Koupit knihy

Mariana Zapata

americká, 1986


Nahrávám...

Přidat citát

Citáty (14)

” Ale když jste někoho milovali tolik jako já Sašu, vzdálenost nic neznamenala. A já Sašu milovala víc než klimatizaci. Víc než smích. Víc než cokoli na celém světě. ” Gaby (Rytmus, já & Malychin)


” Ale za ty nejlepší věci v životě stálo za to bojovat, i když to nebylo nejlehčí, nebo ne? ” Gaby (Rytmus, já & Malychin)


” Já jsem neochvějně zastávala názor, že by si každý hlavně měl hledět svého a nestrkat nos do cizích věcí. Pokud jste nikomu neubližovali a nečekali, že vám někdo dá něco zadarmo, neměl nikdo právo si otevírat pusu. ” Gaby (Rytmus, já & Malychin)


” Kdo neriskuje, ten nežije. ” Eli (Rytmus, já & Malychin)


” Pokud něco vypadá jako ženská a ječí jako ženská, tak je to velmi pravděpodobně ženská. ” Gaby (Rytmus, já & Malychin)


Byla jsem nejlepší věc na světě od vynálezu klimatizace, a kdo by nemiloval klimatizaci? (Rytmus, já & Malychin)


Gordo, myslíš si, že jsem slepej? Gordo zavrtěl hlavou. Gaby, co ty? Myslíš si, že jsem slepej? Ne, jen blbej, uculila jsem se. - Gaby (Rytmus, já & Malychin)


Kdybych už kdysi dávno ve školce vytušila, co všechno mě s těmi kluky čeká, můj život by se nejspíš ubíral hodně jiným směrem. To, že jsem v pěti letech zůstala spolu s Elim, Masonem a Gordem za trest po škole - ve školce! - mě mělo varovat, že v jejich společnosti mě nečeká nic dobrého. Protože vážně, kdo zůstává za trest po školce? Nebylo překvapením, že kdykoli jsem se životě ocitla v nějakém průšvihu, bylo u toho tihle tři. - Gaby (Rytmus, já & Malychin)


Komukoli, kdo má všech pět pohromadě, musí bejt na první pohled jasný, že ten nebožák si myslí, že sereš zlatý čtyřlístky. Vyprskli jsme s Gordem míchy. A to je jako dobrý? chechtala jsem se. - Gaby a Eli (Rytmus, já & Malychin)


Myslím, že někdo, kdo tě doopravdy miluje, by po tobě nikdy nechtěl, aby ses vzdal toho, co máš rád, pro co ses narodil. - Gaby (Rytmus, já & Malychin)


Nemít tě rád je jako snažit se vzdorovat gravitaci. - Saša (Rytmus, já & Malychin)


Občas mám pocit, jako bych tě znala celej život, a jindy se zas sama sebe ptám, proč mě sakra napadlo se s tebou kamarádit. - Gaby (Rytmus, já & Malychin)


Pokud se správně pamatuju, v tvojí esemesce stálo: zrovna jsem do zadku kopla nekrásnějšího chlapa, jakého jsem kdy v životě viděla. A já jsem se tě zeptala, jak vypadá a tys odpověděla: Jako dvojitý cheesburger se slaninou, do kterého se chci rovnou zakousnout. (Rytmus, já & Malychin)


Zamilovala jsem se do hlasu ve tmě. Nedělám si legraci, ani nepřeháním. Byla to čistá, ničím nezředěná láska. - Gaby (Rytmus, já & Malychin)