Vzdorující královna

Vzdorující královna obálka knihy
Mé hodnocení:

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460538/vzdorujici-kralovna-tt8-460538.jpg 4.541

Mount Trilogy 2.

Vydáno, Baronet

Defiant Queen, 2017

Kniha Vzdorující královna

evineckY
předevčírem

A to jsem tvrdila v Nemilosrdném králi, že se nejedná o zamilovanost! Super další díl, ale proč jsem to četla, když teď budu čekat na trojku tak dlouho?!!!

1moniccka
předevčírem

To byla jizda. Od knizky se nedalo odtrhnout a konec byl zas na masakr uz se nemuzu dockat pokracovani.

žlotirova
předevčírem

už jsem se nemohla dočkat jak si ji koupim ,prvni dil byl super toto bylo maso :-) a tedka ještě 3dil at už je červen :-)

Veroush

Přečetla jsem jedním dechem. Chvílemi se mi zdálo, že je to 50 odstínů, ale super děj, stejně jako první díl. Už se těším na poslední.

AliceTief

kníška mě naprosto dostala, nejde se od ní odpoutat, dokud nedojdete nakonec a ten vás vytočí =D těším se na další díl =)

Evka3814

Kniha od které se nedá odlepit dokud není přečtena,ale BOŽE ty konce mě vždy rozsekaj...jako proč v tom nejlepším je konec!!!? Miluju tenhle typ knih❤... temné,vzrušující no prostě vše co tam má být. Tak a teď zase čekat:( na další díl. Každopádně se těším až si to časem zase přelouskám, ale na jeden zátah

LilluLong

Nikdy by som neverila, ze si obľúbim vraha, násilníka ,grázla , (a je jedno co sa mu stalo v detstve) ale stalo sa. Štýl písania , ktorý autorka zvolila je ten naj ideálnejší aby kniha vyskočila na najvyššiu priečku záujmu priorít písania. Myslim tým ako sa kapitoly striedajú medzi hlavnými hrdinami a z ich pohladu sa dej odohráva bez rušivých elementov a hladko nadväzujú jeden na druhého.Co sa týka deju, pre milovníkov tohoto žánru je nesporne medzi obľúbeným a pre iných ? No ty by mali hodnotiť kvalitu a nie dej.U mna 2x 5*

Elize

Řekla bych, že ještě o třídu lepší než první díl. Zkrátka přečteno za jedno odpoledne! Až takhle to člověka chytne. Dočkali jsme se více kapitol o Mountovi a jeho pohledu na věc a také jsme se dozvěděli útržek jeho minulosti, který ale ledasco napoví. Tady - musím se přiznat - mě kniha konečně začala bavit. Jak si Mount nevěděl rady, jak se má vlastně dvořit a zároveň hledá, co je to vůbec láska. Působilo to na mě více realisticky než první díl a líbilo se mi, jak se začaly hlavní postavy konečně sbližovat. No a ten konec? To snad ne! Nevím, jestli vydržím čekat na třetí díl! Na obalu by mělo být napsáno: Pozor: čtivé a návykové!