Nevítaný host

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408875/nevitany-host-NPm-408875.jpg 478
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Kalibr

An Unwanted Guest (2018)

Kniha Nevítaný host

babsi66
dnes

Autorka zdatně buduje napětí, o tom žádná. O to větší zklamání mě ale čekalo na konci, kdy se celé dění vysvětlí pomocí nějaké historky z minulosti, o níž v dosavadním ději nebyl ani náznak. Trochu to na mne působilo, jakoby autorka psala, psala a psala, až najednou zjistila, že neví, jak to rozuzlit, tak si vypomohla odhalením minulosti jedné z postav. Škoda veliká, protože 4/5 knížky jsou svou hutnou napínavou atmosférou jako stvořené pro chladné zimní večery.

zuzana2599
včera

Shari Lapena je pro mě zárukou dobrého a napínavého čtení. Taková sázka na jistotu. Ani Nevítaný host mě nezklamal. Tentokrát nám autorka nabídla výbornou detektivku. I když bylo téma knihy již mnohokrát zpracováno a přečteno, nevadilo to. Shari prostě umí !!
Napětí jsem mohla krájet, kochat se mrazivou atmosférou a viníka jsem vůbec neodhadla. Ani jsem to nezkusila, nechala jsem se unášet příběhem a vše nechala na autorce.
Milá Shari, pište prosím dál a rychleji !! Čtenáři Vás milují a obdivují !!

Zuzana08
včera

Líbily se mi předešlé dvě knihy a líbila se mi i tato. Kdo je vrah, jsem neuhodla i když se kruh podezřelých zmenšoval. Líbilo se mi, jak v průběhu knihy vytahovali všichni ze skříně své kostlivce. Tak jako v běžném životě, kdy si myslíte, že své kamarády, sousedy, kolegy v práci znáte dobře.....každý máme své tajemství.

xena2711
předevčírem

Tady u této knihy přesně platí, že co člověk, tak jiný názor. Já osobně jsem z knihy zklamaná. Je to úplně jiný styl psaní než v předešlých dvou. A musím říct, že mě tedy moc nezaujal. Přečetla jsem do konce, ale s vypětím všech sil....snad další bude lepší...

PetraN17

Další knížka, kterou nejde odložit dřív, než dočtete:)) Četla se ale sama

Veju007

Nevítaný host je naprostá pecka!
Knížka má příjemných 256 stránek, takže jsem se nestihla nikde nudit, pořád se něco dělo a ani jsem neměla šanci uhádnout, kdo je vrah.
Tohle bylo fakt skvělý!! Po propadáku Někdo cizí v domě jsem moc ráda, že autorka sáhla po jiném žánru, protože tohle jí naprosto sedí a za mě je to její NEJLEPŠÍ knížka!
Jsem nadšená, spokojená a doporučuju všema deseti!!

Listicka3253

Paradni pribeh, svizny, vsechno pekne odsejpa a permanentne cloveka udrzuje v napeti.

shimice

Za mě velká spokojenost :-)

thrillery pro ženy

Shari Lapena