Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1080 267

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Ketfl
30.04.2020 5 z 5

Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto knihu ohodnotit. Protože jo, byla fakt skvělá. Četla se úplně sama, navíc autorka opět ukázala, že její knihy jsou prostě samá sranda. Nasmála jsem se teda dost. Každopádně o proti knížce Kulti mi to přišlo takové víc bez nějaké větší akce. Nevím, jako na jednu stranu jsem nadšená, ale schválně jsem si Kultiho přečetla před tím, než jsem začala číst tuto knihu, a tak můžu říct, že tahle kniha je pro mě o něco slabší. Ale určitě si zaslouží i tak plný počet bodů, protože se k ní určitě ráda vrátím. Doufám, že o této autorce neslyšíme naposled. Super :-)

Kukicka
30.04.2020 4 z 5

Bylo to mile, svizne, svezi, vtipne. Kulti me nejak zvlast neoslovil, ale Gaby a Sasa me bavili. Gaby byla hodne otrla, protoze me osobne by tedy nikdo na takove turne nedostal :-D. Sprchovani na benzinkach, brrr a jeste autobus plny chlapu a spat s nima na palandach na jednom miste.

Evka3814
29.04.2020 5 z 5

No tak to byla jízda!!! Při čtení jsem se pořád smála jak měsíček na hnoji:))) Super oddychovka,super postavy. Bavila mě celá ta jejich parta a jejich pošťuchování;) Některé hlášky opravdu jsou fakt parádní

jani.ruzicko
29.04.2020 5 z 5

Vlastně je to spíš taková legrace než úplná romantika =D ale mě se to líbilo, bavila jsem se, pochechtávala, věčné škádlení všech a všeho byla fakt střelba =D

fa.sci.ko
29.04.2020 5 z 5

Devadesát procent knížky jsem se přihlouple usmívala a těch zbylých deset jsem se nahlas smála. Takže za mě skvělá a vtipná oddechovka.

PetraN17
28.04.2020 5 z 5

Kulti se mi líbila moc, tato knížka ale ještě víc :)
Mám ráda kanadské žertíky a takové pošťuchování..... bavila jsem se

sofie92
28.04.2020 4 z 5

Při první knížce autorky mi to nepřišlo, ale teď mi teda dost prijde, že má všude samé kadeni :D jinak příběh byl takový bez větších výkyvů od začátku až do konce.

humor hudba pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mariana Zapata
americká, 1986