Drahý Aarone přehled

Drahý Aarone
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511549/bmid_drahy-aarone-65f86e61e6954.png 4 516 516

Román americké autorky je zčásti psaný formou e-mailů a krátkých textových zpráv. „Drahý Aarone, jmenuju se Ruby Santosová a přidělili mi tě přes nadaci Pomoc vojákům.“ Ruby přesně ví, do čeho jde, když se přihlásí jako dobrovolnice pro dopisování s vojákem v zámoří. Pokyny jsou jednoduché: jeden dopis nebo e-mail týdně po dobu jeho nasazení. Jasné jako facka. Není to poprvé, co si takhle s nějakým vojákem píše. Co by ji tak asi mohlo překvapit? Jedna drobnost by tu možná byla: to, že se do něj zamiluje až po uši.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Dear Aaron , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drahý Aarone. Přihlašte se a napište ho.

dooky
23.07.2024 3 z 5

První knížka od Zapaty, která mě lehce zklamala. Jsem jejím velkým fanouškem a Kulti je jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec. Mě to až příliš připomínalo nějakou univerzitní romanci, na což si moc nepotrpím. Nemělo to pro mě zkrátka tu správnou chemii.

warca
17.07.2024 4 z 5

Boží!
Na mě trochu moc pozvolný začátek, dlouhé maily a dopisování mě v jednu chvíli už trochu nudilo, ale zato pokračování pak mělo ten správný efekt.
Ve druhé polovině knihy jsem se už nemohla ani na chvíli přestat usmívat.
Realistické a milounké rozhovory mi dovolily si hlavní hrdiny naprosto zamilovat.
Příběh mě pohltil. Bavil.
Trochu zklamání bylo pak "vyvrcholení" příběhu, ke kterému bylo o dost víc vhodnějších míst. Obecně mi samotný konec nepřinesl už tolik uspokojení.

Lilibeth_Noir
28.06.2024 5 z 5

Během prvních několika stránek jsem se bála, že takhle bude pokračovat celá kniha. Neskutečně moc mě bavila pasáž s online komunikací. I přesto, že je vlastně jasné jak to dopadne tak chápu, že při osobním setkání jsou oba nervózní. Přeci jen přes písmenka si dotyčného člověka můžeme trochu idealizovat což je v lidské povaze (aspoň tedy u mě ano). Často mě kniha přivedla k úsměvu až smíchu.
Hlavní hrdinka mi občas přišla až trochu dětinská. Rozhodně by spolu měli více komunikovat což jim v první části v online světě nedelalo žádný problém.
Chvílemi mi to přišlo jako nastavovaná kaše a moc vaty okolo.
Jinak nápad a zpracování super.

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Drahý Aarone v seznamech

v Právě čtených8x