Nemilosrdný král

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/big_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4.2636
Série:

Mount Trilogy 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Ruthless King, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (134)

Kniha Nemilosrdný král

Kacased
01. srpna

Nevyhledávám knihy s erotikou, vulgarismy, ale k této to prostě patří. I bez toho by to byla zajímavá kniha. Já mám už přečtený i druhý díl a jdu hned na třetí.

Lee7
29. července

Rozhodně zajímavý příběh a začátek prvního dějství, asi tak bych knihu nazvala. Na můj vkus je jazyk trochu víc opepřený, ale za to se kniha četla sama a hladce..


LenkaPet
20. července

Moc se mi líbila. Jdu hned na další díl. Čtu až po sérii, která vyšla po této a doporučuji přečíst nejdřív tuto.

ardeas
11. července

Zaujímavy začiatok knihy, nenazvem to trilógia, lebo aj rozsahom mi to pride akiby len rozrezali 1 knihu na 3 kusy. Zaujímavé zauzlenie deja a rozhodne osviežujúci koniec prvej.
Hodnotenie sem píšem po precitani celej "trilogie" a k poslednej napisem rozsiahlejsi komentar.

Majka1979
01. července

Tak môžem povedať, že autorka splnila moje očakávania. Niekedy mi bolo Keiry ľúto, inokedy som jej nadávala do naivnej blbky.
A Mount? Toho by som najradšej hlavne zo začiatku zavesila do prievanu. Ale keďže sa jej páčilo, čo s ňou robil,tak snáď ju nezničí...
A ten koniec? Skoro ma vystrelo... Ešteže mám doma komplet trilógiu a môžem pokračovať ďalej :)

Radka1727
23. června

Wow..... tak to byla jízda. Keira není žádný béčko a Mount je alfasamec se vším všudy. Zajímavé prostředí palírny. Otevřený napínavý konec prostě nutí jít do druhého a třetího dílu ( ještě že jsem četla všechny najednou ....)

Mondaika
16. června

Kniha je Čtivá, tohle Vám řeknou všichni.... A mají rozhodně pravdu...
Knihu přečtěte za pár hodin. Díky tomu, že má kniha pár stránek. Kvůli otevřenému konci budete chtít koupit další a další díl knihy... Avšak občas se v knize najdou momenty, které jsou přitažene za vlasy... K postavám si čtenář lehce získá zalíbení. Škoda jen, že hlavní mužská postava je stále velkou záhadou... Samozřejmě, že je to velký kápo, ale ve skrytu duše se srdcem na pravém místě...Hlavně díky jeho achillově patě,kvůli, které také riskuje svoje "královské" místo, kdyby na povrch vyplula jeho slabina....

knihomolkaJani
02. června

Tak tato autorka mě opravdu mile překvapila!
Kniha je opravdu dost erotická, ale na druhou stranu má děj. Stránky Vám budou mizet pod rukama.. Ale jako ten konec? Připravte si k ruce ihned druhý díl, protože to je nutnost.
Knihu DOPORUČUJI všema deseti, já jí přečetla za půl den - ano, až tak je dobrá.

1 ...