Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3065 903

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

Nicky.ca
06.02.2018 2 z 5

Zo začiatku veľmi zaujímavé, ale po čase nudnejšie a nudnejšie. Koniec som síce nečakala takýto , ale práveže to ma nas...nahnevalo :D. Celý dej ani malý náznak toho, žeby koniec mohol byť taký ako bol a to mi vadilo. Bohužial štýl písania Shari Lapena nieje môj šálok kávy.

manu1993
05.02.2018 5 z 5

Musim rict, ze kniha me chytla hned od prvni stranky, nemusela jsem se dlouho premlouvat k zacteni. Prakticky jsem ji zacala cist uz cestou co jsem si ji vezla domu. Kniha mi prijde dejove lepsi nez Manzele odvedle a do posledni chvile nevite kdo jakou ma doopravdy roli. Rozhreseni ve velmi prekvapivem konci nastane az v poslednich par strankach a to velmi ocenuji, jelikoz u knih tohoto typu vetsinou uz od pulky lze tusit jak se dej bude vyvijet. Knihu jsem precetla za dva dny a jedine co mi vadilo, ze jsem ji precetla tak rychle.. Doporucuji.

Babouš
05.02.2018 5 z 5

Jeden dům, dva manželé a spousta lží. Extrémně čtivý thriller, který obrací naruby představu šťastného manželství a ukazuje, že věřit nemůžete ani lidem, kteří vám jsou nejbližší. Podobně jako u Manželů odvedle si budete lámat hlavu, kdo z manželů je větší intrikář. Konec je propracovanější a lepší než u autorčiny prvotiny. Prosím, řekněte někdo Fincherovi, ať to zfilmuje!