Manželé odvedle

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 3.83992
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

The Couple Next Door, 2016

Kniha Manželé odvedle

Bara52

Dlouho jsem se teto autorce vyhybala, protoze je tak komercni a profanovana. Ale moje prvni kniha a musim rict,ze super.Zacetla jsem se okamzite a tesila se na dalsi cteni,coz se mi stava jen u dobrych knizek. Konec by me vubec nenapadl, posledni kapitola tedy uz trochu zbytecna a pres caru, ale dojem z knihy to nezkazilo.

Lenísek

Má první zkušenost s autorkou Shari Lapenou nemohla být lepší. Nečekala jsem, že thriller Manželé odvedle přečtu za jediný den, když já ale nemohla jinak.
Bylo to neskutečně čtivé, ale jako fakt neskutečně. Vždyť já obracela stránky jak divá. Ani nudit jsem se nestačila.

Zápletka samotná už tak skvělá nebyla. Na konci jsem si říkala, jestli je to jako vážně jen tohle. Upřímně mi to přišlo strašně jednoduché. Díky názvu knihy jsem od toho čekala krapet něco jiného.

Dalamanek831

Kniha se mi líbila.Dalsi skvělý psychothriler z pera Shari Lapeny.Intriky,láska, beznaděj to vše tahle kniha nabízí.Uz se těším na další.Na knize se mi líbí, že už od začátku má spád a děj se prohlubuje čím dál více a konec? No není co dodat. Takže samozřejmě doporučuji.

ash3672

Musím říct, že málo knih mne nebavilo a musel jsem se do jejího čtení nutit, tohle je přesně jedna z nich. Postavy nudné, příběh nudný. Začalo se to dát číst až ke konci. Kdyby tam 3/4 knihy nebyl, nic by se nestalo.

vipera

Byla to taková rychlá překombinovaná telenovela.

hanjana

To byla taková ufňukaná blbost, pardon. Chování postav mi přišlo přehnaně naivní až hloupé a to velké grandiózní finále mě nechalo spíš zklamanou, připadalo mi to tak nějak... zbytečné.

LuckaLO

Autorka má mnohem lepší PR než knihy. Kniha je čtivá, zvládla jsem ji za dva večery. Ale na konci jsem si řekla: "to byla ale blbost."

Gemma88

Poutavý název i téma. Začátek mně moc nebavil, měla jsem chuť jí odložit, ale na to jsem moc zvědavá Což je dobře, protože někde v půlce mne kniha zaujala a už jsem se neodtrhla. Jenom ten závěr byl docela zbytečný a předvídatelný.