Vzdorující královna

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460538/big_vzdorujici-kralovna-tt8-460538.jpg 4.4482

Mount Trilogy 2.

Vydáno: , Baronet

Defiant Queen, 2017

Kniha Vzdorující královna

georginaa

Myslím si, že v této sérii opravdu nic nechybí. Před ostatními jako kápo musí dát najevo svoje drsné chování, aby si udržel respekt, strach a nadvládu. V soukromí to je ovšem jiná, z Keiry je úplně hotový a neví si s tím rady. Tam žádné drsné chování neprojde. Ba naopak, snaží se ji pochopit a dokonce ji udělat radost a to je pro něj nová zkušenost. Nesmí to však přiznat, jinak ztratí svoji image a pro ostatní by to byl problém. Konec byl opravdu opět šokující, abychom se těšili na další díl.

Kiwicatko

Par prvnich stranek uhasilo mou zvedavost po prvnim dilu a po prospani jsem se na to vrhla plnou parou :)
Pobavila jsem se u rozmluvy v klubu, kdy se prislo na to, ze je “chlapec” uplne mimo co se tyce nejakeho dobyvani zeny :) a celkem by me bavila nejak novelka o chlapikovi, co mu radil, to by taky mohla byt dobra story.

Vylet do Dublinu uplna pohadka. Uplne jsem koukala, co se s Mountem stalo, choval se jinak, ale skvele. No a konec me ubezpecil, ze nejdu spat a musela jsem pokracovat dalsim dilem :)

Alhlav

Moc se mi to líbí

Michelleee

Ve druhém díle se více dozvíme o Mountovi a jeho minulosti. Kniha krátká a tak byla okamžitě přečtená. Moc se mi série líbí.

Andrejka91

V tomto díle se autorka zaměřuje více na Mounta a na jeho mafiánství. Zase vás nemine spousta erotiky, ale narozdíl od prvního dílu se tu začínají objevovat náznaky citů a opět nechybí epický závěr, který vás nutí těšit se na další díl.

zp87

Za mě - druhý díl byl nejlepší.
Keira drsňáčští a Mount lehce měkne, ale jen někdy.
Už to není jen boj o nadvládu a moc, ale objevují se i záblesky něhy a lásky.
A pořád je tam dost sexu.

Oddechová trilogie, žádná velká literatura, ale jako dárek kamarádce - ideální (pokud to teda není velká puritánka).

musivila

„Moje malá irská ďáblice. Budeš bojovat do posledního dechu.“ „Stejně jako ty.“

Druhý díl se mi líbil více než první. Hned začátek je slibný, kdy nahlédneme trochu do Lachlanovi minulosti. Pozorujeme, jak ho Keira mění a boří jeho zásady. A zároveň on mění ji.

„Zatanči si se mnou, Lachlane. Zatanči si se mnou v Dublinu.“

tefree

Jak už zaznělo v komentářích přede mnou, taky jsem byla překvapená tím, jak rychle se Mountovi city vůči Keiře změnily. Přišlo mi to lehce uspěchané, ale to se asi dalo očekávat, když kniha nemá ani 300 stránek. Co se mi naopak líbilo je to, že příběh už není pouze o sexu, ale jsou zde vykresleny jednotlivé charaktery více do hloubky, což nám pomáhá lépe pochopit jejich chování. Kniha skončí stejně napínavě jako předchozí díl, takže doporučuji mít po ruce rovnou i ten poslední.