Blázzznivé námluvy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cassie se právě o krok přiblížila vytouženému povýšení v prestižní reklamní agentuře. Nečekaně však musí odjet do městečka Honey Springs, kde jí teta odkázala včelí farmu a až nemile přítulnou kočku – fuj, bílé chlupy na černém značkovém kostýmku. Navíc farmu nevede nikdo jiný než Nick. Když ho znovu uvidí, je to, jako kdyby zabouchala na včelí úl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483624/big_blazzznive-namluvy-QZA-483624.jpg 3.834
Série:

Honey Springs 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Sweet like you, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Blázzznivé námluvy

VasnivaCtenarka
23. června

Co na knize velmi oceňuji je její lehkost, laskavost a příjemnost. A odpočinkovost. Odpočinkovost však pro mne neznamená nudnost, spíše je to taková skvělá knížka na léto k vodě, k bazénu či k moři. Je to prostě takové milé čtení, snadné, předvídatelné a nenáročné.

Je to psáno moc hezky, takže ať chcete nebo ne, autorka vás vtáhne do děje hned po několika málo odstavcích.

Co se promyšlenosti děje týče – ano, není to žádné terno, ze kterého by člověku spadla brada, ale i přesto je to promyšleno tak nějak… hezky. Předvídatelně, ale hezky a ani trošku vám nebude vadit, že vlastně od samotného začátku víte, jak to všechno skončí. Je to taková medová jednohubka na jeden den, řekla bych.

Autorka svým stylem umožní čtenářům navázat blízký vztah k hlavním hrdinům. Budete s nimi prožívat jejich starosti i radosti a budete se spolu s nimi smát některým komickým situacím, do kterých se Cassie, ne vždy svou vinou, dostane.

Nebudu se v této recenzi příliš rozepisovat a rovnou vám knihu doporučím. Je to opravdu moc milé počtení. Je to taková oddechovka, kterou oceníte v době, kdy zkrátka nechcete řešit žádné náročné příběhy.

Knihu mohu opravdu doporučit.

Gabusza
16. května

Milý, příjemný, jednoduchý a obyčejný příběh o včelách a medu. Dva lidé, romantika a malé městečko. Docela mě to ze začátku nudilo, autorka nás seznamovala s lidmi z městečka a jejich tradicemi. Nakonec to dopadlo, tak jak se očekávalo :) Na oddech a uvolnění je to ale příjemné počtení, po druhé už bych se do knihy nepustila.
Obálka je krásná.


Kudík
01. května

Kratší, ale přesto jednoduše příjemný až pohádkový příběh z Honey Springs, místa, kde žije 5000 obyvatel, z toho 4000 z nich má žihadlo. Ze začátku to vypadalo, že žihadlo má vícero jedinců, hlavně co se počátečního chování ke Cassii týkalo. V rámci děje vypluje, že +/- nějaký ten tisíc, je na farmě okolo 300K ks. Tým okolo dočasné starostky byl celkem zábavný. Skvělá byla dohazovačská kočka Belle a její následující a naprosto nepřekvapující objekt, s tím, že doufám v překlad i dalšího dílu. Jako naprostá oddechovka s krásnou obálkou je kniha ideální.

alnahu
25. dubna

Příjemná oddechová kniha s pěknou obálkou.Romantický příběh z včelí farmy,který hlavní hrdinka zdědí po své tetě.Milé počteníčko.

alzbeta4340
24. dubna

Hodně, hodně jednoduché romantické oddechové čtení. Někdy je taková kniha potřeba, i když děj určitě brzy zapomenu. A za pěknou obálku dávám hvězdičku navíc.

pip11
13. dubna

Jednoduchý, ale zábavný příběh o tom, jak zdědit včelí farmu a stát se dočasně starostkou v městečku plném praštěných lidí. Trochu bláznivé, číča ovšem neměla chybu. Závěr byl roztomilý a vtipný.

Medvědářka
05. dubna

Knížka, která mě vytáhle z dlouhodobé čtecí krize.
Bylo úsměvné sledovat celý příběh. Kočka Bell mi připomínala tu naši kočičí čůzu svým chováním a já se tak bavila ještě víc. Cassie to neměla lehké, ale vše obstála s humorem a vervou.
Nikoho nepřekvapí, jak to dopadne, ale i tak je to hebké jako kočičí kožíšek a sladké jak ten nejlepší luční med, který jste kdy jedli.

LaBobule
05. března

Knizka se mi moc libila, cetlo se to uplne samo. Pohlazeni po dusi. Proste oddychova romanticka knizka.

1