Manželé odvedle přehled

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 5031 5031

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželé odvedle. Přihlašte se a napište ho.

alnovka82
11.06.2024 2 z 5

Knihu jsem četla na doporučení a příliš mě nenadchla. Četlo se to celkem dobře,kapitoly svižně plynuly, ale nenašla jsem jedinou postavu ke které bych cítila sympatie nebo jiné kladné emoce. Zápletka byla předvídatelná a děj nudný, nesedl mi ani styl, jakým je kniha psaná. Jednoduše se fanouškem autorky nestanu a myslím, že další její knihy oželím.

mirec88
03.06.2024 4 z 5

Výborný thriller, rozhodne nadpriemerný. Páčila sa mi zápletka, aj zvraty, bolo ich tu požehnane, aj postavy boli fajn psychologicky vykreslené a odzačiatku až dokonca sa napätie stupňuje a nebyť poslednej kapitoly a úplného záveru, tak má Pár od susedov odo mňa plný počet, ale to, čo bolo v poslednej kapitole, sa mi nepáčilo. Malo to skončiť predposlednou kapitolou a bol by to uspokojujúci koniec. Takto je výsledný dojem Bohužiaľ oveľa horší. Súhlasím s mojou obľúbenou 85098211, že koniec to skazil. Inak by to bol plný počet, thriller ako taký bol fakt super.

SirenKa
01.06.2024 2 z 5

Knihu jsem dočetla až do konce, kde autorka široce děkuje svému prodejnímu týmu a spol. Velmi s ní souhlasím, oni si to jistě zaslouží, protože pokud je kniha bestsellerem, tak především díky nim! Vracet se k ní nebudu, dojmy a emoce v podstatě žádné, hrdinové si mne nezískali. Přesto musím přiznat, že jsem tu instantní komerci docela rychle zhltla, na pláži nebo ve vlaku asi neurazí.

všechny komentáře

Související novinky (12)

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (červen)

15.06.2018

Knižní tipy ke Dni matek?

29.03.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Manželé odvedle v seznamech

v Přečtených7 546x