Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/big_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.84367
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Kniha Manželé odvedle

Pine
včera

Taková oddychovka (celkem i reálná) na dvě odpoledne u vody, dobře se čte, text je nenásilný, řádky ubíhají, vy se postupně prodíráte těmi zvraty a rozmotáváte propletenec příběhů osob, ke kterým nijak extra nepřilnete.
Někdo by mohl Lapeně tvrdit "Jedna vražda stačí, drahoušku", ale vlastně mě ten závěr nijak neurazil, tak nějak do toho mentálního rozpoložení seděl. Co ale musím vytknout, tak opakování situací, zjištěných informací.
Jo a kdo do cca osmé kapitoly nechytne tik v oku při slovu "bodýčko", vyhrává u mě zlatého bludišťáka.

Ava365

90 procent knihy bylo super. Jeden zvrat za druhým, rozehráno několik dějových linek a vy toužíte zjistit, jak to vlastně celé bylo. Bohužel závěr vše "zazdil" a hodil celý příběh do kategorie béčkových rádoby thrillerů s nádechem červené knihovny. Škoda.

Meda77

Takže v rychlosti. Na přebalu knihy opět thriller, což je opět blbost. Kniha je dramatický román s kriminální zápletkou a z poloviny by se dal zařadit i do červené knihovny. Čtení spíše pro dámské publikum, ale zkousnou to i chlapíci. Děj knihy celkem lineární bez velkých nesmyslů. Největším mínusem jsou neustále se opakující věty se stejným sdělením, ty mě vážně lezly na nervy. Jinak se kniha drží v solidním průměru, poctivé 3starsy.Na lepší hodnocení je na trhu více knih s podobnou tématikou. Lepší průměr.

ewi

asi som cakala nieco lepsie, napinavejsie... do polky knihy sa v podstate nic moc nedialo a koniec mi uz prisiel zbytocne prehnany. "Jeden z nas" sa mi pacilo viac...

maximus13

Do auta výborná audiokniha. Nic vyloženě komplikovaného. Za mě veliký plus, že se v knize nevyskytuje veliký počet osob. Totiž, že i když knihu déle neposloucháte, tak si děj díky pár postavám ihned vybavíte. Jedna hvězda mínus, neboť ten závěr byl zbytečně rychlý. Takový jako by už snad nebyl čas a kniha se musela odevzdat vydavateli. Proč? Pár stran by klidně ještě snesla. Jinak za mě paráda.

princesse

Horská dráha a šílenost. Kdo tohle udělá? Ale jak je na obálce napsáno: "Lidé jsou schopni téměř všeho". Chvílemi jsem nějak nestíhala, možná je to tím, že rychle čtu, ale zvrat jeden za druhým. Rozhodně se kniha dobře četla, asi zkusím ještě něco od této autorky.

mmartass

Zajímavý a napínavý příběh, ale ten konec se spisovatelce opět nepovedl.... Z toho důvodu dávám nižší hodnocení.

Teea

Dávám 4 hvězdy, protože si přesně nepamatuji své myšlenky či pocity nad touto knihou.
Každopádně, kniha určitě měla své kouzlo, jelikož díky ní jsem u Shari zůstala a přečetla jsem vše, co již napsala a nemůžu se dočkat dalších knih!