Rytmus, já & Malychin přehled

Rytmus, já & Malychin
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1120 1120

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytmus, já & Malychin. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (274)

Ivka14
28.08.2024 2 z 5

Začnu tím, že Mariana je můj oblíbený autor všech dob a tato kniha měla tolik potenciálu, ale prostě to nebylo ono.

Sašenka (vždy jsem četla jako šašek) se mi opravdu líbil, ale na velkou rockovou hvězdu na mě byl až příliš milý a jejich vztah obecně postrádal tolik hloubky. Na druhou stranu mě Gaby otravovala, měla hodně energie typu „nejsem jako ostatní holky“. Také neustále zahanbovala a nazývala dívky „prostitutkami“ a „šlapkami" CELOU KNIHOU. Párkrát bych to zvládla, ale pořád?

Hold naši oblíbení autoři musí mít nějaké knihy, které se nám nelíbí.

Kulti referenci velmi oceňuji (a nechápu jak obě knihy vyšly ve stejný rok)

warca
25.08.2024 4 z 5

Čtivý příběh s hromadou humorných situací a místy i vtipných dialogů. Autorka romantickou linku vždycky napíná, jak jen to jde. Což cením, protože i přes tento fakt a čekání je příběh vždy dost poutavý a udrží vás bdělé.
Zase přišlo zklamání ve chvíli "vyvrcholení" celé romantiky. Opět předchází laskyplný rozhovor, pak až nějaká akce. 3. autorčina kniha, kde se tento vzorec opakuje.
Zarazil mě také zlom u Saši - na jedné straně je kamarádský, v další kapitole je pro něj hlavní hrdinka už jen "princezna".
Ale jinak pěkná oddechovka.

Roscata
18.07.2024 5 z 5

Milé a oddechové čtení se sympatickými postavami. Líbila se mi absence velkých dramat, líbil se mi vztah Gaby a Eliho a i Gaby a ostatních kluků. Děj byl možná trochu předvídatelný ale bavilo mě to, bylo to vtipné a prostředí neokoukané.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (květen)

15.05.2020

Knižní novinky (18. týden)

26.04.2020

Kniha Rytmus, já & Malychin v seznamech