Nevítaný host

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408875/nevitany-host-NPm-408875.jpg 4.189
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Kalibr

An Unwanted Guest · 2018

Kniha Nevítaný host

Awča
dnes

Příběh je variací na knihu Agathy Christie. Přistupovala jsem k ní lehce s despektem, aby to nebyla jen kopie, a byla jsem příjemně překvapená. Velmi čtivě napsáno, postavy jsou pekně vykreslené, napjatá jsem byla do poslední chvíle a abych se dozvěděla, kdo za tím vším stojí, četla jsem až dlouho do noci.

alilunka
dnes

Shari je mistině napětí. Její knížky se nedají odložit. První Manželé odvedle byla bomba, kdy jsem si u toho hryzala nehty. Dvojka Někdo cizí v domě opět napínavý, čtivý, skvělý. No a Nevítaný host byla záruka parádního zážitku. Už se těším na další díl. Za mě pecka!

Pípasek
včera

Nebudu se rozepisovat, jedním slovem paráda až do neuvěřitelného rozuzlení

Ajuszka
předevčírem

Jakože cože? To už je konec?.. Prosím další vaší knihu. Vážení, tuhle doporučuji opravdu všemi deseti. Chytne vás na první straně a drží vás v pozoru a napětí až do konce. Vraha jsem Teda opravdu netipovala, je to tak dobře napsané že si myslíte že to udělali všichni a zároveň nikdo. Za mě je tohle její nejlepší kniha.

babsi66
předevčírem

Autorka zdatně buduje napětí, o tom žádná. O to větší zklamání mě ale čekalo na konci, kdy se celé dění vysvětlí pomocí nějaké historky z minulosti, o níž v dosavadním ději nebyl ani náznak. Trochu to na mne působilo, jakoby autorka psala, psala a psala, až najednou zjistila, že neví, jak to rozuzlit, tak si vypomohla odhalením minulosti jedné z postav. Škoda veliká, protože 4/5 knížky jsou svou hutnou napínavou atmosférou jako stvořené pro chladné zimní večery.

zuzana2599

Shari Lapena je pro mě zárukou dobrého a napínavého čtení. Taková sázka na jistotu. Ani Nevítaný host mě nezklamal. Tentokrát nám autorka nabídla výbornou detektivku. I když bylo téma knihy již mnohokrát zpracováno a přečteno, nevadilo to. Shari prostě umí !!
Napětí jsem mohla krájet, kochat se mrazivou atmosférou a viníka jsem vůbec neodhadla. Ani jsem to nezkusila, nechala jsem se unášet příběhem a vše nechala na autorce.
Milá Shari, pište prosím dál a rychleji !! Čtenáři Vás milují a obdivují !!

Zuzana08

Líbily se mi předešlé dvě knihy a líbila se mi i tato. Kdo je vrah, jsem neuhodla i když se kruh podezřelých zmenšoval. Líbilo se mi, jak v průběhu knihy vytahovali všichni ze skříně své kostlivce. Tak jako v běžném životě, kdy si myslíte, že své kamarády, sousedy, kolegy v práci znáte dobře.....každý máme své tajemství.

xena2711

Tady u této knihy přesně platí, že co člověk, tak jiný názor. Já osobně jsem z knihy zklamaná. Je to úplně jiný styl psaní než v předešlých dvou. A musím říct, že mě tedy moc nezaujal. Přečetla jsem do konce, ale s vypětím všech sil....snad další bude lepší...

thrillery pro ženy

Shari Lapena