Kulti

Když se chlapík, kterého odmalička zbožňuješ, stane tvým trenérem, zní to jako sen. Ale to probuzení… Netrvalo ani týden, aby Sal Casillasová o fotbalové hvězdě, která ji v dětství inspirovala natolik, že sama začala hrát profesionální fotbal, ztratila veškeré iluze. Kam se poděly její sny o tom, že si Reinera Kuliho jednou vezme? Její idol je teď tady, nastoupil do jejího týmu jako trenér. Je však zachmuřený, samotářský a neurvalý. Zkrátka úplně jiný, než si ho vysnila… Bude mít Sal odvahu vytáhnout ho z jeho ulity a probudit v něm znovu vášeň a energii, kterými před lety hýřil a které ji tolik okouzlovaly? Ustojí tlak médií, která se kolem Kultiho neustále točí a pod jejichž drobnohledem se teď ocitá i ona? Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do její další knihy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398406/big_kulti-E8X-398406.jpeg 4.31060

Vydáno: , Fragment (ČR)

Kulti, 2015

Kniha Kulti

zuzikis
dnes

Do třetice musím napsat komentář i k této knize, kterou jsem si užila stejnou měrou jako S láskou, Lukov a Srdcem proti zdi :-) (i když S láskou, Lukov je moje zatím nejoblíbenější :-) možná proto, že jsem si jí k četbě vybrala jako první?) Zase to špičkování mezi hlavními hrdiny pro Zapatu, tak typické a pomalé sbližování mezi hlavními hrdiny, kde to na začátku knihy mezi nimi tak skřípe :-) :-) Já styl paní Zapaty opravdu miluju!

havrmoni

To bylo tak hezký čtení. To pozvolné sbližování, sympatické postavy. Tatínek byl úplně úžasný. Tohle tedy fakt stálo za to.

Karola050716

Mariana se tímto zařadila mezi mé oblíbence. Ano je to trochu jako Lukov a jednu hvězdu, nebo spíš půl bych strhla za zbytečně explicitní závěr, který se mi ke zbytku příběhů úplně nehodil, ale je to super a já budu netrpělivě vyhlížet její další kousky.

Lacie

Tak tuhle knihu jsem si přečetla jen díky tomu, že mě fakt zajímalo, jak vypadá příběh s nejčastěji použitým slovem "kadí" na světě. A bylo ho tam vážně požehnaně, jenže důvod jeho častého užívání mě bavil, úplně jsem si to představovala... dá se říct, že jsem dělávala kdysi něco podobného, když jsem se snažila přežít v přítomnosti mého obdivovaného, který o mě neměl ani páru. Ačkoliv mi bylo asi čtrnáct, ne 27.
Slow burn mi vyhovuje, chemie mezi hlavními postavami narůstá a hlavně je to celé dost vtipné. Vadily mi akorát opakované ponožky velké holky, jako fakt, kdo tohle vymyslel? Ani kalhotky velké holky by to nevylepšily, to se někde říká??? Pobavilo, klidně si přečtu jiné knihy autorky a klidně si časem zopakuji i tuto.

Alieen

Ano, skutečně to neustálé "kadí" a "ponožky velké holky" kazilo celkový dojem. Nicméně kniha mě pohladila po duši i srdci a stála za to. Fotbalové prostředí bylo celkem příjemné, i kdyz fotbal příliš v oblibě nemám. Jediný, co mi vážně chybělo, bylo vyprávění ze strany Kultiho. Fakt bych chtěla být v jeho hlavě a vědět o něm víc, určitě by to příběhu dodalo šťávu!

001Terka456

Pár let jsem hrála fotbal, takže se mi paní Mariana přesně trefila do vkusu. A zamilovala jsem si její styl. Sal a Kulti byli parádní dvojka!

renulkam

Miluji autorcin styl psaní. Je to knížka, která pohladí, milá, vtipná a bez "povinnych" zvratů a rozchodů. Určitě si někdy ráda přečtu znovu.

evakundelova

Tuto knihu mám za sebou už 3x myslím a stále jí miluju. Slow burn romance od Mariany mě snad nikdy neomrzí. Baví mě o moc víc číst jak postupně hlavní hrdinové přichází na svou lásku a ne se to dočíst na druhé stránce, a pak číst jen postelové scény. A navíc se pak na ten jejich společný konec těším o moc víc.