wlado
17. března

Neuveriteľné množstvo klamov, pretvárky a zavádzania. Pekne vykreslená psychológia postáv. Dej je miestami až prekombinovaný, no nie je to neuveriteľné. Vadilo mi podanie v prítomnom čase, no dá sa na to zvyknúť. Stojí to za prečítanie, no asi druhýkrát už nie.

SovaPálená
17. března

NNN - Nikdy Nikomu Nevěř, napínavé jednoduché čtení plné zvratů. Komplikované vyústění knihy se ještě více zamotá, a když si myslím, že už vím vše, tak přijde další překvapení. Super.

JPBelmondo
15. března

Skvěle propracovaná detektivka plná neskutečných dějových zvratů. Když už si myslíte, že máte jasno, v tu ránu, jste "namydlení" a zase je to jinak. Zkrátka napínavé a konec překvapivý ...?

micha-ella
15. března

UF! Dobře napsané! Napínavé! Jediné co mi vadilo - přítomný čas, ale s tím já mám v poslední době problém skoro v každé knížce, nechápu, co je to za spisovatelský manýr.

dlabikk
13. března

Kniha nebyla spatná, ale asi jsem čekala něco víc. Děj byl sice plný zvratů, ale nebyl nepředvídatelný.

hopen
13. března

Kniha se mi moc líbila..

misa8153
13. března

Já jsem byla spokojená. Čtivý thriller, který jsem doslova zhltla během týdne.

petra3242
08. března

Naprosto strhující. Zbožňuju tu knihu. Sice tak v polovině víte, kdo unesl malou Coru, ale stejně čtete dál, protože vás zajímá, proč, kdo, s kým a jak? Čekala jsem hodně a taky se dočkala. Po dlouhé době opravdu výborná kniha. Konec mě nutí k otázce: Bude pokračování??

crazyslunicko
08. března

Knihu jsem měla během pár hodinek přečtenou. Jedná se o velmi jednoduše napsanou knihu, kterou se přečte opravdu každý. Děj byl velmi napínavý a zamotaný. Každopádně být hlavní hrdinkou, tak se z toho opravdu zblázním. Unést Vám jediné dítě a pak na Vás policie svaluje vinu. Ve finále mě překvapil konec, který jsem opravdu nečekala. Hlavně poslední kapitola je velmi otevřená...

SoniaR
07. března

Teda jako upřímně... Mám smíšené pocity, nemůžu říct, že ta kniha byla úplně špatná, ale... Chvílemi jsem měla pocit, jako by knihu psalo malé dítě... ten styl psaní asi nebude mým šálkem kávy. Ještě ji dám ale asi šanci, třeba se rozepíše...

lucie7876
06. března

Takové nenáročné čtení. Pro oddech ideální.

rycccy
06. března

Dlouho jsem se nad touto knihou rozmýšlel jestli si mám koupit. Ano obálka knihy se mi moc líbila, ale není to jen o tom si pořídit knihu kvůli obálce. Samotná anotace byla působivá a tajemná, ale po pravdě nemám moc v oblibě takové to knihy. Knihu jsem měl za několik hodin přečtenou a vážně WAW líbila se mi. Zvratů tam bylo opravdu spousta a já jsem se nemohl dočkat až bude celkové rozuzlení příběhu. Knihy mohu jen a jen doporučit.

tabaluga
05. března

Kniha se četla dobře, ale byla jsem z ní trochu zklamaná. Musela jsem se trochu donutit, abych ji dočetla. Bylo tam příliš zvratů a zastávám názor, že někdy je méně vice

nicole1990
05. března

knížka která mě naprosto dostala přečtenou jsem ji měla za dva dny nešlo prostě přestat číst jak to bylo napínavé.. Myslela jsem si,že vím kdo dítě unesl, ale nakonec to byl někdo uplně jiný. Hodně odporný a promyšlený zločin do toho matka trpící psychozou takže jsem si říkala zda to přeci jen nemohla být vlastní matka, že by dítě zabila a manžel aby ji chránil ji pomůže odklidit tělo.. určitě stojí za přečtení napínavé od začátku do konce. Až na dost drsný a takový zvláštní závěr..

HedušKoč
04. března

Kniha je čtivá, děj hezky plyne, mně se moc líbila.

Grety
02. března

Za mě, dobře napsaná slátanina plná psychopatů, s různými poruchami osobností. Většina z nich je závislá na penězích nebo je nutně potřebuje. Na druhou stranu jsem knihu přečetla rychle, a i když jsem věděla jak dopadne, těšila jsem se na její čtení.

saphiral
01. března

Knížka mě bavila, jen ten konec mě trošku zklamal.

Janaves
01. března

Kniha se mi líbila.

Mellania
28. února

Na to, jak začátek vypadal slibně, tak konec to trochu pokazil...a hlavně mi vadilo, že už od poloviny, možná dříve bylo jasné kdo, kde, jak, proč a za kolik... :))) Nenadchla mě tak, abych někdy toužila ji číst znovu.

Evča123441
28. února

Průměrná kniha.Na toto téma jsem četla už několik knih tak mne až tak nezaujala,ale dobře se čte.

melien
28. února

Kniha se dobře četla, určíte zajímavá zápletka, ale konec mi přišel až moc překombinovaný, knihu jsem docitala s pocitem že už mě vlastně nemá co překvapit.

gudaska
28. února

Od začátku napínavé, ale akorát mě zklamalo, že za chvíli se ví, kdo v tom má vlastně prsty, ale nakonec tam ještě zvrat nastane, takže doporučuji :)

tak.normal
27. února

Jako takhle, četlo se to dobře, psáno lidsky a celkem jednoduše. Málo postav. Žadné přehnané popisy ani charakteristiky. Ale snaha o zvraty vedla podle mého jen k tomu, že to bylo extrémně průhledné a nepřekvapující.

iveta3689
27. února

Námět velmi slibný, začátek knihy se mi hodně líbil. Dej byl strhující, objevilo se pár nečekaných motivů. Ale v polovině to začalo váznout. Konec byl průhledný, zápletek bylo trochu moc, jako by se autorka snažila příběh vylepšit, ale místo toho ho dost překombinovala. A rozuzlení na mě působilo jako slohová práce žáka základní školy. Škoda, kniha měla docela slušný potenciál, ale nevyužitý.

TerezaK.700
27. února

Strhující tempo a zajímavá zápletka, ale člověk se cítí až trochu provinile, že knihu tak hltá a nedělá něco důležitějšího. Vyjma zábavy kniha moc nepřináší. Navíc mne zarazilo, jak rychle byly hříchy jednoho z protagonistů odpuštěny ... nechci prozrazovat víc. Ale jako zábava určitě dobré.

Lisa123
26. února

Knížka se mi líbila, četla se velmi dobře. Autorka dobře vystihuje chování postav v těžké situaci a poukazuje na to, jak člověk ve stresu úplně zapomene, co dělal a začne se sám obviňovat z něčeho, co vůbec neprovedl. Přišlo mi akorát, že se detektiv Rosbach moc nezapojoval do vyšetřování, jen vyslýchal osoby a dělal si z toho závěry ve vlastní hlavě (nechal ten případ, aby se vyřešil sám a pak jen všem řekl, co si celou dobu myslel...). Taky jsem se po dlouhé době setkala s knihou, která je psaná celá v přítomném čase. Moc mi to sice nevyhovuje (to je asi můj problém), ale postupem knihy jsem si zvykla. Nakonec do sebe vše zapadne a případ je jasný. Jenom ta poslední stránka no.. to jsem vůbec nečekala, že by se mohlo stát. Zajímalo by mě, jak by to dopadlo. Knihu doporučuji :)