Dvojitý zásah přehled

Dvojitý zásah
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522478/bmid_dvojity-zasah-YY9-522478.jpg 4 361 361

Bianca Brannenová ví, že čas zahojí skoro všechny rány. Včetně těch, které vám kdysi nechtěně způsobili vaši nejbližší. Když jí po deseti letech znovu vstoupí do života její někdejší kamarád Zac, má pocit, jako by se jejich cesty rozešly teprve včera. Jenže něco je přece jinak: už to není ten hubený kluk odvedle. Teď je slavným hráčem Ligy amerického fotbalu a šílí po něm davy fanynek. Dokáže Bianca odpustit staré křivdy a dá šanci citům, které se mezi ní a Zacem pomalu rozhořívají?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Hands Down, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojitý zásah. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (85)

Fortuna7
předevčírem 4 z 5

Další krásná oddechovka ze sportovního prostředí, tohle prostě Mariana Zapata umí. Klidně bych hodnotila plným počtem hvězd, ale občas mi přišlo, že se hlavní hrdinka opakuje, a příběh tak ztrácel na tempu. Romantika jako taková je skvěle napsaná, stránky mi utíkaly pod rukama a já se při čtení musela neustále culit. Oceňuji i to, jak autorka do děje zapracovala postavy z minulých knih, to jsem si moc užila.

Ála1968
06.10.2024 4 z 5

Krásný příběh, vlastně je to pokračování knihy Srdcem proti zdi.Na můj vkus byla kniha moc dlouhá, místy mi Bianca lezla na nervy,jak pořád opakovala, že nepotřebuje,aby jí Zac pomáhal.Kniha prostě měla místa,kde se nic moc nedělo a hodně se to táhlo.Ne,že by se mi kniha nelíbila,ale mohla být kratší a vypustit ta hluchá místa,byla by dokonalá.Na druhou stranu to tak autorka má,není to poprvé,co je její kniha moc dlouhá a má hluchá místa.Snad jediná kniha, která je dokonalá je Stačí si počkat

Ivka14
30.09.2024 4 z 5

Nyní, navzdory tomu, jak jsem byla frustrovaná všemi těmi přezdívkami, zvláště tou „dětskou“, která mě přiváděla k šílenství, musím říct, že kniha byla roztomilá. Příjemné čtení, jen ne tak skvělé, jak jsem doufala, že bude. Ale prostě na Kulti a All Rhodes Lead Here to nemá.

Líbilo se mi, že jsme v knize viděli i postavy ze Srdce proti zdi.

10 nejčtenějších knih (listopad)

15.11.2023

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Kniha Dvojitý zásah v seznamech