Rytmus, já & Malychin přehled

Rytmus, já & Malychin
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1097 1097

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytmus, já & Malychin. Přihlašte se a napište ho.

evineckY
dnes 5 z 5

Potřebovala jsem něco odlehčeného a vtipného a přesně toho se
mi dostalo. Knihy z hudební branže jsou sázka na jistotu.
Gaby byla super, vtipná i praštěná a Saša, no tak to byl miláček :-)
Obě kapely se skvěle sešly a nebyly v knize žádné zbytečné průsery.
Bavila jsem se a kdo ještě knihu nečetl, tak doporučuji.

pip11
10.07.2024 4 z 5

Příběh ze zákulisí rockového turné se mi líbil, bylo to neobvyklé a taky hodně zábavné. Vtipnost v této knize vede, je to příjemná oddechovka.

EvikU.
03.07.2024 4 z 5

Zapatu jsem objevila vloni a postupně si chci přečíst všechny její knihy. Její slow burn romantika mi vyhovuje. Je to lepší než hups na krávu a je tele.

Gaby odjíždí se svým bratrem dvojčetem Elim na turné kapel prodávat jejich march. Je čerstvě po rozchodu a novou známost nehledá. Zažívá s bratrovou kapelou spoustu srandy, špičkování a pošťuchování. Nečeká, že se zamiluje do frontmena jiné kapely do Sašy.

Nejlepší bylo provokování Eliho se sestrou Gaby. Bylo vidět jak dokonale se za celý život znají. Líbilo se mi téma, jak takové turné po různých kontinentech vypadá. Neumím si představit cestovat půl roku mimo domov.

Z postupného kamarádství a přátelství
Gaby se Sašou se vyvine čistá láska. Trochu mi vadilo, jak byli oba naprosto dokonalý bez jediné chybičky..proto o jednu hvězdu méně.
Proplujeme s nimi vlnou muziky a turné až do samého konce. Konec je předvídatelný, ale co už, u těchto knih to nevadí. (Až skončí nějaká romantická kniha špatně, tak budu hodně zaskočená. :) )

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2020

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Rytmus, já & Malychin v seznamech

v Přečtených1 398x
ve Čtenářské výzvě126x

Štítky knihy

humor hudba pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Autorovy další knížky

Mariana Zapata