Blázzznivé námluvy

Cassie se právě o krok přiblížila vytouženému povýšení v prestižní reklamní agentuře. Nečekaně však musí odjet do městečka Honey Springs, kde jí teta odkázala včelí farmu a až nemile přítulnou kočku – fuj, bílé chlupy na černém značkovém kostýmku. Navíc farmu nevede nikdo jiný než Nick. Když ho znovu uvidí, je to, jako kdyby zabouchala na včelí úl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483624/big_blazzznive-namluvy-QZA-483624.jpg 3.946

Honey Springs 1.

Vydáno: , Alpress

Sweet like you, 2020

Kniha Blázzznivé námluvy

Annyshga
17.09.2022

(+ SPOILER) Milý příběh o jedné velké životní změně a návratu ke staré nehynoucí lásce. Kniha je psaná s takovou lehkostí, že mě téměř okamžitě vtáhla do děje. Cassie má skvěle našlápnutou kariéru, kterou by ji záviděl ne jeden z nás. Plány jí však překáží závěť její tety a musí na nějaký čas pryč z města. Přestože maloměstečko Honey Springs působilo neskutečně malebně nesetkala se Cassie s moc vřelým přijetím. Obyvatelé jí dávali celkem sežrat, že se jako malá odstěhovala a nevrátila, ani teď tu neplánuje zůstat. Upřímně bylo vážně smutné, že si Cassie nedokázala udělat čas na pohřeb ale kvůli závěti dojela. Kartami však zamíchal včelař Nick a už bylo jasné, jak se celý děj bude nejspíš ubírat. Ničemu to ale nevadilo. Moc se mi líbilo oživení příběhu o fakta ze života a chovu včel. Skvělá byla taky dohazovací kočka Belle. Jediné co mi vadilo byla sobeckost maloměstských lidí. To jak odsuzovali někoho, kdo neměl v názvu podniku nebo neprodával něco s medem mi přišlo směšné. Celkově i chování ke Cassie, kdy předpokládali, že se vzdá celého svého života jen kvůli jejich rozmarům. Nakonec vše ale dopadlo tak jak mělo a kočka Belle mohla zahájit další dohazovací námluvy.
Kniha mě příjemně překvapila .

Knihomolka97
29.08.2022

Velmi příjemné překvapení, nečekala jsem, že příběh bude tak dobrý!
Jednohubka na odpoledne se sympatickým hrdiny, krásnou romantickou linkou odehrávající se v úžasném prostředí. Sice nechybí klasické klišé nedorozumění, ale zkrátka to funguje. A dohazovačka Belle? Taky bych takovou potřebovala... :D
Opravu moc milý, velmi vtipný, odpočinkový příběh, který mi přesně padl do nálady propršeného víkendu.

Kkaterininka
26.07.2022

Když jsem po přečtení Šikmého kostela 2, Bile vody a Životic prosila naší knihovníci o doporučení něčeho opravdu oddechového, musím říct, že vybrala skvěle. Ač bych po tomto žánru sama nikdy nesáhla, u knihy jsem se místy musela upřímně usmat a napjate čekala, jak že to s osudem Cassie bude dál. Ač by se k závěru mohlo zdát, že kniha je lehce předvídatelná, před čtenářem se otevírají dva možné závěry a s nedočkavostí se pročítá ke svému konci.

Pokud hledáte hezky psanou oddechovou knihu, i teď v létě například ideálně k vodě či na dovolenou, mohu ji určitě doporučit :)

VasnivaCtenarka
23.06.2022

Co na knize velmi oceňuji je její lehkost, laskavost a příjemnost. A odpočinkovost. Odpočinkovost však pro mne neznamená nudnost, spíše je to taková skvělá knížka na léto k vodě, k bazénu či k moři. Je to prostě takové milé čtení, snadné, předvídatelné a nenáročné.

Je to psáno moc hezky, takže ať chcete nebo ne, autorka vás vtáhne do děje hned po několika málo odstavcích.

Co se promyšlenosti děje týče – ano, není to žádné terno, ze kterého by člověku spadla brada, ale i přesto je to promyšleno tak nějak… hezky. Předvídatelně, ale hezky a ani trošku vám nebude vadit, že vlastně od samotného začátku víte, jak to všechno skončí. Je to taková medová jednohubka na jeden den, řekla bych.

Autorka svým stylem umožní čtenářům navázat blízký vztah k hlavním hrdinům. Budete s nimi prožívat jejich starosti i radosti a budete se spolu s nimi smát některým komickým situacím, do kterých se Cassie, ne vždy svou vinou, dostane.

Nebudu se v této recenzi příliš rozepisovat a rovnou vám knihu doporučím. Je to opravdu moc milé počtení. Je to taková oddechovka, kterou oceníte v době, kdy zkrátka nechcete řešit žádné náročné příběhy.

Knihu mohu opravdu doporučit.

Gabusza
16.05.2022

Milý, příjemný, jednoduchý a obyčejný příběh o včelách a medu. Dva lidé, romantika a malé městečko. Docela mě to ze začátku nudilo, autorka nás seznamovala s lidmi z městečka a jejich tradicemi. Nakonec to dopadlo, tak jak se očekávalo :) Na oddech a uvolnění je to ale příjemné počtení, po druhé už bych se do knihy nepustila.
Obálka je krásná.

Kudík
01.05.2022

Kratší, ale přesto jednoduše příjemný až pohádkový příběh z Honey Springs, místa, kde žije 5000 obyvatel, z toho 4000 z nich má žihadlo. Ze začátku to vypadalo, že žihadlo má vícero jedinců, hlavně co se počátečního chování ke Cassii týkalo. V rámci děje vypluje, že +/- nějaký ten tisíc, je na farmě okolo 300K ks. Tým okolo dočasné starostky byl celkem zábavný. Skvělá byla dohazovačská kočka Belle a její následující a naprosto nepřekvapující objekt, s tím, že doufám v překlad i dalšího dílu. Jako naprostá oddechovka s krásnou obálkou je kniha ideální.

alnahu
25.04.2022

Příjemná oddechová kniha s pěknou obálkou.Romantický příběh z včelí farmy,který hlavní hrdinka zdědí po své tetě.Milé počteníčko.

alzbeta4340
24.04.2022

Hodně, hodně jednoduché romantické oddechové čtení. Někdy je taková kniha potřeba, i když děj určitě brzy zapomenu. A za pěknou obálku dávám hvězdičku navíc.