Nemilosrdný král přehled

Nemilosrdný král
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 870 870

Mount Trilogy série

< 1. díl >

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nemilosrdný král. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
10.06.2024 4 z 5

Jo, to bylo pořádný vzrůšo. Přečetla jsem to tak rychle, že ani nevím jak a po přečtení poslední věty jsem chtěla otevřít i druhou knihu. Ale to až jindy.
Jsem zvědavá, co by muž jako Lachlan udělal mně, protože slovo "ne" používám v jednou kuse. A Kiera ..no.., ještě mě čekají dvě knihy, tak ji pak snad dokážu objektivně posoudit.
Sice mi tu pár věcí na můj vkus moc nesedí, ale jinak je to kniha se vším všudy.
Moc se mi to líbí, je to vzrušující a velmi rychlé čtení. Jen tak dál.

Dasa1313
05.06.2024 4 z 5

První jsem přečetla Savage Trilogy a zjistila jsem, že jsem přeskočila sérii Mount Trilogy, tudíž pokud o knize přemýšlíte, tak doporučuji je číst ve správném pořadí, jelikož se jedná o stejné postavy.

Savage Trilogy navazuje na sérii Mont Trilogy a pokud to přečtete ve špatném pořadí jako já, tak víte do čeho jdete:) a většinu postav již znáte.

Tato triologie pojednává jak vyplývá z názvu o Lachlanu Mountovi, jak postupně získává srdce své vyvolené, je to kniha z podsvětí a nevládne v ní dobro, ale je to velmi příjemná jednohubka, kterou doporučuji začít číst jen pokud máte všechny tři díly.

Čtivá, nebezpečná, poutavá erotika.

Knihotyna
25.04.2024 2 z 5

Příběh Kiery a Lachlana. Ona má vlastní firmu. On vlastní New Orleans. Ona neví, že její mrtvý manžel mu dluží peníze. Ale on ví, jak ten dluh splatit - vezme si ji.

Knížka je relativně krátká a bohužel, mě tam zatím chybí chemie mezi hlavními postavami. Nějak z nich necítím to, v co jsem doufala!

---CO SE MI LÍBILO---
- čtivost - kniha rychle ubíhá a za chvíli máte přečteno
- kapitoly z pohledu Lachlana (ale těch zase není tolik :))
- vzpurnost Kiery
- konec! Toto vás donutí kouknout po 2. dílu i kdybyste nechtěli :D (já je mám naštěstí půjčené všechny)

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (únor)

23.03.2021

10 nejprodávanějších eknih (leden)

24.02.2021

Knižní novinky (3. týden)

17.01.2021

Citáty z knihy (1)

Už pouhé jméno vyvolává vzrušení zrozené z hněvu, jaký jsem nikdy nezažila. Nenávidím ho za pocity, které ve mně vzbuzuje. Nenávidím ho za to, jak na něj moje tělo reaguje. Nenávidím ho za to, že chci, aby se mě zase dotýkal.

Kniha Nemilosrdný král v seznamech

v Přečtených1 205x