Jeden z nás

Nový strhující psychothriller z pera bestselleristky Shari Lapeny, mistryně nečekaných zvratů. Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké... Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433030/big_jeden-z-nas-51i-433030.jpg 4.22115
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Someone We Know, 2019

Kniha Jeden z nás

jitka3027
včera

Knihy této autorky ne neskutečně baví... Nikdy do poslední chvíle na 100% nevíte co a jak :)

petraj30

Rozhodně to nebylo špatné, jen jsem podle ohlasů čekala o něco víc. Celý příběh mi připomněl sérii Josefa Bergmana od Michaely Klevisové. Obyvatelé s různými problémy a jejich malá špinavá tajemství a samé skvělé charaktery. Hned z počátku se objeví mrtvola ženy a začne vyšetřování, které velmi velmi pozvolna odkrývá kostlivce ve skříni místních obyvatel.
Spoiler.
Asi v polovině mě napadlo, jak to asi všechno bylo a nemýlila jsem se. Proto pro mě kniha ztratila ten správný spád. Rodinka o které všichni ví, ale každý ji přehlíží, protože je skoro neviditelná. Něco jako paní Columbová. A to ostatní už bylo jasné.
Četlo se to opravdu dobře, ale nebylo to tak napínavé, jak bych původně očekávala.
P.S.: Těch mrtvol mohlo být víc, ta poslední byla jen aby se neřeklo.

absa2611

Tahle kniha mě ze všech čtyř knih, které jsem od Lapeny přečetla, bavila nejvíc.
Zaslouží si plný počet hvězdiček; nemám nic, co bych vytkla.

janmac

Uz v půlce knihy jsem si tipla vraha a bohužel to tak dopadlo. Ale čte se dobře.

malýčtenář

Moje první kniha od tohoto autora. Od počátku napínavá a čtenář musí stále číst, aby se dozvěděl konec. Skutečně zamotaný příběh Dávám plný počet. A těším se na další knihy.

Biba_with_Book

Jak uz zde bylo napsano - hodne ctivy pocin.
Autorka hned od sameho zacatku nasadi tempo a v nem jede az do konce.
Jsem zvedava na jeji dalsi knihy.

helenkan

To bylo super. Zvědavost a velký výběr podezřelých mě poháněla ke čtení. A že jich bylo! :-) Nakonec mě fakt překvapil ten pravý pachatel. Toho jsem rozhodně neměla v hledáčku. Ke všemu se mi líbily krátké kapitoly. Skvěle napsané. Jdu na další dílo.

le21nka

Skvělé, napínavé od začátku až do konce. Nudit se určitě nebudete.