Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436341/bmid_rytmus-ja-a-malychin-0xu-436341.jpg 4 1080 267

Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Rozhodně ale není hloupá. Když jí brácha nabídne, aby jela s jeho kapelou na turné a prodávala jim merch, moc dlouho se nerozhoduje. Je zrovna bez práce, má za sebou dost nechutný rozchod, takže by byla hloupá, kdyby tuhle šanci zazdila. A to ona přece není! Dvě kapely, tři kontinenty, jedna koncertní šňůra. Devadesát dní ve společnosti tří milovaných magorů a osmi úplně cizích lidí. To přece dá! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák z té druhé kapely, neměl tak skvělé tetování… výjimečnou osobnost… nádherné tělo… a nebyl tak neskutečně vtipný…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Terez9119
06.05.2020 5 z 5

Tohle bylo tak milé, že jsem se u čtení culila jako kretén. Na další její knížku jsem se fakt těšila, protože Kulti se mi moc líbil. A ani na podruhé nezklamala. Saša byl jako hřejivá šála. Celá bych se do něho nejradši zabalila. Byl absolutně dokonalý, ale takovým nevtíravým způsobem. Mariana ale musí být pěkný číslo, protože hlavní hrdinky v Kultim i Malychinovi jsou si povahově hrozně podobné a já chápu, čím to asi je (obě dokonce milovaly Kultiho). Tři jezdci z Apokalypsy byli fajn, mělo to díky nim fakt šťávu, i ostatní kluci z kapely byli v pohodě. Žádné drama, žádný extra děj, jen jedna koncertní šňůra. Za mě super.

MarKy95
05.05.2020 5 z 5

To bylo tak krásný. ♥️

kalinkacz
05.05.2020 4 z 5

Já a autorka spolu máme vztah jako na houpačce... Kulti pro mě byl průměr, protože fotbalové prostředí není nic pro mě... Na její novinku jsem se těšila, protože nepůsobila tak natahovaně jako Kulti a navíc je z hudebního prostředí, což je něco pro mě! Kniha nebyla špatná, to rozhodně ne... Alfa a omega romantiky je rozhodně chemie mezi hlavními hrdiny a ta tu fungovala na jedničku! taktéž chválím čtivost a vtipné scény... Největší problém mi ale dělal překlad... Já mám ráda romantiky v originále, přijde mi, že v češtině tolik nevyzní a říkat muži, kterému je skoro 30 Sašenka,sušenka je podle mě příliš...

narisa
04.05.2020 5 z 5

Tak to byla pecka. Opravdu jsem se nasmála a Saša byl vážě sladký a úžasný. Úžasná oddechovka. Po Kultim je to druhá kniha od této autorky, co jsem četla a mám pocit, že se ve svých knihách nějak fixuje na vyprazdňování, bylo to tam snad stokrát. Podle mě je tato kniha Kulti v bleděmodrém, jen Saša je suprový sedmadvacetiletý kluk, kdežto Kulti byl devětatřicetiletý mrzout :), ale také úžasný. Autorka asi vážně miluje fotbal, fotbalisty a u žen dává přednost mužským kamarádům, protože se to objevuje v obou knihách. Vážně super čtení :).

JannaB
04.05.2020 5 z 5

Tato kniha mě velmi příjemně překvapila, protože kniha Kulti mě úplně nenadchla. Proto když jsem vzala tuhle knihu do ruky, tak jsem si říkala buď to půjde nebo ne. Pak jsem zjistila, že kniha je přečtená a mám úsměv na tváři. Vtipná oddechovka. Už se těším na další.

alzbeta4340
04.05.2020 4 z 5

Jednoduchá a celkem vtipná romance určená pro mladší čtenářky. Předcházející kniha od M.Zapaty - Kulti se mi zdála o hodně lepší. Ale proč kazit hodnocení, když nejsem cílová skupina. Gaby a Saša Malychin si své spokojené čtenářky určitě najdou.

dorkas
03.05.2020 4 z 5

trochu som sa toho obávala, keďže kníh z hudobného prostedia už sa napísalo habadej, ale bola to pecka! Zapata ma len utvrdila v tom, že písať vie a po pár stránkach už som sa škerila ako blázon :D Mať také dvojča ako Eliza, tak si rovno hodím mašľu, pri niektorých hláškach by som sa fakt od hanby prepadla, preto som Gabby obdivovala, ako to s čisto mužským osadenstvom tri mesiace zvládala. Vtipné, romatnické, oddychové - určite odporúčam

Alzbeta17
03.05.2020 5 z 5

Co to sakra zase bylo? Může mi někdo laskavě vysvětlit, proč jsem knihu přečetla na jedno posezení a proč mi z pusy tečou sliny? Děkuju.

Verulesa
03.05.2020 5 z 5

Jednoduchá oddechovka, žádný drama a ten humor mě osobně bavil moc. Pochechtávala jsem se celou dobu :)

Adris
02.05.2020 3 z 5

NA Slow burn romance v prostředí hudby a cestování.

Styl Mariany je čtivý, avšak mně nesedí její ,,hovnovej" smysl pro humor. Všude samé kadění, s*aní a hovna. Klučičí ženské postavy. Musela jsem nad tím protáčet oči a nezasmála jsem se ani jednou.
Přesto se knize opět nedá upřít čtivost, líbil se mi konec, ten byl hezky hřejivý. A fajn je i využití různých onem., odchylek od normálu v příběhu. Taky mix národností.

Škoda toho humoru ala trapnost a hovna. Nevím, proč je tím vyměšováním paní autorka tak posedlá.

Našla jsem jen jeden překlep, takže prima.

Atira
02.05.2020 5 z 5

Přišlo mi ještě lepší než Kulti. Dost pomohlo i to, že zřejmě proběhla lepší korektura textu, takže plynulé čtení nebylo ničím narušováno. Skvěle jsem se bavila a zhltla knihu doslova za několik hodin, vřele doporučuji.

rajcatko
02.05.2020 5 z 5

Věřte všem kladným recenzím. Je to fakt sranda!

Evitsa
02.05.2020 4 z 5

Kniha se četla sama,nemohla jsem se od ní ani odpoutat,jedině spánek mě přemohl :-)
S romantikou v této knize to je úplně stejné jako u knihy Kulti.
Až u konce padne první pusa,takže kdo čeká žhavou knihu nebo drama plné zvratů má smůlu,ale kdo čeká dobré hlášky (moje srdce by utlouklo i máslo) a odpočinkové čtení,určitě si jí musí přečíst.
Ty epilogy jsou slabší,určitě by zasloužily více propracovat rozvinout.

AliceTief
02.05.2020 5 z 5

Opravdu parádní oddechovka, žádné drama nebo srdceryvný příběh, právě naopak. Jednoduché počteníčko, ale spousta zábavy. Fakt jsem se takhle u knížky dlouho nenasmála, hodně se mi taky líbil vztah dvojčat =). Závěr mohl být trochu podrobnější, takhle mi to přišlo trošku odbyté, ale i tak jsem byla spokojená.

Nikolaoss
02.05.2020 3 z 5

Za mě tentokrát trochu zklamání.
Knihu jsem přečetla za jeden večer (noc), takže malou čtivost rozhodně vyčíst nemůžu. Je to taková lahůdka, kterou slupnete klidně najednou. Humor opravdu nechybí a dost jsem se zasmála. Jenže romantika mi tentokrát nesedla tak dobře, jako třeba u Kultiho. Mezi těma dvěma to prostě nejiskřilo tak, jak bych asi čekala. V reálu by to určitě fungovalo jako hezký vztah, ale na knihu to bylo trochu málo. A konec byl opravdu extrémní klišé.

Remus Hroozley
01.05.2020 4 z 5

Nezklamalo! Pochechtávala jsem se u spousty scén. A na smoothiečko taky došlo, takže spokojenost. :D

lusitta05
30.04.2020 5 z 5

Jeeej, toto bolo super!! Skvele som sa bavila. Tie hlášky boli fakt paráda. Smiala som sa nahlas, Eli bol fakt magor, napr. pri Londýnskom oku to nemalo chybu. Celá partia bola skvelá. Toto som asi potrebovala. A vôbec mi nevadí, že to akože bolo kľudné a nemalo to taký spád a plno emocionálne nevyrovnaných postáv. V iných knihách je ich dosť.

ElikaS
30.04.2020 5 z 5

Skvělý příběh a hlavně ohromná zábava. Celou knížku jsem se skvěle bavila, vzájemne pošťuchování a slovní výměny byly perfektní. Všechny postavy mi byly prakticky okamžitě sympaticke, takže se určitě pustim i do knížky Kulti.

Ivuska.09
30.04.2020 3 z 5

Já teď půjdu trochu proti proudu, ale já jsem v příběhu nenašla nic, čím by se lišil od ostatních ve svém žánru. Ano: je to pomalé, klidné, ale ničím výjimečné. A zařadila bych rozhodně mezi young adult a nikoli mezi literaturu pro ženy.

Majka1979
30.04.2020 5 z 5

Nádherný príbeh, ktorý vo mne dlho zotrvá, určite vrelo odporúčam prečítať. Kulti bola prvá čo som čítala a teda očakávania boli vysoké, no táto kniha ich splnila a ešte aj predčila :)

humor hudba pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Mariana Zapata
americká, 1986