Manželé odvedle

Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.82246

The Couple Next Door (2016)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Zuzulin
včera

Byla jsem z knihy zklamaná. Těšila jsem, až si Manželé odvedle přečtu, ale knížka byla předvídatelná a od poloviny knihy jsem se s knížkou trápila, abych ji dočetla.

Agnesita
předevčírem

Thriller? Opravdu ne. Vleklo se to, bylo předvídatelné. Málem jsem nedočetla. Nedoporučila bych.

dom.ini
předevčírem

Tak já jsem asi trochu zklamaná. Knížka se četla moc dobře, byla svižná, nabitá akcí a dějem a nebylo tam ani jedno hluché místo. Zkrátka se tam pořád něco dělo, taže jste se nestihli vůbec nudit. Ale na mě byla moc překombinovaná a rozuzlení mi připadalo úplně přitažené za vlasy stejně jako jednání všech postav v záveru knihy. A ten teatrální konec byla poslední tečka. Kdyby to autorka nechala trochu jednodušší a neslažila se za každou cenu co nejvíce šokovat, tak by to za mě bylo rozhodně lepší, protže jinak jsem se nemohla od čtení odtrhnout a bylo to čtení opravdu napínavé, takže mám takové smíšené pocity.

attila1

Četla se moc dobře. Bylo na napínavé, určitě si přečtu i další knížky od této autorky.

Hania932

Knížka byla už začátku strašně zajímavá a musím říct že autorka píša strašně poutavě. Celý příběh byl o tom že se ztratí dítě, což je asi noční můra každého rodiče.Já rodič nejsem ale i pro mě to byla taková ta "noční můra". Knížku čtete dál a dál, protože vás zajímá jak to nakonec dopadne a kdo to dítě unesl, co se s tím dítětem stalo. Bylo to napínavý, smutný, zajímavý. Tuhle knížku nemůžu hodnit jinak než 5 hvězdičkami protože to bylo vážně něco! Rozhodně stojí za přečtení!

EleanorJane

Tuto knihu jsem přečetla za jeden den a to proto, že jsem chtěla vědět, co se stalo s miminkem. A taky proto, že kniha má málo stránek, velký formát, velká písmena a mezery. Co se týče děje, ubíhá celkem rychle. V poslední době už mě ale málo která kniha dokáže překvapit. A bohužel to nebyla ani tato. Dnešní psychothrilery jsou všechny skoro úplně stejné. Je to můj oblíbený žánr a tak jsem jich už několik přečetla a všechny jsou si něčím podobné. Vše se odehrává stereotypně, postavy jsou podobné a zápletky téměř stejné. Tato kniha mohla mít trošku propracovanější děj, na druhou stranu už to bylo zamotané dost. Spíše oddechové čtení.

kjezinka1494

perfektní, napínavé, překvapivé

Anette Abeja

Kniha je psaná velice poutavě, stránky mizely jako mrknutím oka, akorát mě zmátly vnitřní myšlenkové pochody jednotlivých postav a tudíž mě udivil celkový vývoj děje. Prostě jsem se jako snad všichni čtenáři snažila rozluštit záhadu dříve než v knize, ale autorka mě naprosto zmátla. I když mě to zprvu trošku popudilo, nemohla jsem s čtením knihy přestat. Myslím že přečtu i další autorčinu knihu.

Sisine

Nebylo to špatné čtení. Ideálně tak na dovolenou, stránky přímo ubíhají...

Maevie

Zápletka je zajímavá a knížka se čte svižně. I tu nálepku bestselleru si díky velké marketingové kampani zaslouží. Ale že by to byl thriller, který se musí přečíst, to zase ne.

márčina

Moje prvotina od této autorky a myslím, že přelousknu i další :)
Tato kniha mě celkem dobře zmátla a překvapila na konec. Nejlepší titul to určitě není, ale četla se fajn. :)

blonďatá.luc

Druhá kniha od této autorky, která se dostala do mé knihy, a opět jsem unesená. Sice po předchozích zkušenostech s psychologickými thrillery jsem měla jistá očekávání, jak by se kniha mohla vyvíjet a kdo by mohl být za všechno zodpovědný, přesto jsem to celé neodhalila a proto jsem knihu nemohla odložit až do samého konce. Z počátku jsem z knihy měla lehké obavy a moc se mi do ní nechtělo - měla jsem obavy z krimi linky, která by se v příběhu mohla objevit, ale mé obavy nebyly naplněny a já mohu vřele doporučit. Už teď se těším na další knihu z pera této autorky, tak snad nebudu muset čekat dlouho.

lucie5078

Čekala jsem od knihy víc. Výborná zápletka, ale podle mě se to dalo napsat napínavěji, čtivěji. Taky jsem moc s hlavními postavami nesoucítila, nepřirostl mi nikdo z nich k srdci.

Sara.B

Knihu jsem si koupila na její veliké reklamy, které jsem všude viděla a určitě nelituji. Možná jsem od ní čekala něco víc, protože první kapitoly jsem musela číst trochu více s nucením, ale když se kniha rozjížděla, tak jsem ji z rukou nepustila. Jsem ráda, že není tolik psycho, protože to byla první má kniha tohoto žánru a nejsem z toho tolik vyklepaná. Určitě si přečtu od autora další knihu:)

Plaknel

... stříbrná hvězda odpovídá... větší reklama než kniha
Četla jsem určitě lepší, očekávala jsem víc. Ale zase musím uznat, že i na poslední stránce to bylo zajímavé.

Jablotro

Tak já jsem byla spokojená. Až se divím, že hodnocení je jen v modrých číslech. Knížka byla velice čtivá. Děj rychle ubíhal, nikde nebylo nic zbytečného a nikde nebylo nic extra zamotaného. Rozuzlení bylo celkem překvapivé, hlavně motiv, protože si myslíte, že motiv víte, ale pak se ukáže, že vlastně nevíte :-) Zajímavá byla práce detektiva, v reále by to asi neprošlo, ale s jeho nadprůměrnou inteligencí a dedukcí, kdo ví :-D

Eva88

Autorčino poděkování marketingovým a propagačním týmům je na místě. :-) Nic ohromujícího, ale četla se dobře.

denča1000

Pěkně zamotaný příběh. Od začátku jsem to trošku tušila, ale nebyla jsem si jistá. Nebylo to vyloženě šokující psycho, ale překvapit dokázal.

Nelíbilo se mi, že se v knize často opakují pasáže.

A úplný závěr mohl být ještě dokončen.

kalinkacz

Tak za mě byla tahle kniha fakt skvělá! Bavila mě každá strana a hltala jsem každé slovo... Přečetla jsem ji za jedno dopoledne a celý ten konec jsem absolutně neodhadla... Ať píše autorka tímto stylem dál, rozhodně si přečtu cokoli dalšího, co vytvoří... Mám ráda, když má psychothriller pod 300 stran a tenhle tomu odpovídá... Prostě hrozně moc doporučuji!

Eviik16

Strhující příběh, moc se mi knížka líbila.

Manifest blech

Slušně zamotaný thriller. Krásně dokáže zamotat hlavu.

Tejezka

Neuvěřitelně napínavý příběh, který jsem přečetla za jedno odpoledne.

sarka3363

kniha byla super,bavila mě

J.x

Možná jsem měla jen přehnaná očekávání vzhledem k reklamě, kterou tahle knížka má. Ale jinak se knížka četla dobře.

ivzu77

Jednoduše psaná detektivka, která se rychle čte a napětí se tedy stihne projevit. Žádné krvavé scény, téma úpadku, únosu a beznaděje.

Gabux

Občas příběh trochu pokulhával, ale poměrně mě to bavilo. A ten konec? Nemám slov! Paráda.

anko57

Trochu překombinované, první půlka napínavá, ale pak už docela předvídatelná. Ale vcelku nenudí.

SSTknihy

Tahle detektivka mě bavila z jednoho prostého důvodu – vždy, když jsem si říkala, že už mi to začíná být úplně jasné, ukázalo se, že stejnou cestou se vydala i autorka. Jenomže místo odhalení nebo chycení pachatele se jenom otevřely další dveře, další možnosti, další kombinace. A tak jsem musela číst dál a dál, dokud jsem nebyla na úplně poslední stránce a mohla si konečně oddechnout. Je fakt, že konec už byl trochu moc překombinovaný, ale celkový dojem mi to nezkazilo.

Lucka.79

Na mě kniha byla až příliš překombinovaná, ze začátku na můj vkus i trochu moc vleklá, začetla jsem se až ve druhé polovině. Styl psaní mi také moc neseděl ...

Denninka

Z této knížky mám smíšené pocity. Jak už tu bylo psáno, spisovatelky styl psaní je opravnu velice strohý, ale na druhou stranu je děj přímý a knížka se čte rychle. Ale asi jsem čekala zajímavější pointu.