Někdo cizí v domě

Někdo cizí v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360875/bmid_nekdo-cizi-v-dome-c7k-360875.jpg 4 3071 905

V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Karen a Tom Kruppovi jsou šťastní – vzali se teprve nedávno a vlastní nádherný dům poblíž New Yorku. Jednoho dne se Tom vrátí domů a zjistí, že Karen zmizela – její auto je pryč a zdá se, že odjela ve spěchu. Nevzala si dokonce ani kabelku, telefon, doklady. Krátce nato se Tom dozví, že Karen měla nehodu a leží v nemocnici s otřesem mozku a ztrátou paměti. Po čase se Karen, odhodlaná vyléčit se a zapomenout, vrací s Tomem domů. Ale zdá se, že se tam něco změnilo. Něco není v pořádku. Někdo tam byl. Někdo cizí. Jenže v tomhle domě je každý cizí. Každý má něco, co by podle něj mělo zůstat skryto. Něco, kvůli čemu by raději vraždil, jen aby si to mohl nechat pro sebe...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

A Stranger in the House , 2017

peko

Za sebe doporučuji.
Kniha se mi líbila o trochu víc než Manžele odvedle. Kapitoly kratší a tím pádem děj krásně svištěl. V postavách se dobře orientuje ... Čte se jedním dechem. :-)

kiraa
27.02.2018 5 z 5

Příjemný, lehký, svižný a snadno stravitelný čtení. Žádnej spletenec osob ani překombinovaná zápletka. Tady se prostě nezamotáte, pokud tedy k tomu nevymlasknete třeba litr bílýho (vlastně já i daleko míň :) Za mě spokojenost, usínalo se mi fajnově.

Hope80
27.02.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, ano určitě jsou ještě lepší o kterých říkám, že jsou to pecky, ale byla dobra, vážně dost. Typy těchto knizek drama/thrilleru se mi moc libi a ctou se jednim dechem, ani odložit se nechteji jak chce člověk cist dál. Za me opravdu super.

mariva
27.02.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem ji na jeden zátah, prostě nešla odložit.

M100
26.02.2018 4 z 5

Velmi dobře se kniha čte. Čekala jsem však větší překvapující rozuzlení na konci.

elenk
25.02.2018 2 z 5

Neskutecna slatanina o nicem, Shari tentokrat zklamala

tereza8
25.02.2018 5 z 5

Parádní, to byla jízda! Čtivý a svižný příběh. Žádné zbytečnosti okolo, děj má spád, je svižný a napínavý. Jediné “mínus” je, že když se do příběhu začtete, vážně těžko se vám kniha odkládá. Doufám, že se brzy můžeme těšit na další hit od této spisovatelky.

Zuzka103
25.02.2018

Super knizka.... Prectena za dva vecery, ale ten otevreny konec..... Tak treba bude dalsi dil :-)

perpe2a
25.02.2018 3 z 5

Začátek se mi moc líbil, to byl dost dobrý rozjezd. Ale bohužel jen to. Zhruba ve třetině knihy už víte, jak banální je celá zápletka a stále čekáte a věříte, že vás autorka schválně navedla tímto jednoduchým směrem a že ve finále to bude vše jinak a vám spadne brada. No tak ne, to se nestane, škoda. Kniha byla dost průměrná a tak trošku napsaná na stejné platformě jako autorčina předešlá prvotina. Takže za mě trochu zklamání.

Leniii
24.02.2018 5 z 5

Velmi čtivá, pěkně napsaná kniha, hltala jsem každou další stránku a nemohla jsem ji odložit dokud ji nepřečtu...

Urbana
24.02.2018 5 z 5

Čtivá, pěkně napsaná kniha, přečteno během jednoho dne.

tulip131
22.02.2018 5 z 5

Kniha byla napsána skvěle, bavilo mě, že na každé stránce vyjde na světlo další nový kus skládačky. A to co se na konci jevilo jako závěr, přineslo velké odhalení. Akční čtení.

Knižní střípky
21.02.2018 3 z 5

Kniha se čte opravdu výborně, je tak akorát dlouhá, bez hluchých míst, ani se nenadějete a jste na konci. Bylo mi jasné, že zde něco nehraje, a proto se mi moc líbil konec příběhu. Byla jsem spokojená, že jsem si tipla správně. Jsem asi docela dost velký cynik, proto mě vždy u takového typu knihu potěší, když autor nesáhne po prvoplánovém zakončení happy endem, ale nebojí se sáhnout po trochu jiném konci. Za mě tedy dobré. Ještě musím podotknout na konec, že toto byla opět další ze série knih, kdy mi nebyla sympatická žádná z ústředních postav. Zajímavý trend....ale kupodivu mi nevadí :-) naštěstí je spousta starých dobrých knih, ke kterým se člověk může vrátit, až mu tyto veskrze nesympatické postavy polezou krkem :-)

Zuzana08
21.02.2018 5 z 5

Tak jako "manželé od vedle" i tato kniha se mi moc libila. Ne přiliš složitá, málo postav, rychlé rozplétání příběhu, lehké čtení. Takové knihy mi opravdu sedí.

Peslik
21.02.2018 4 z 5

Moje prvotina od této autorky a musím říct, že jsme byla příjemně překvapená. Kniha se četla sama, kdo je "cizí v domě" jsem odhadla hned, ale konec mě trochu dostal.
Doporučuji všem, kdo si chce na chvilku u knihy odpočinout, nezabere vám víc jak tři večery u sklenky vína :D

Lu_Si
20.02.2018 2 z 5

Měla jsem pocit, že čtu znova Manžele odvedle. Až na to, že tady bylo tak po 30 stránkách jasné, jak to celé dopadne. --------
Spoiler -------- V poslední kapitole ještě najdete jeden zvrat, ale ten je přidán dost na sílu a vůbec nekoresponduje s vykresleným charakterem hlavní hrdinky. Každopádně je patrné, že autorka asi nemá se svýma sousedkama dobré zkušenosti :):)

Helena01748
20.02.2018

Tato knížka se mi moc líbila. Od první do poslední stránky byla napínavá, čtivá s nečekaným koncem. Thriller jak má být, doporučuji a těším se na další !

barus.rydlova
20.02.2018 5 z 5

Za mě pěkné počtení.Autorka opět nezklamala těším se na další ....

zdenek5887
20.02.2018 3 z 5

Čtení docela utíkalo, mělo to spád, ale několikrát jsem se zastavil a pomyslel si, že už jsem to buď někdy četl a nebo jsem s tímto syžetem už viděl nějaký film. Děj je docela předvídatelný a v podstatě uhádnete, o co jde, pokud nejse úplně pitomí. Jo a manžel protagonistky je takový ten typický blbounský přizdisráč bez koulí. Hawk.

Michaela91
20.02.2018 4 z 5

Hodně čtivé a závěr mě překvapil. Knížka se mi líbila více než Manželé odvedle.