nina3905 nina3905 komentáře u knih

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Kniha prečítaná jedným dychom, pretože nebolo možné ju odložiť. Keďže som nemohla vydržať, prelúskala som zvyšné dva diely a jednu krátku novelu v angličtine. Určite si však knihu prečítam aj v preklade. Môžem vám však povedať, že sa máte na čo tešiť. Knihu určite odporúčam!

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Perfektná kniha! Omnoho lepšia ako prvý diel. Bavili ma najmä hlavní hrdinovia príbehu svojrázna Amber a snaživý Emmett. Jednoznačne knihu odporúčam!

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Kniha prináša veľmi emotívny, srdcervúci príbeh príbeh dvoch ľudí, s ktorými sa život nemaznal.

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kráľovná pomalej romantiky nesklamala! Opäť parádny knižný počin autorky. Za mňa som veľmi spokojná. Príbeh Vanny a Aidena si určite zamilujete. Jednoznačne parádne čítanie!

30.05.2022 5 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Parádna romantikuš kniha z lekárskeho prostredia. Určite odporúčam.

24.05.2022 5 z 5

Nesnesitelný vévoda Nesnesitelný vévoda Loretta Chase

Priznám sa, že historické romantikuš knihy už moc nečítam, ale pri tejto autorke som spravila výnimku. Najmä z dôvodu, že autorka píše veľmi pútavo, prináša sympatických hlavných hrdinov, nechýbajú vtipné dialógy a erotikuš scény. Jednoznačne pohodové čítanie.

23.05.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Za mňa najlepšia časť z celej série. Parádne romantikuš čítanie s veľmi sympatickými hlavnými hrdinami, v ktorom nechýbali ani zábavné prvky.

23.05.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Krásne - smutný romantikuš príbeh prináša čitateľom romantické pohľadanie pre dušu.

23.05.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Nemala som vysoké očakávania, ale kniha ma prekvapila. Nenáročná romantikuš oddychovka o nádejnej hollyworskej herečke Tess a mrzutom študentovi žurnalistiky Colovi. Zápletka v príbehu je predvídateľná, niektoré časti boli zbytočne natiahnuté, ale inak relaxačné čítanie.

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

Nenáročná romantikuš oddychovka od mojej obľúbenej autorky.

Král Král Devney Perry

Parádne čítanie. Kniha v sebe zahŕňala všetko, čo podľa mňa mala mať - dobrodružstvo -krimi zápletku - chytľavé iskrenie medzi hlavnými predstaviteľmi a trošku dávku erotiky. Určite si prečítam pokračovanie série.

08.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kniha je vtipná, nenáročná, romantikuš oddychovka. Podľa mňa zatiaľ najlepšia kniha, čo som od autorky čítala.

08.05.2022 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Veľmi vydarený triller s kriminálnou zápletkou. Niektoré scény z knihy som si vedela domyslieť resp. odhadnúť, ale neubralo to vôbec na kvalite. Sympatickí boli v príbehu aj hlavní hrdinovia (Reni a Danny) a priam fascinujúce bolo prostredie púšte. Dúfam, že bude aj pokračovanie.

02.05.2022 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Nenáročná romantikuš knižka.

01.05.2022 3 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Nenáročné romantikuš čítanie, s jednoduchou zápletkou, so sympatickými hlavnými hrdinami, ktorí sa neustále doťahujú a iskrenie medzi nimi je neprehliadnuteľné. Určite si prečítam pokračovanie série.

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Výborné čítanie so sympatickým detektívnym tímom. Každému, kto ma rád napínavé čítanie, určite knihu odporúčam.

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Prečítané na jeden šup, keďže nebolo možné sa od knihy odlepiť. Autorka nesklamala a zachovala si svoj vysoký štandard. Keďže som už nemohla vydržať, dorazila som sériu prečítaním posledného dielu v angličtine a poviem vám, že sa máte na čo tešiť. Určite si však dočítam aj posledný diel v preklade. Kniha je parádna!

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Za mňa je tento príbeh najlepší z celej série. Hlavných hrdinov si zamilujete.

17.04.2022 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Waw !!! Skvelý napínavý detektívny príbeh, ktorý nedokážete odložiť. Autorka sa trošku vracia do prvého dielu, ale ak si chcete knihu užiť naplno odporúčam prečítať si najprv prvý diel. Hlavná hrdinka "bojovníčka! Nina je jednoznačne nezabudnuteľnou postavu, ktorú dopĺňa jej pracovný tím, predstavujúci chýbajúcu rodinu, v podobe Wade, Breckovej, Kenta a Buxtona. Neopakovateľný príbeh, zápletka - určite si nenechám ujsť pokračovanie série.

17.04.2022 5 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Neskutocne paradna kniha. S ocarujucimi hrdinkami, ktore si urcite zamilujete.

10.04.2022 5 z 5