Nevítaný host

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408875/nevitany-host-NPm-408875.jpg 4.11415
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Kalibr

An Unwanted Guest, 2018

Kniha Nevítaný host

Romžiry
včera

Opět skvělá kniha. Sice míň napínavá, ale nechyběl nečekaný závěr.

blankaa89

Tenhle thriller mě bavil hlavně proto, že jsem opravdu celou dobu nevěděla, kdo je vrahem. I když jsem pár podezřelých měla, ale to se často měnilo. Vůbec jsem nevěděla, jak to dopadne a proto se mi to fakt líbilo. Knihu jsem díky tomu přečetla na 2 zátahy. A prozatím nejlepší kniha od S. Lapena. Ještě se chystám na Jeden z nás. Předpokládám, že se do ní rychle pustím, jelikož tahle mě fakt nadchla.
Manželé odvedle jsou z mého pohledu jen o něco horší a knihu Někdo cizí v domě řadím prozatím na 3. místo. Uvidíme, jak si tato autorka povede dál. Zatím mě celkem baví!

Belanna

Třetí kniha v pořadí a opět super. Doporučuji všem.

capricorn__
23. říjnaodpad!

Já nevím, strašně nesnáším tyhle thrillery, kdy z každého řádku cítíte, jak se autorka snaží vykalkulovaně rozvinout zápletku a způsobit "šokový moment", na který je určitě každý, kdo tento žánr hltá, dobře připravený. Bylo mi úplně jedno, co se s postavami stane, protože nám o nich autorka skoro nic kvůli jejímu zrychlenému stylu psaní neřekla, a když už náhodou, tak mi byly příšerně protivné.

Navíc: skupina lidí ve venkovském hotelu při kruté zimě? Ale prosím... Tohle už tady bylo snad stokrát...

Zuzka12627

Ze tři knih od této spisovatelky zatím nejlepší. Četla se jedním dechem. Určitě doporučuji.

edith79

Od Shari Lapena zatím nejlepší. Kniha mě velmi bavila, i když je jasné, že tohle je hodně velká vykrádačka hned několika knih Agathy Christie. I tak nebo právě proto to bylo moc fajn. Prostředí zasněženého hotýlku na mě působilo tajemně a děsivě. Postavy a jejich charaktery byly dobře vykresleny a sledovat jejich myšlenkové pochody bylo zajímavé. Rozuzlení jsem čekala trochu více promyšlené, ale ani tak to nebylo špatné. V každém případě jsou knížky Shari Lapeny lepší a lepší, takže se těším na další.

rengers

Na příběhu se mi líbí dopodrobna vylíčené životní příběhy hlavních postav, jejich myšlení, pocity a strach z neznáma.
Detektivka jak má být, hádej kdo je vrah?!

petraj30

Moje první kniha od autorky a rozhodně ne poslední.
Začátek i některé okolnosti mi samozřejmě připomněli knihu Deset malých černoušků, ale šlo vážně jen o začátek, ten zbytek byl naprosto originální a naprosto perfektní. Bohužel jsem jméno vraha věděla ještě dřív, než jsem ji začala číst. Nedopatřením jsem vyslechla rozhovor o této knize a pochopitelně i o vrahovy. I přesto jsem byla z knihy absolutně nadšená. Jen jsem se na to dívala už trochu jinýma očima.
Kniha byla skvěle a poutavě napsaná. Možná jsem očekávala těch mrtvol kapánek víc a vlastně i to probíhající vyšetřování mohlo z mého pohledu probíhat trochu jinak, ale to je jen můj scénář:-) Knize nechybělo absolutně nic a z toho úplného závěru jsem byla hodně překvapená. Celkem jsem se obávala, jak na mě bude kniha působit, protože jsem poslední dobou četla knihy, kde bylo krve a sadismu mnohem víc než jen moc. Doufala jsem, že nebudu zbytečně moc namlsaná krve, ale kniha mě vůbec nezklamala protože zaměřuje důraz na něco jiného a já zase zbytečně nechci spoilerovat. Opravdu úžasné a doporučuji!

Mrazivý chlad
Mrazivý chlad