Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360875/nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 3.9744

A Stranger in the House (2017)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Kate S.
dnes

Kniha se moc pěkně četla, konečné rozuzlení na posledních stranách, fajn kniha co stojí za přečtení :-)

Matne

První půlka mě fakt bavila, ale přišlo mi, že se vše odhalilo až moc brzy. Od poloviny knihy mě už nic nepřekvapilo, v podstatě se řešili už jen dvě verze, jak to bylo. A ani jedna nebyla překvapivá a bylo mi to celkem jedno. Jinak se kniha četla pěkně.

adrika20

První díl od autorky(manželé od vedle) jsem nečetla, tak nemohu srovnávat. Ale za mě mohu jen říci,že kniha splnila mé očekávaní,napínavá a čtivá od samého začátku,přečtená za dvě odpoledne. Od poloviny knihy jsem tušila jak to asi dopadne, ale závěr knihy mě překvapil.

Martina23

Manželé odvedle byli lepší. Někdo cizí v domě je takové.... předvídatelné. Na pláž ale dobrý.

verca0794

Napínavé, čtivé a závěr překvapí. Za mě určitě doporučuji. Libila se mi, stejně jak Manželé odvedle, nedokážu říct, která byla lepší. Oba příběhy byly dobře vymyšlené, aby čtenáře napínaly až do posledních stránek. Doporučuji!!

VeronikaNK

Musim rict, ze tato kniha me moc neoslovila. Prvni pulka dobra, druha uz za me nic moc. Vsichni porad vypraveli to stejne a zaver pro me uplne sokujici nebyl. Musim i rict, ze se dal celkem brzy odhadnout. Tato kniha mi stacila precist 1x a vic nebude potreba! Napriklad kniha Manzele odvedle mne zaujali mnohem vice a kniha se mi moc libila.

Schamila

Stejně fajn jako první kniha, zvláštní příběh ze života a neskutečná záludnost hlavní hrdinky, které asi začne další peklíčko, pokud něco se svým životem neudělá. Zkrátka další možnost, co život skutečně dokáže ….

PetraBery

I druhá kniha této autorky je čtivá, nechybí napětí a dohady, co se vlastně hlavní hrdince Karen stalo a kdo stojí za vraždou neznámého (nebo známého?) muže. Jak dobře známe lidi, se kterými sdílíme osobní život? Placka na obale je dle mého nezaslouženě, ale jinak to na 4 hvězdy určitě stačí.

Marika Vanova

Někdo cizí v domě - název knihy jsem z počátku nechápala, ale pomalu se mi význam.. odkrýval a musím říct, že jsem si to užila. Ani jsem to od tohoto příběhu nečekala, ale pochutnala jsem si. Doporučuji.

reňa30

Celkem dobré počtení.

Kackac74

Za mě o mnoho lepší jak Manžele od vedle

Lokina

Někdo cizí v domě nabízí poklidné, nenáročné a lehce napínavé čtení, kniha je tak ideální pro tyto slunné dny. Tento thriller se mi líbil více než Manželé odvedle, z nichž jsem měla rozporuplné pocity.
Kniha je čtivá díky strohému stylu psaní, nejsou tam zbytečné odbočky nebo dlouhé pasáže o ničem, příběh je svižný, jednoduchý s překvapivým koncem, který by si zasloužil pokračování.
Žádná hitparáda to není, ale když si knihu vezmete na dovolenou, jistě chybu neuděláte :-)

Princezna_V

Jedna z lepších kusů tohoto žánru.

Pidulka

Takové oddychové čtení na jedno deštivé odpoledne (Víc to opravdu nezabere). Příběh je svižný, pohodlně se čte, avšak předvídatelný, nijak nepřekvapí. Neurazí, ale ani nenadchne.

GanjaL

Napětí vás rozhodně pohltí, protože do konce nevíte, jak to vlastně dopadne. Ale Manželé odvedle za mě lepší.

Aneleh

Napínavé, čtivé a závěr tak překvapivý! Pravda je odkrývána postupně, žádná zbytečná slova a řeči okolo, každá věta přímo jen k samotnému ději, což skvěle upoutá pozornost a vtahuje čtenáře do děje. Zajímal by mě další plán Brigid, líbilo by se mi, kdyby autorka napsala pokračování, děj by se klidně mohl vyvíjet stejně zajímavě a nečekaně dál.

tak.normal

Předvídatelné víc než Manželé odvedle. Takový román pro ženy s pokusem o napětí. Přečteno bez obvyklého zájmu, v podstatě jen proto, že jsem knihy zvyklá dočítat...

Liss93

Začetla jsem se rychle, chtěla jsem vědět, jak to doopravdy bylo. Jen ten konec už byl trochu moc.

bafuskyBaf

Byla jsem zvědavá na další knížku od této autorky. Nebyla jsem zklamaná, přečetla jsem to za dva dny...Konec byl zajímavý, ale jak se to blížilo ke konci...čekala jsme takový závěr, že není tak svatá.

Jessie26

Kniha se mi líbila, zajímavé čtení, překvapivý konec, ale v celém ději zase tolik napětí nebylo.... Vlatně jen proplujete. Není nudná,ale ani uhrančivá.

Sisine

Kniha se mi do 3/4 líbila, akorát jak se blížil konec bylo to divnější. a opravdu konec ve stylu Zmizelé mi prostě nesedí.

monika0356

Knizku jsem precetla rychle, hlavne z duvodu abych zjistila jak to cele vubec bylo, ale Manzele odvedle bych rekla byla lepsi kniha :) ale i tak se cetla hezky a konec zajimavy.

Hannik

Knížka byla fajn, i když na tu první neměla. Dobře a rychle se četla, ale určitě znám lepší. Uvidíme, kam bude autorka směřovat další tvorbu.

Brambu

Mě to bavilo. Příběh byl zajímavý, celou dobu se snažíme zjistit, kdo vraždil a jak k tomu vlastně došlo. A kvůli amnézii to není jednoduché. Ovšem když už nás autorka přesvědčí o nevinně, konec vás utvrdí, že všechno je jinak. Tak co bude příště?

Trolice

Jak už tu bylo řečeno, i mně se četlo rychle a dobře, ale kniha nenadchne. Za pár dní zapomenu, o čem to bylo.

petra5588

Sice se čte dobře, ale výrazný dojem nezanechá, po dvou měsících už si skoro nejsem schopná vybavit, co se v knize odehrálo...

Calibra

Manželé odvedle se mi na prvotinu libily. U této knihy jsem čekala nějaký posun, ale bohužel. Je to napsáno stejně naivně a jednoduše jako autorčina první kniha, ale čtivé to je. Ani příběh není nikterak zajímavý, přišlo mi to jako jeden díl Kriminálky Las Vegas nebo něčeho podobného. Ale neříkám, že to byl s knihou ztracený čas, prostě oddychovka.

Siege03

Taková oddechová kniha,dle mého názoru stejný styl jako její kniha "manželé odvedle".Neurazí,nenadchne. Odprvapočátku člověk tuší jak to dopadne.Čte se celkem rychle.

Danilla

Tak začnu Tomem - to není chlap ale bačkora, která mě štvala od začátku do konce knihy. Rozhodně to není žádná opora v životě. Rozhodně ne pro Karen, u které bylo hned od začátku jasné, že je to silná žena. Šmírující sousedka Brigid dodala cele knize korunu.
A k celému příběhu - rozhodně nečekat žádné drama ani napětí, to téhle knize opravdu chybí. Příběh je takový normální, ničím nevyniká. No a rozuzleni na konci knihy - jasně ze to překvapí, když celou knihu se jedná o jednu a tu samou věc, takže logicky to čtenáře překvapí ale že bych si z konce knihy sedla na zadek, to fakt ne.

zuzana2599

Opět výborný thriller od Shari Lapeny. Autorka po úspěchu knihy Manželé odvedle, napsala znovu velmi čtivý thriller, kde není ani moc postav, ani moc stran, ale děj má od prvních strach švih a spád a skvěle se čte. Závěr mi přišel až ne tak překvapivý, ale i kapku otevřený, docela si dovedu přestavit pokračování příběhu.
No určitě jsem moc zvědavá na další knihu této autorky.