Srdcem proti zdi přehled

Srdcem proti zdi
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490663/bmid_srdcem-proti-zdi-4W2-490663.png 4 830 830

Vanessa Mazur ví, že dělá správnou věc. Necítí se špatně proto, že dává výpověď. Svou pozici asistentky, hospodyně a podržtašky předního obránce národního fotbalového týmu vždycky považovala za dočasnou. Teď má svoje plány, a ty už nezahrnují praní extra velkých spodků. Když ji ale Aiden Graves nazývaný Hradba z Winnipegu osobně požádá, aby se vrátila, je v šoku. Dva roky si jí ani nevšiml. Co má teď odpovědět muži, který je zvyklý dostat všechno, co chce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Wall of Winnipeg and Me , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdcem proti zdi. Přihlašte se a napište ho.

Aleš.R
19.07.2024 4 z 5

Těch chyb v mě/mně je minimálně v e-knize teda víc než ve slohové práci žáka zvláštní školy, ale na pohádku pro velký holky je to jinak celkem slušný.

Anor505
10.06.2024 3 z 5

Knihy Mariany Zapaty pro mě asi nebudou to pravé ořechové. Já vím, že autorka píše slow burn romantiku, ale tohle bylo na můj vkus až to much slow.
První čtvrtinu knihy bych klidně vynechala a nic moc by se nestalo. A kdyby Vanessa neopakovala každou druhou větu třikrát, tak by se kniha dostala i na příjemnou délku. Takhle jsem jen nabyla dojmu, že by si hlavní hrdinka měla nechat vyšetřit štítnou žlázu, její zběsilé monology mě často ubíjely.
Když už se příběh rozběhl, tak to bylo docela fajn… jenže pak přišla poslední kapitola před epilogem, eh. Erotika v knihách mi nevadí, ale tohle bylo divné, nacpané na poslední chvíli na sílu, vůbec to tam být nemuselo a ty výrazy, prostě ne.

Iva B.
07.05.2024 4 z 5

Na mě opět trochu zdlouhavé a pomalé, nicméně moc hezká romantika. Všechno mi tam hrálo a ráda si přečtu další knihu od autorky.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (červen)

15.06.2022

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Srdcem proti zdi v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených1 016x