Někdo cizí v domě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360875/nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 3.81311
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

A Stranger in the House (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (482)

Kniha Někdo cizí v domě

Přidat komentář
babsi66
dnes

Ze začátku jsem si říkala, že bych ty dialogy mohla skoro psát sama, jak byly předvídatelné. Naštěstí se děj po chvíli rozjel a slabiny v literární stránce šly trochu stranou. Je to lehce nadprůměrný thriller, který se snaží vařit z úspěchu Zmizelé od G. Flynn. Nelze mu upřít vynikající rozuzlení, nicméně než se k němu autorka dopracuje, je potřeba přetrpět začátek, který působí jak nezdařená kopie již zmíněné Zmizelé, pár očekávatelných zvratů v ději a postavu Toma Kruppa, kterému by neškodilo být více chlap a ne taková bačkora.

SSTknihy
15. září

Ani tentokrát autorka nezklamala a servíruje napínavý příběh, plný překvapivých zvratů. Na rozdíl od Manželů odvedle je sice děj víc předvídatelný a jednotlivá odhalení nejsou tak šokující, přesto vás příběh nutí obracet stránku za stránkou, dokud nejste na konci. Pomáhá tomu hlavně svižný děj bez zbytečných popisů a rychle plynoucí dialogy. Takže nakonec čtyři hvězdy a těším se na další autorčinu knihu.

evik_svistik
13. září

Kniha je čtivá, udržela si mou pozornost, ale zas taková mega senzace to nebyla. Konec mi přišel strašlivě rychlý, jako kdyby už to chtěla mít autorka dopsané. Každopádně zkusím od S. Lapeny i další knihy.

peitho.1
09. září

Jestli tato kniha něčím vyniká, tak neuvěřitelnou čtivostí, Manželé také nebyli špatní, ale tato kniha je ještě o kus lepší. Celou dobu jsem balancovala mezi 4 a 5*, ale za tu poslední kapitolu musím dát 5*, ta byla geniální a ukázala, že nic není tak jasné, jak by se mohlo zdát.

monci6485
09. září

Jediná chytrá postava v knize byl detektiv. :D

m.valova
08. září

Nebyla to špatná kniha..možná,že není na tolik hvěz co se týče stylu a propracovanosti,ale zase se dobře čte díky menšímu množství jmen a kratším kapitolám,zkrátka odpočinková detektivka s překvapivým koncem.

ZimníLidé
06. září

Masakr :D Tak kdo ve finále vyhrál? :D Ti co to četli ví na co narážím :D Fakt super kniha!

Barca055
26. srpna

Knihu jsem přečetla jedním dechcem. Čte se opravdu skvěle, jen začátek jsem moc nechápala, ale autorka to po zbytek knihy hezky vysvětlila.

Doporučuji!!