Dvojitý zásah přehled

Dvojitý zásah
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522478/bmid_dvojity-zasah-YY9-522478.jpg 4 333 333

Bianca Brannenová ví, že čas zahojí skoro všechny rány. Včetně těch, které vám kdysi nechtěně způsobili vaši nejbližší. Když jí po deseti letech znovu vstoupí do života její někdejší kamarád Zac, má pocit, jako by se jejich cesty rozešly teprve včera. Jenže něco je přece jinak: už to není ten hubený kluk odvedle. Teď je slavným hráčem Ligy amerického fotbalu a šílí po něm davy fanynek. Dokáže Bianca odpustit staré křivdy a dá šanci citům, které se mezi ní a Zacem pomalu rozhořívají?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Hands Down , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojitý zásah. Přihlašte se a napište ho.

wielka
předevčírem 4 z 5

Nasledne po tejto knihe som precitala Vsetky cesty vedu sem. A nechapem, preco ma Dvojity zasah take nizke hodnotenie. Podla mna je ovela vydarenejsia, sviznejsia, vtipnejsia. Mna bavila a pacila da mi.

pip11
01.07.2024 5 z 5

Mě se prostě knihy od Zapaty moc líbí, a tato nebyla výjimkou. Děj se sice odehrává z pohledu Biancy a ne Zaca, ale i tak to bylo vážně velmi pěkné. Už jen to, že knihy mají většinou kolem 500 stran, je pro mě čirá radost. A tak se těším, až vyjdou další skvělé příběhy této mnou nedávno objevené autorky.

laura
26.06.2024 5 z 5

Občas si nemůžeš vybrat, koho miluješ, i když víš, že bys ho milovat neměla nebo že to bude bolet.

Příběh o jednom přátelství, fotbale, pečení, rodinných vazbách, lásce, naději i zklamání. O jednom nedorozumění, spoustě ztracených let, důvěře, odhodlání a kráse všedních dní.

Po trošku rozpačitém začátku, kdy si říkáte, že tohle asi číst nechcete, se to nakonec zvrtlo v nezapomenutelný příběh přátelství, které se zvolna mění v lásku. Příběh nabitý humorem, něhou, city, upřímností, obyčejnými malými zázraky, životními vzestupy i pády.

Ačkoli jsem původně tuhle knihu ani číst nechtěla (vzhledem k tolika negativním komentářům) a zpočátku jsem jim dávala za pravdu, nakonec se z toho vyklubal krásný příběh, který se mi moc líbil. A proto: nesuďte knihu podle druhých. Každému sedne něco jiného. A tohle mi sedlo jako prdel na hrnec :)

Čtivé, vtipné, milé a pomalu plynoucí, ale JO! Tohle číst CHCETE ;)

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejčtenějších knih (listopad)

15.11.2023

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Dvojitý zásah v seznamech

ve Čtenářské výzvě30x