Někdo cizí v domě

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360875/nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 3.91027

A Stranger in the House (2017)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

prochajda
včera

Jednoduché a nenáročné čtení, přesto ale napínavý příběh, který na konci překvapil.

Kokso
předevčírem

Je to takové jednoduché zábavné čtení....Nemám nic moc co vytknout, ani nic co extra vyzdvihnout....

MaggieR

Túto knihu som prečítala ako 2. od autorky. A táto novšia sa mi páčila viac. Znova jednoduché čítanie, zároveň napínavé chcete hneď vedieť ako to skončí. Záver prekvapí. Znova len odporúčam. Žiadne umelecké dielo ale oddychovka.

Karnager

měl jsem ráno chvilku času a tahle kniha byla po ruce..styl psaní mi moc nevyhovoval a když pominu konec, tak to nebylo příliš velké překvapení...
Trochu pocit jako když si uděláte čaj a pak ten sáček čaje použijete ještě jednou..

Michaeles

Kniha má velice plynulý děj, ale i díky malému počtu postav, se v knize nic moc neděje a konec ubral další hvězdu, nebudu spoilerovat, ale každý kdo přečte, pochopí co myslím. Aneb další bestseller, který je podprůměrné kvality.

micha-ella

Bezva odpočinkové čtení, jednoduchý styl jen s nutnými popisy, snadná orientace v ději. Dokonce si začínám zvykat na ten proklatý přítomný čas! Líbilo se mi to stejně jako Manželé odvedle.

Terinka30

Příběh se mi zdál takový tuctový a ničím nezajímavý. Konec knihy mi nedával moc smysl a vůbec mi tam neseděl. Manželé od vedle byli mnohem zajímavější.

klarence

sice se dobře čte, ale za mě krapet slabší

Gejitka

"Slabý odvar" knihy Za zavřenými dveřmi od B. A. Paris, kterou jsem četla loni v létě. Konec knihy mě překvapil a vůbec se mi nelíbil.

Sarrah

Nevím proč, ale párkrát jsem v příběhu zahlédla podobnost s filmem "Noci s nepřítelem". Každopádně detektiv Rasbach je sympaťák a těším se na další případ :-)

michaela0098

Kniha se vážně dobře četla a i když děj vypadal velice předvídatelně rozhodně to tak na konci nebylo.

Esmeralda168

Tahle kniha se jako vážně stala bestsellerem?!
První a poslední, co mě na ní zaujalo, byla anotace, název, a obálka. Nějaké napětí, překvapení, šok?! Vůbec nic, teda pokud pominu poslední dvě stránky, které čtenáře spíš naštvou.
Kdo chodí Kruppovým po domě bylo okamžitě jasné, děj se nikam neposouval. Dočetla jsem jen proto, že knihy dočítám.

Ticiana

Az do posledni kapitoly jsem nevedela, jak to presne bylo. Za mne dobra oddechovka.

Gaeberys
31.12.2018

Až u knih této autorky jsem si všimla, že mi vadí "er forma" vyprávění. Ačkoli možná je to jen čistě strohým stylem psaní.
Tolik málo postav a přesto tolik zvratů, alespoň v závěru. Četla se mi velmi dynamicky.
Pozor, dále to může být pro někoho spoiler:
Čistě z mého pohledu, B. byla taková kráva od prvních pár řádků, že bych ji s její zvědavostí kopla do zadku a vůbec se s takovou nánou nebavila. Jenže... Kdo z postav tam nornální byl .... :-)

Krchnaida
30.12.2018

Kniha se mi četla lehce, nutila mě číst stále dál. Stojí za přečtení.

MirkaProk
30.12.2018

Tak tato kniha se mi velmi líbila. Líbila se mi víc než manželé od vedle. Přečteno za jeden den. Kniha má spád a nutila mě číst dál a dál, abych se dozvěděla, jak to dopadne a zhruba v polovině si člověk myslí, že už ví, jak to bylo a ono ouha vše je jinak. Mám velmi ráda takovéto knihy a vřele doporučuji k přečtení

Nikol1994
29.12.2018

Za mě super :).

andulicka
29.12.2018

Líbilo se;) mám ráda spíše drsnější příběhy, ale jako oddychovka na odpoledne, proč ne,;)

kikies
28.12.2018

Příjemné čtení, dostatečně napínavé, zamotané... Výborný nápad, skvělá zápletka, překvapivé rozuzlení.

Jurfinka
28.12.2018

Výborné čtení,plne napětí

lucie6153
11.12.2018

Kniha se četla moc dobře. Zajímavá zápletka a konec s wow efektem. Doporučuji

Disinka
10.12.2018

Tak toto pro me byla ze zacatku velice "pruhledna" kniha a cim vic jsem se blizila konci tim vic jsem byla presvedcena jak to vlastne bylo... k memu prekvapeni a trosku i "zdeseni" to dopadlo iplne jinak az mi z toho spadla brada...
Vyborna kniha, dobre se cetla a mela vazne mirne prekvapivy konec... urcite doporucuji ;-)

Jirulka
10.12.2018

Velmi čtivé. Autorka má zvláštní dar. Už v knize Manželé odvedle jsem si myslela něco a ono to bylo nakonec jinak a to samé v této knížce. Určitě si dám pozor až od této autorky něco u nás vyjde a ráda si to přečtu!

Zuzanka46
09.12.2018

Díky tomu, že v knize je jen pár postav, které spočítáte na prstech jedné ruky, je vcelku jasné, kdo je ten záporák. Naštěstí tomu tak úplně nebylo a konec překvapil... Je to takový příběh o dvou šílených ženských a naivním chlapovi. Četlo se to vcelku dobře, ale i přesto jsem čekala o něco víc.

terka95
08.12.2018

U Manželů odvedle mi asi uškodilo, že jsem čekala naprostou pecku a dočkala jsem se spíš rozvleklého příběhu..u této knihy jsem nic nečekala a musím říct, že se mi líbila ..konec tomu korunoval :) Opět by neuškodil rychlejší spád, ale knihu mě bavilo číst, u Manželů jsem už doufala, ať se to nějak rozuzlí a kniha skončí :D říkala jsem si, že dám autorce ještě šanci a Někdo v cizí domě mi potvrdil, že se pustím i do další knihy, až u nás vyjde :) 4,5*

veronika6268
02.12.2018

Naprosto skvělé s velmi překvapivým závěrem. Na ty je zřejmě autorka opravdu machr. :)

CyrusSmith
01.12.2018

Na začátku třicáté kapitoly jsem zjistil, že mě ani nezajímá jak to skončí.

L.Helena
30.11.2018

Dokonalé, od začátku až do konce. Napínavý, čtivý příběh, který postupně graduje až k překvapivému konci.

Torey
28.11.2018

Dávám tři hvězdy, ale teda hoooodně vydřené...! Prostě americká hloupost, která se docela dobře čte... Ale ve finále ti vůbec nic nedá!

Verida
26.11.2018

Čtivé ikdyž pro mě trochu nuda