Bezchybní

Bezchybní https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485918/bmid_bezchybni-i33-485918.jpg 3 226 58

Sexy a svobodný miliardář bez závazků. Hvězda kanálu YouTube. A nejžhavější noc jejich života. Existuje jen jediné pravidlo, které odmítám porušit – žádné pletky s podřízenými. A mohlo mě napadnout, že někde bude háček. Vysoké podpatky, rudá rtěnka, bezchybná; byla to ta nejkrásnější žena na veletrhu kosmetiky – to už o něčem vypovídá. Ne že bychom si později na hotelovém pokoji povídali. Jen jedna noc, ovšem to jsem netušil, jaké překvapení na mě čeká v pondělí ráno v práci. Když jsem ho uviděla poprvé, řekla jsem si, že je až příliš nafoukaný, ale zároveň neodolatelný. Vlastně dokonalý odrazový můstek po mém pekelném rozchodu. Takže jsem zahodila svá obvyklá pravidla a svedla ho k sexu na jednu noc. Žádná jména, žádné závazky. Nakonec mě to zasáhlo víc, než jsem čekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Flawless , 2019

Iva B.
05.01.2024 3 z 5

Jednodenní záležitost. Příjemná jednohubka na oddych, žádná velká literatura, ale ani propadák! Postavy byly fajn, malé drama a happyend. V knihovně to mít nemusím, ale jako e-knihu si to uložím a třeba se k tomu někdo vrátím.

tynaaa770
01.11.2023 3 z 5

Od tohoto autora jsem už pár knih četla a vždy to bylo takové ,,nemastné, neslané", u této to bohužel nebylo jinak.
Začátek vypadal dost slibně, ale zanedlouho už to nebylo ničím extra zajímavé. Příběh se velice rychle ocitl v bodě, ve kterém to i zůstalo než přišla chvilková zápletka. Myslím, že by si kniha zasloužila více stránek a tím pádem i větší prostor pro zajímavější rozvinutí děje. V této podobě se vše semlelo moc rychle, moc jednoduše a bez jakéhokoli úsilí a prodlužování.
Každopádně jako oddechovka je to asi fajn

Ála1968
13.09.2023 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, ale byla jsem zklamaná.Na to,jak je tenká ,to bylo hlavně o marketingu,o kampani na kosmetiku,ale jako příběh tam nebylo skoro nic.

Janulkaxxx
15.07.2023 1 z 5

Tak tohle se mi nelibilo. Zadny velky dej, celkove se to odehralo az moc rychle a vubec jsem se do knizky nedokazala poradne zacist a vzit do postav.

SimulinaT
19.06.2023 5 z 5

Oddychovka. Dobře se četla.Jak náhoda či osud může spojit životy dvou neznámých lidí.

_Lucie_97
18.06.2023 1 z 5

Už jsem přečetla několikátou knihu od autorky a a čistým svědomím mužů říct, že mi nesedí její styl. Na můj vkus jsou knížky moc rychle a specificky velmi povrchní. Nedokázala jsem se při čtení vžít do postav a celkově mě příběh nebavil. Neříkám, že je to špatná kniha, přečetla jsem ji celou, což znamená, že zajímavé to bylo, ale byla to rozhodne moje poslední kniha od autorky.

petulkapeta
25.03.2023 4 z 5

,,Chci ti být nablízku, ať se rozhodneš jakkoliv."

pěkny přiběh, který začal žhavymsexem a pokračoval setkáním v kancelaři a pak...takova mila oddechovka.

Dagmus
01.03.2023 2 z 5

bez komentare

MAU256
26.02.2023 4 z 5

"Ušetřete mě těch lichotek. Mám tady jednu nabídku - můj přítel se se mnou dneska rozešel a pak odležel do Itálie se svou asistentkou, takže jsem čerstvě single. Nevím, o co vám jde, ale poslední, co chci, je, aby to na mě nějaký dvojník Dona Drapera zkoušel a pak mi dal košem."

To, co mělo být jen pouhá jednorázovka beze jmen, jedno náhlé rozhodnutí. Jenže osud se jim rozhodne dát ještě jednu šanci a život nabere najednou jiný směr. Druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla, a nebylo to špatné. Nic náročného, romantika, pak trošku zádrhel, ale nakonec vše dopadne, tak jak má.

moudivlacek
25.02.2023 3 z 5

Taková jednohubka na odreagování od všedních starostí. Příběh červené knihovny. Potkali se, zajiskřilo se, záhy se nečekaně setkají a pak to bere zamilovanou linku. A i když je Zoe hodná mladá žena a Liam si dle mne štěstí zasloužil, i zde se vyskytne nějaké to ale.....
Nahlédneme pod pokličku marketingové firmy, to vůbec nebylo špatné, a aspoň jsem se zase ujistila, že i tohle není zrovna lehký "chléb" k obživě. Vyhrává zde jen silný predátor.
Knihu jsem si užila. Ale přiznám se, že jsem z téhle oblasti četla lepší.

etell
14.01.2023 3 z 5

Na predchádzajúce knihy od autora/autorky sa nechytá. Škoda.

Radka1727
17.08.2022 3 z 5

Nekomplikované, jednoduché, slabá zápletka... sice svižné tempo, ale od autora jsem už četla lepší.

Jita160
21.07.2022 2 z 5

No taková vanilka.
Nic pro Jitku.
Bez energie, vzrušení, citů prostě mě to nenadchlo.
Autor to umí mnohem víc rozjed,asi prostě neměl svoji můzu na své straně.
Oba hlavní hrdinové mě nudili,žádná chemie a přitažlivost prostě lehká harlguinka.

Artep071
15.07.2022 1 z 5

Jak popsat tuto číčovinu?? xi xi ... no bohužel to bylo uspěchané , plytké , předvídatelné a v podstatě strašně nudné. Alfa samec a alfa samice xi xi tak trapňoučké a tak přehnaně snaživé , aby to jako , že bylo hodně sexy ...e eee to se opravdu nepovedlo ... knihu nedoporučuji kupovat .. nestojí to za ty peníze ani za váš čas ... škoda :)

bafuskyBaf
07.07.2022 2 z 5

Tahle knížka je taková neslaná nemastná..Jednohubka na jeden den u vody.

dooky
16.06.2022 3 z 5

Příliš rychlé, jednoduché. Typický příběh, který není ničím obzvláštněný. Účel splní, pokud jste fanoušek podobných romanticko/erotických linek, ale nezanechá vůbec žádný wau efekt.

lucie3944
14.06.2022 3 z 5

Nic nového pod sluncem. Vím, že se v těchto knihách nová zápletka jen tak vymyslet nedá, a tak vím, co dostanu. Za mě nenadchne, neurazí. Na pláži přečtené za necelý den.

janina66
11.06.2022 2 z 5

Studený, jednoduchý, psané jako bez emocí. Takové jen povrchní. Nemohu uvěřit, že autorka, která napsala Láska a tetování ( to u mě stále vede), že napsala takovou slátaninu.

adela2230
12.05.2022 4 z 5

Oddechová kniha. Nijak zvlášť autor nezklamal, mohl příběh více propracovat, ale i tak se přečíst dá.

daniela.kol
08.05.2022

Mam přečtené všechny knihy od autora. Knihy byly takový průměr řekla bych. Nepatří mezi moje TOP, ale číst se dají.
Ovšem tahle kniha mi přišla nejhorší a nejnudnější. Už když jsem četla název firmy, kam má Zoe nastoupit jsem říkala: "Ale to, nééé." Zase šéf a podřízená. Četla jsem dál, ale přišlo mi to odfláknuté, moc hrrr. Hned věděli, že spolu chtějí být, žádné poznávaní se, sbližovaní a podobně. Hodně slabé a ta zápletka... ? No comment

J. D. Hawkins
americká