Rytmus, já & Malychin přehled

Rytmus, já & Malychin
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1099 1099

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytmus, já & Malychin. Přihlašte se a napište ho.

Roscata
18.07.2024 5 z 5

Milé a oddechové čtení se sympatickými postavami. Líbila se mi absence velkých dramat, líbil se mi vztah Gaby a Eliho a i Gaby a ostatních kluků. Děj byl možná trochu předvídatelný ale bavilo mě to, bylo to vtipné a prostředí neokoukané.

evineckY
16.07.2024 5 z 5

Potřebovala jsem něco odlehčeného a vtipného a přesně toho se
mi dostalo. Knihy z hudební branže jsou sázka na jistotu.
Gaby byla super, vtipná i praštěná a Saša, no tak to byl miláček :-)
Obě kapely se skvěle sešly a nebyly v knize žádné zbytečné průsery.
Bavila jsem se a kdo ještě knihu nečetl, tak doporučuji.

pip11
10.07.2024 4 z 5

Příběh ze zákulisí rockového turné se mi líbil, bylo to neobvyklé a taky hodně zábavné. Vtipnost v této knize vede, je to příjemná oddechovka.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2020

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Rytmus, já & Malychin v seznamech

v Právě čtených14x
v Přečtených1 403x
v dalších seznamech6x

humor hudba pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mariana Zapata
americká, 1986