Kulti přehled

Kulti
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398406/bmid_kulti-E8X-398406.jpeg 4 1387 1387

Když se chlapík, kterého odmalička zbožňuješ, stane tvým trenérem, zní to jako sen. Ale to probuzení… Netrvalo ani týden, aby Sal Casillasová o fotbalové hvězdě, která ji v dětství inspirovala natolik, že sama začala hrát profesionální fotbal, ztratila veškeré iluze. Kam se poděly její sny o tom, že si Reinera Kuliho jednou vezme? Její idol je teď tady, nastoupil do jejího týmu jako trenér. Je však zachmuřený, samotářský a neurvalý. Zkrátka úplně jiný, než si ho vysnila… Bude mít Sal odvahu vytáhnout ho z jeho ulity a probudit v něm znovu vášeň a energii, kterými před lety hýřil a které ji tolik okouzlovaly? Ustojí tlak médií, která se kolem Kultiho neustále točí a pod jejichž drobnohledem se teď ocitá i ona? Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do její další knihy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Kulti , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kulti. Přihlašte se a napište ho.

cukrovka
07.07.2024 5 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Příběh byl trochu rozvláčný, ale četlo se to dobře. Fotbalové prostředí se hodilo k probíhajícímu EURU 24, i když šlo hlavně o vzájemné sbližování spřízněných duší.

snilek.holka
11.06.2024 4 z 5

Vlastně jsem nečekala , ze mě fotbalové prostředí bude tak bavit. Jestli se nepletu, tak od téhle autorky je to moje prvotina a určitě nezklamala. Je to velmi čtivé a navíc autorčin humor, je moje krevní skupina.
Jenom to čekání az se hlavní hrdinové daji dohromady bylo možná trochu zdlouhavé.

Paja267
22.05.2024 4 z 5

Kultiho jsem si vybrala jako svoji první knihu od autorky a rozhodně není čeho litovat. Pomalý rozjezd a potom spousta zábavných pasáží, kdy se postavy pomalu sbližují. Kniha je skvělá. Jediná škoda je pro mě fotbalové prostředí, které prostě neplatí mezi moje nejoblíbenější, ale i přesto skvěle napsané.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Hospodyně, Noční host a další knižní novinky (25. týden)

18.06.2023

Knižní novinky (8. týden)

17.02.2019

Citáty z knihy (11)

,,Přestaň se trápit tím, co si myslí ostatní. Jediné, na čem záleží, je to, že ty o sobě víš pravdu.“

,,Taková už je pravá láska – slepá a bezpodmínečná.“

,,Život je plný rizika, ale kdo nic neriskuje, nic nezíská. Musíte si jít za tím, co chcete, aby vám na stará kolena nezbyla jen lítost.“

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Kulti v seznamech

v Přečtených1 778x