Nevítaný host

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408875/big_nevitany-host-NPm-408875.jpg 4.12010
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

An Unwanted Guest, 2018

Kniha Nevítaný host

curilka
včera

Za mně skvělá kniha, připomínala mi styl Hercule Poirota. Do konce jsem netušila, kdo byl vrah a byla jsem velice překvapená.

Michelleee

Kniha mě hodně bavila i jako jiné knížky od autorky. Přečteno jsem měla během 2 dnů a vraha jsem neuhádla.. Vůbec jsem nevěděla jak knížka dopadne a napínavé to bylo dost. Doporučuji

Lucc93

Tohle byl masakr. Byla jsem napnutá a už jsem se nemohla dočkat, až konečně vyjde najevo, kdo vraždil. Konec byl dost psycho. Děsivé, ale doporučuju.

hlentilka

Pro mě nejslabší kniha od autorky. Spíše mám ráda napětí v thrillerech než právě tuto detektivku, samé mrtvoly, nudilo mě to.

evik_svistik

Za mě super napínavé, s překvapivým koncem, moc povedené!

Ismahan

No já jsem nadšená, tajně si přeji, aby i ostatní knihy od této autorky byly mými favoritkami.

megamysl1901

První setkání s autorkou a naprostá paráda. Napětí až do samého konce. Kniha se řadí mezi mé nejoblíbenější a určitě si přečtu i další. 100% doporučuji. Hodnotím 5*.

Dominika_a

Naprosto skvělá kniha! Mile překvapila, protože první kniha , kterou jsem od autorky četla , bylo spíše zklamání, ale tady přesně naopak. Nechybělo napětí, děj plynul , a konec jsem naprosto nečekala. :-)