Rytmus, já & Malychin

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/big_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4.2719

Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin, 2015

Kniha Rytmus, já & Malychin

Dragounova96

Příběh byl fajn, ale stejně jako u Kultiho a S láskou, Lukov mi trochu vadí ten,, fekální" humor, nebo jak to nazvat. :)))

jitka_dankova

Uff, no tohle pro mne není. Hrdinka, která je ztřeštěná, nevadí jí smrdět, dělat až příliš šílené hlouposti s klukama, ten nevhodný humor a vtípky. Jsem spíš na elegantní hrdinky. Ale smála jsem se, to jo, to musím přiznat. Styl psaní pro mne byl nezvyklý. Kniha je psána jako smršť myšlenek v hlavě hrdinky, to bylo působivé, nejsem na to zvyklá. Ale pokud se neztotožňujete s hrdinkou, které smrdí podpaží a hodně se potí, mluví sprostě a je prostě až moc chlapská, raději nečtěte.

ZNellyZ

Naprosto skvělý příběh, ještě lepší hrdinové, co věta to perla, jednoduše kniha, která mě naprosto odrovnala. Je to moje první kniha od této autorky a rozhodně si nenechám ujít její další knihy. Ačkoliv jsem měla trochu obavy ze slow romantiky, tak naopak to bylo velkým přínosem pro vztah Saši a Gaby. Mám sice problém číst přehnaně vychvalované knihy a autory, ale tohle si zasloužilo chválu rozhodně zaslouženě. Škoda, že můžu dát jen pět hvězdiček, dala bych jich klidně sto :))

Adriana21

Super kniha. Další knížka z hudebního prostředí, kterou jsem během krátké doby přečetla a paráda. Nechápu, proč jsem její přečtení tak dlouho odkládala :)

pat4157

Ke knize jsem přistupovala skepticky. Na začátku se mi to zdálo jako jedno velké klišé. Nemám problém knihu odložit, pokud mě nebaví, ale u této jsem neměla chuť ji dát stranou a dobře jsem udělala. Milostná linka má takový pomalý rozjezd, což mi vyhovuje. Vztah, který mají hlavní postavy by chtěl asi každý. A není založený na tom, že: jsi tak sexy, teď hned tě chci přefiknout a jééé, tohle byl nejlepší orgasmus mýho života. Je to o něčem jiném a tak si to přečtěte. Pět hvězdiček - zaslouženě.

MilackovaN

Knížka se četla skvěle. Líbilo se mi na ní, že tam není zbytečná prvoplánová zápletka, která by to na konci zpomalovalo, jak to bývá u většiny romanťáren. V knize nenajdeme žádné zbytečné pasáže, vše plyne rychlostí, jakou má a to se mi na autorčině stylu líbí nejvíc. Těším se na přečtení Kulti.

dooky

To byla ale jízda, hned bych vyrazila s nimi. Kulti je pro mě sice top, ale Saša si nevede o moc hůř. Roztomilouš, až se tomu něchce věřit. Zdá se, že mám novou oblíbenou spisovatelku :-)

Akléda_

První knížku od autorky, Kultiho, jsem si užila, ale bylo to na mě moc dlouhé. To se u Malychina nestalo a já si to tak naplno užila. Hlavní hrdinka, její bratr a všechny ostatní postavy byly geniální a já si všechny jejich konverzace hrozně užívala. Saša je naprosto geniální chlap, kterého jsem milovala a vztah mezi ním a Gaby byl skvělý. Líbilo se mi, jak se pomalu vyvíjel, navíc romantika od kamarádů k lásce je něco co já můžu. Prostředí hudby a koncertů mě moc bavilo a navíc miluju humor autorky. Ano, je hodně o hovnech, a to doslova, ale mě tohle prostě baví a děsně jsem si to užívala. Dočkala jsem se i nějaké té erotiky a epilog byl také moc krásný. Za mě rozhodně ano, tohle bylo skvělé, kratší knížky autorce prospívají.