Sandy

Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem? Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest. Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM. Ti teď mají nové životy, a ten její se drasticky změnil. Může jít dál, a najít lásku podruhé? Přijmou ty změny muži, které považuje za svou rodinu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485917/big_sandy-6J1-485917.jpg 4169

Vested Interest 7.

Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Sandy, 2020

Kniha Sandy

Gabriela456

Skvělé zakončení série. Na Vesed Interest jsem natrefila úplně náhodou a díky za tu náhodu. Celou sérii jsem přečetla asi do 14 dní a určitě se k ní zase vrátím. Celá řada byla super, ale za mě nejlepší díl byl o Reidovi a Becce. Už se těším na další sérii Vested Interest: ABC Corp.

kacenka6144

Pro mě to bylo důstojné zakončení celé série. Kruh se uzavřel. Myslím, že se k ní někdy ráda vrátím.

johana3160

Priznam se, ze i kdyz serii VI mam vseobecne rada tak na knihu o Sandy jsem se netesila takze jsem nebyla ani moc zklamana. Je zo krasny romanticky pribeh o lasce v pozdejsim veku, bohuzel pro me ponekud nudny a utahany. Jako by tempo knihy odpovidalo veku hrdinu i kdyz jsou “dobre udrzovani”… navic pri cteni jsem se naucila nevnimaz pismenka ale obrazy (predstava toho co ctu jako film v mysli) a proste me nelaka predstava dvou padesatniku (ano, jiste vasti jsem procitala velmi zbezne). Navic mi tam chybelo nejake napeti, ktere bylo v jinych dilech.
Celkove je to sice krasny, romanticky pribeh a mozna si ho za takovych dvacet - tricet let prectu znovu, ale zrovna v soucasne dobe me nenadchl.

wielka

Velmi pekne zavrsenie celej serie. Pribeh Sandy bol zaujimavy, bolo v nom vela veci na premyslanie. Osobne som vekovo trochu blizsie k chlapcom ako k Sandy, ale vela veci mi bolo blizkych. Co mi vsak prilis blizke nebolo, bol opis Jordana a jeho vykonov v posteli :-s

Veroush

Odpoeldni oddechovka. Tento díl byl taky super, jako díly před tím. A u tohoto dílu sem teda jako slzu uronila víckrát,až tak mě to dostalo :) muzu doporučit

ivetapl

Melanie, Melanie... Co si mi to udělala. Tak strašně moc jsem se na ten poslední díl těšila! Že to bude Top zakončení série. A bohužel, já jsem zklamaná.

Vždy, když jsem se opravdu začetla a vytěsnila jejich věk, tak to bylo boží. Ale pak přijde ta čas, kdy jsou v posteli... A vážně teď nemůžu dostat z hlavy 59 letého chlapa a jen o něco málo mladší ženu v určité pozici. Kdyby se do toho alespoň nehrnuli jak králíci. Milování beru, ale některé výrazy v jejich věku?!
Kniha je krátká. Já osobně měla problém s tím věkem. Protože mi to přišlo psané, jak věkem kluků z BAM, ale přitom se jedná o věk 50+. Sandy má samozřejmě právo na štěstí. A svým způsobem to krásné bylo. ALE mě to prostě nesedlo. Možná to je i překladem, protože některé výrazy... Wtf?!
Líbí se mi, že tu opět máme kluky z BAM. A mus říct, že jsou na té knize to nejlepší. Vždy, když se objeví se smějete. Oni jsou vážně jak děti. Ale Sandy je umí uzemnit.

Kudík

Doslova pohádkové zakončení série. Sandy si také kousek svého štěstí zasloužila, a to včetně jejích chlapců z BAM, partnerek a přátel této rozrůstající se rodiny. V rámci epilogu je známo, kdo má kolik dětí, a kde budou trvale i rekreačně trávit "rodinné" svátky. Možná se dočkáme i pokračování s potomky, a to ve Vested Interest: ABC Corp. V rámci děje a postav jsem ráda, že Kontrakt jsem četla před touto sérií a Kontrakt 2 až po ní.

kristy.books

Posledný diel série Vested Interest je venovaný Sandy, náhradnej mame chlapcov z BAM, ktorí by bez nej boli úplne stratení.

Nedávno prišla o milovaného manžela, ktorý bol od nej značne starší. Rodina z BAM sa jej snaží pomôcť začať znovu aktívne žiť, prípadne si nájsť novú lásku, čomu sa však dlho bráni. Má pocit, ako by tým zrádzala svojho zosnulého manžela.

Jordan tiež predčasne ovdovel, takže vie pochopiť, čím si Sandy prechádza. Často sa stretávali a zverovali sa o svojich trápeniach, lenže potom si od neho začala Sandy držať odstup. Teraz je však odhodlaný jej ukázať, že môžu byť viac než kamarátmi.

Myslím si, že to bolo zakončenie, aké si táto séria zaslúžila (hoci opäť to pre mňa bolo miestami až moc presladené).

Veľmi som sa bavila nad tým, ako chlapci z BAM reagovali na to, keď sa Sandy prihlásila na zoznamku a ako ich ona vždy pekne schladila; alebo keď sa hádali, ktorí z nich je jej obľúbenec. Pri týchto scénach som sa musela len prihlúplo usmievať. Zbožňujem túto partičku kamarátov, vždy je s nimi veľká sranda.

Musím povedať, že Jordan mal so Sandy veľkú trpezlivosť. Chvíľu jej trvalo, kým určité veci spracovala a rozhodla sa pohnúť v pred, ale on na ňu netlačil a hoci ho odháňala, vždy tu bol pre ňu, keď to potrebovala.

Síce je tento príbeh o starších hlavných hrdinoch (obaja majú takmer 60 rokov), ale nemusíte sa báť, že by bol menej vášnivejší ako predchádzajúce časti).

V závere autorka nadelila všetkým párom z celej série veľkú a šťastnú rodinu. Samozrejme, že všetci si zostali blízki aj po rokoch. Bol to jednoducho typický happyend, ale všetci si svoje šťastie právom zaslúžili.