Hriešne očarujúci přehled

Hriešne očarujúci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476665/bmid_hriesne-ocarujuci-i9A-476665.jpg 4 215 215

Sin Trilogy / Hriech série

< 3. díl

Whitney Gablová je žena, ktorú by ste chránili do posledného dychu. Udržali si ju stoj čo stoj. Postarali sa o ňu. Konečne som sa poučil z dávnych chýb a je načase dokázať, že som muž, ktorý si ju zaslúži. Nech si to žiada akékoľvek obete. Už nesmiem zlyhať. Nebudem brať ohľad na nič, čo nám stojí v ceste. Ani na rodinu. Sľubujem, že odteraz bude navždy moja. Hriešne očarujúci je poslednou časťou návykovej trilógie o zakázanej láske.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Reveling as Sin , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hriešne očarujúci. Přihlašte se a napište ho.

HankaJosefiova
10.05.2024 3 z 5

Jako nevím. Když jsem četla trilogii s Mountem byla jsem u vytržení, ale tady i když jsem to s chutí dočetla, to nějak nebylo ono. Má-li vášně a moc krimi? Možná. Ale i tak dobrý. Zase si od ní něco přečtu.

alenka_1
07.05.2024 5 z 5

Omg. Samé zvraty a překvapení!!! Připravte se na to, že se budete chytat za pusu a říkat ,,nene to se nestalo.

Nuttelka
28.04.2024 4 z 5

Zdárně jsme se dopracovali konce a i na mě se v tomto dílu toho dělo až moc.. jeden průser za druhým, ani jsem se nestačila pořádně nadechnout, natož vydechnout :-)) Dost věcí je hodně předvídatelných, ale to už u tohoto žánru není nic překvapivého.. nenáročná série, kterou i já můžu doporučit, když chcete na chvíli vypnout..

Tlukot tisíců srdcí, Šťastně až do smrti a další knižní novinky (23. týden)

04.06.2023

Kniha Hriešne očarujúci v seznamech