Zakázané noci

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/zakazane-noci-bno-459467.JPG 3.7113
Vydáno, Baronet

Bossy Nights, 2018

Kniha Zakázané noci

anna7852

Úžasný příběh,moc se mi líbil od začátku,byla jsem do toho tak zabraná že najednou konec? Héj jako nemůžou popsat více stránek? :-D

lucie6059

Barclayovi jsem vůbec nevěřila jeho věk. A neřekla bych ani, že byl dominantní, ani že byl okouzlující a ani že byl úžasný, jak se píše v anotaci ????. Na mě působil jako normální, zamilovaný kluk. Rozhodně ne, jako dominantní generální manažer, kterému táhne na čtyřicítku.
Pokud chcete sladkou romantickou knížku, u které si odpočinete a nemusíte nad tím vůbec přemýšlet, běžte do ní potěší Vás.

domina

Spíš hodně podprůměrná kniha

Katynka01

Kniha se mi libyla, byla čtivá už od začátku, jen mě trochu zklamalo že tam nebyli žádné zvraty a od začátku knihy jsem měla pocit že se to hodně podobá knize Fifty shades of Grey...ale kdo má rád romantiku určitě doporučuji. ❤️

lucie3944

Páni, člověka skoro bolí zuby. To byla klasická harlequinka, což ve finále nevadí, jen ta obálka je poněkud zavádějící. Ale kdo čeká něco ve stylu Vi Keeland, Sylvie Day nebo snad Whitney G a jim podobným, bude zklamán. Pro mě překvapení, příjemné. Takže ve finále: proč ne?

Evitsa

Kniha je velmi čtivá se špetkou humoru což se čte úplně samo.
Myslím, že vše bylo uz řečeno a já knihu mohu jen doporučit.

Aniž bych to plánovala, tak když jsem tuto knihu dočetla a podívala se na svůj domácí oděv musela jsem se zasmát, protože jsem byla doslava od hlavy až po paty celá v růžovém : -))))

Kukicka

Nejdriv jsem si precetla kometare, takze jsem dostala presne to, co jsem cekala. Sladkou, milou pohadku. Ten sef je trochu zavadejici, jelikoz to se odehraje az v posledni ctvrtine knihy a tim se to trochu lisi. Po knize jsem sla cilene, protoze jsem na takovou jednoduchou oddechovku mela chut. Splnila presne to, co jsem od ni ocekavala, takze spokojenost

Karolina.L

Knížka byla takový průměr.
Nejdřív jsem měla poměrně problém s jménem Barclay i když je to alespoň originální jméno. Každopádně mi to celé přišlo jako něco mezi Pretty Woman a Muzikálem ze střední.
Knížka je celá dost předvídatelná, ale na jedno odpoledne, když máte chuť přečíst si nereálný příběh plný sladkých řečiček je ideální.