S láskou, Lukov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdyby někdo požádal Jasmine Santosovou, aby popsala posledních pár let svého života jediným slovem, určitě by bylo neslušné. Po sedmnácti letech – a bezpočtu zlomených kostí a nesplněných slibů – tuší, že se doba, kdy ještě bude soutěžit v krasobruslení, chýlí ke konci. Ale když přijde životní nabídka od arogantního idiota, kterého si posledních deset let představovala, jak ho strká pod rozjetý autobus, Jasmine možná bude muset všechno přehodnotit. Včetně Ivana Lukova. Vtipný tzv. slow burn příběh o rodící se náklonnosti mezi dvěma mladými lidmi v atraktivním prostředí krasobruslařských soutěží. Typický autorčin styl vyprávění z pohledu hlavní hrdinky, rázné dívky, která se musí prosadit v tvrdém konkurenčním prostředí a využít životní příležitosti i za cenu toho, že jí může dosáhnout jedině v partnerství s nenáviděným kolegou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464121/big_s-laskou-lukov-dTd-464121.jpg 4.4898
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

From Lukov with Love, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (223)

Kniha S láskou, Lukov

Erinien
21. března

Uff. Tři dny mi trvalo tu bichly přečíst, ale neznamená to, že se čte špatně ale za má asi tisíc stran. Od Mariany jsem četla už Kultiho. Dost oceňuji výstavbu charakterů i celý proces vzniku lásky mezi hlavními protagonisty. Postavy byly reálné a měly charakter, hlavní hrdinka tedy dost komplikovaný, fakt byla hádavá. Ale někdy taky měnila názory a rozhodnutí. Trochu mě mrzelo, že na závěr chybělo nějaké: kdy jsem se do tebe zamiloval. Protože já si toho při čtení nevšimla a nakonec to vyznělo, že jí miloval od začátku? Ale jistá si v tom nejsem. Charakter Ivana pak taky byl takový protikladný, ke konci to byl jiný muž. Humor a rodinné vztahy výborné.

alzbeta2843
17. března

Myslím, že ide o autorkinu najznámejšiu knihu doteraz. Ja som si túto knihu nechávala až na koniec, pretože som počula veľkej chvály na ňu. Inu, chválu určite nemôžem vyvrátiť, ide o skvelé prerozprávanie dlhodobého príbehu, kedy sa postupne zoznamujeme s hlavnými hrdinami a zároveň sme svedkami ich postupného zbližovania. Téma krasokorčuľovania je mi cudzia, napriek tomu autorka krásne vykresľuje jednotlivé prostredie, ktoré je neuveriteľne náročné.


Hypatia1010
09. března

Musím říct, že do třetí kapitoly to bylo naprosto o ničem. Zbytečné a zdlouhavé, a jak se později ukáže i zkreslené líčení pocitů, myšlenek, nadějí a snů hlavní hrdinky. Teprve u čtvrté kapitoly se to začalo pomalu měnit a od páté kapitoly už jsem poznávala typický autorčin styl, který jsem už v předchozích titulech velmi oceňovala. Pak už to bylo poutavé a docela řízné čtení, které jsem si užívala. Špičkování mezi Jasmine a Lukovem samozřejmě nemohlo dopadnout jinak. Oba dva jsem si od začátku oblíbila, takže jsem se těšila, jak se to mezi nimi vyvine. A nebyla jsem zklamaná, i když byl výsledek předvídatelný.
Dala bych tak 4,5 hvězdy za ten začátek, ale jinak se mi kniha moc líbila.

Adris
05. března

Slow-burn příběh z krasobruslařského prostředí. Líbilo se mi právě to krasobruslení a tak mě mrzelo, že jo tam nebylo tolik, kolik jsem si přála. Chemie mezi hl. postavami zpočátku nefungovala. Lukov byl prostě zm*d a pak se najednou proměnil jak čarodějnice na vílu dobrodějku. Působilo to dost divně. Jinak to byl hezký příběh, zajímavá "zápletka", nebo spíš zajímavá témata, jako je stalking. Někdo mi říkal, že je tato kniha dost sprostá, ale nezdálo se mi. Za mě tedy lehký nadprůměr ve svém žánru, díky krasobruslení, čtivosti a podnětným tématům.

Drahuska12
02. března

Nemohu jinak než dát plný počet hvězd.
Neříkám, někdy mi maličko přišlo, že se to vleče, ale autorka má zvláštní dar jakým píše. Pokaždé když začnu trochu pochybovat, naprosto mě kniha vtáhne a nemohu ji odložit. Všem doporučuji na zpříjemnění večerů. :-)

snílkařka
14. února

Autorka má vždy zajímavou osu příběhů.Převlada v nich náboj a humor mezi dvojici.Ale co mě na tom vadí je vždy to že kostru příběhu a ten srandovní náboj mezi dvojicí vždy až moc protahuje ve svých knížkách což je vidět i na počtu stránek které jsou mnohdy o ničem a v knize by nemuseli vůbec být.A pak po zdlouhavém protahování je hned rychle useknutý konec a je z toho taková limonáda až je to na to až příliš sladká než aby to byla v reálném životě pravda.Hold dávám jen 3*jako dobré ale fakt autorce za mě chybí větší promýšlení a děj jejich knih a příběhů zkrátka námět dobrý ale zpracování pokulhává alspoň pokud můžu říct názor za sebe jako českou čtenářku.

padajicidvere
05. února

Nechápu jak jsem mohla žít tak dlouho a o autorce nevědět, ani jednu z jejích knih tak dlouho nepřečíst. Kniha je skvěle napsaná, je čtivá a děj má spád. Narážíme i na oddechové pasáže, ale nejsou nijak nudné, příběh zlehka doplňují.

Líbil se mi vývoj osobnosti Jas. V příběhu se dovídáme o příčině jejího trápení a snahy být nejlepší, zároveň je Jas vystavena velké zkoušce, kterou nechce "podělat", a tak začíná pracovat na své povaze a dívá se na situace a lidi z jiné perspektivy. Pomalu se propracovává k přátelství s Váňou, až si uvědomí, že je její láska k němu mnohem hlubší.

Oceňuji krasobruslařské prostředí v ději. Tento sport je mi nejbližším, proto jsem si užila popisné části jednotlivých prvků.

No a Váňa, co k němu dodat? Je to prostě dokonalý chlap, až tak moc, že je jasné, že nemůže být reálný..fňuk :D

barcamilujecist
20. ledna

Ach můj bože, mě se kniha strašně líbila. Jas mi byla u začátku protivná, ale Ivan Lukov rozhodně nezklamal:d DOPORUČUJU!!

1 ...