Někdo cizí v domě

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/big_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 3.82807
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House, 2017

Kniha Někdo cizí v domě

zdenaR

Napínavá kniha, kterou přečtete jedním dechem a konec? Uvidíte sami.

rakakan

Napínavé, perfektně napsané, i když tušíš jak to asi dopadne, konec překvapí.

Za mě perfektní oddechovka, kterou jsem přečetla za jeden den v době nemoci. Nenašla jsem hluchá místa, děj hezky odsýpal, hezky to vše navazovalo. Ale měla jsem pocit, že jsem to už někdy všechno četla, všechno mi to bylo nějak povědomé. Poslední kapitola mě hodně zklamala.

Magdalenkačte

Karen Kruppová žije spořádaným životem se svým manželem Tomem. Jednoho dne má ale děsivou autonehodu a najednou se zda, že Karen něco skrývá. Hlavně když se nedaleko její autonehody najde mrtvola neznámého muže.

Má s tím Karen něco společného?
Znala ho?
Muže ji Tom věřit?
Da se život jednoduše změnit a začít s čistým štítem?

Jedna z prvních knih od skvěle Shari mě opět dostala! Ona je opravdu top autorka těchto psychorodinych dramat.

Aiden888

Autorka má jednu velkou výhodu. Píše velice čtivě a přímočaře, žádné zbytečné omáčky kolem. Nicméně tahle kniha byla podle mě celá taková jedna velká omáčka. Nevýhoda byla asi hlavně v tom, že jsem od začátku tušila, kdo v tom má prsty. A nespletla jsem se. Ničím objevný thriller, nic nového, nic extra zajímavého ani napínavého. Prostě jen takové lehké čteníčko, ze kterého vás ale rozhodně mrazit nebude, spíš je to celé úsměvné. Minimum postav, naprosto jednoduchý děj...Zkrátka takových knih jsou stovky.

LenkaM66

Parádní kniha. Napínavé, psané čtivou formou, celkově se mi kniha líbila a doporučuji.

Ishir

Výborný thriller.

livana

Tak to se povedlo! Odhalení mě velice pobavilo. Tleskám Karen.