Sandy

Sandy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485917/bmid_sandy-6J1-485917.jpg 4 269 53

Vested Interest série

< 7. díl

Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem? Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest. Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM. Ti teď mají nové životy, a ten její se drasticky změnil. Může jít dál, a najít lásku podruhé? Přijmou ty změny muži, které považuje za svou rodinu?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sandy , 2020

AliceTief
05.02.2022 5 z 5

Tak na tuhle knížku jsem se hodně těšila, čekala jsem jak si s touhle postavou autorka poradí. Krásně se četlo, je to taková slaďárna =D. Čekala jsem, že "její kluci" budou trochu více protestovat, ale bylo to mile napsásno.

adelka7079
05.02.2022 5 z 5

Tahle knížka, tenhle příběh, příběh Sandy a Jordana...je úplně jiný než všechny předchozí knížky. Celé je to tak hrozně niterné, smutek ze ztráty a truchlení pro člověka, kterého tolik milujete a s jehož odchodem se těžce vyrovnáváte. Musím říct, že první dvě stránky mě rozložily naprosto. Knížka, o které jsem řekla, že bude spíš takový návrat za známými postavami a tečka na závěr...tak mě několikrát dojala a donutila mě uvědomit si jak strašně důležité je okolo sebe mít lidi, kteří vám dovolí truchlit, kteří vás nesoudí, kteří jsou důležití jen tím, že tu pro vás jsou. Sandy příběh je úžasný, milý, něžný, plný naděje ale i smutku. Miluju BAM rodinku...a loučím se s nimi se slzami v očích!

nina3905
04.02.2022 5 z 5

Krásne dojímavé zakončenie celej série. Kniha určite stojí na prečítanie.

rampapa
04.02.2022 5 z 5

Na příběh o Sandy jsem byla hodně zvědavá a jsem jím nadšená. Miluju tuhle sérii. Miluju kluky z BAM. Moc moc miluju tuhle sérii a autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku moc moc doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

hana1039
01.02.2022 5 z 5

Krásné, milé, dojímavé rozloučení se sérii a kluky z BAM.. nakonec všichni našli partnera/ partnerku,prostě obrovská, velká šťastná rodina... Díky Melanie!!!

LenRan
01.02.2022 4 z 5

Jsem ráda, že se příběhu dočkal i někdo jiný než mladý-krásný-úspěšný, příběh je takový miloučký, slaďoučký a epilog to teda ještě znovu pěkně pocukroval :) čemu jsem se ale hodně zasmála, tak té armádě dětí co BAM stvořili to je teda síla :o)

AD167
30.01.2022 5 z 5

nádherné zakončení celé série a rozloučení s BMA

Hatshepsut
28.01.2022 3 z 5

Hodně sladký romantický konec celé série. Rozloučení s BAM a Sandy, která v tomto příběhu našla také svoji lásku a štěstí.

KlosKa
28.01.2022 5 z 5

Po celou dobu čtení, jsem si říkala, že to bude asi nejslabší díl série (a to nebyl vůbec špatný, to nechci říct). Jenže pak přišel Epilog a já těch 5 ⭐ prostě dám.
Nečekejte žádný závratný děj, je to prostě krásné shrnutí a zakončení jednoho dlouhého příběhu. A Sandy a Jordan byli prostě tou třešničkou. Jak bylo zmíněno níže, láska kvete v každém věku.

lusitta05
27.01.2022 4 z 5

Také sladké zakončenie celej série. Trochu som sa obávala, aké bude spracovanie,predsa len vek hlavných hrdinov nezapadá do série,ale bolo to príjemné čítanie.

2688
27.01.2022 4 z 5

Skvělé zakončení série o milovaných kluků z BAM. ,, Láska kvete v každém věku “ a Sandy je příklad .

Sandy milování chlapci a ,,Proč “ zrovna oni …..

„Bentley – pro to jeho vedení a loajalitu k těm, které miloval.

Aiden – pro jeho sílu a ochranu lidí, které nazýval rodinou.

Maddox – pro jeho moudrost a smysl pro humor.

Van – pro vrozenou dobrotu a hloubku lásky k rodině

Richard – kvůli poutu, které s mými chlapci měl, a kvůli houževnatosti, jíž oplýval.“

Reidovi „Můj oblíbený synku.“

Binnie
26.01.2022 5 z 5

Na Sandy jsem se moc těšila, ale trochu jsem se bála jak bude tento díl pojatý, protože předchozí díl o Haltnovi jsem byla zklamaná. Ale bála jsem se zbytečně. Krásný příběh o Sandy a Jordanovi mě dojal a, myslím že série nemohla mít lepší zakončení.
Asi si to budu muset dát brzy znovu :)

Verunka4444
26.01.2022 5 z 5

Miluji tuto sérii :) Muži z BAM jsou perfektní a Sandy je vždy dokázala srovnat do latě.Na její příběh jsem se těšila ze všeho nejméně,ale autorka mě mile překvapila a já si knihu užila stejně jako ty předešlé.Děkuji Melanie :)