Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 863 168

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

AniDi
07.01.2022 5 z 5

Přiznám se, že ze začátku mi kniha přišla jako hrozná blbost, dala jsem tomu šanci a tak mě pohltila, že jsem ji přímo zhltla. Prima romantika, hodně moc erotiky ale tak nějak měl děj nakonec šťávu. A protože mám přečtený už i druhý díl, tak varuji, čtěte až budete mít v rukou všechny díly. Ty konce byly na infarkt.

Majuš333
02.01.2022 5 z 5

Zhltnuté ako malina :)

Som rada, že som počkala, kým nebudem mať v rukách celú sériu...

alzbeta2843
23.12.2021 5 z 5

Wau tak to bol pre mňa nový zážitok. Milujem tématiku mafie, podsvetie a grázlov už od čias Krstného otca, takže som po knihe siahla hlavne kvôli tomuto. V tejto knihe som obdivovala najmä Kieru a jej odvahu. To bol ozaj veľký plameň a ten záver??? No asi nemusím hovoriť, že som hneď utekala do knihkupectva kúpiť ďalší diel.

dooky
14.12.2021 4 z 5

Čtivé, sexy. Za mě málo stran, byl to hrozný fofr. Poslední strana je vážně překvapivá. Přišlo mi, že Kiera podlehla až moc rychle. Dávám 4 hvězdy a doufám, že druhý díl bude jeste o chlup lepší.

Mikuše-Ivet
12.12.2021 4 z 5

Příjemné čtení. Čte se to dobře a rychle, ale ke konci jsem se začala nudit, ale pak poslední stránka mě dostala.

peta88
05.11.2021 5 z 5

Nevím, proč jsem tak dlouho otálela, než jsem se pustila do čtení této trilogie...Možná ten název či popis knihy mě moc nezaujal...Ale po přečtení prvního dílu jsem nadšená!

Ešína
31.10.2021 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila. Oddechovka u které můžete úplně vypnout ale zároveň je svým způsobem napínavá. Příběh má jiskru, kterou jsem uvítala. Už se těším až se pustím do druhého dílu.

Lena79
31.10.2021 5 z 5

V příběhu rozhodně nehledejte nějakou hlubokou myšlenku, ta tam prostě není. Ale kniha každopádně splnila svůj účel, tedy aby si čtenář u ní odpočinul. A těch několik posledních vět? Co to,..jako.. Cože? No jsem nucena číst další díl a jsem za to ráda.

lovemanner
22.10.2021 5 z 5

Tak tohle me ukrutne bavilo, neco na styl 365 dni?…tesim se na dalsi knihy!

fa.sci.ko
17.10.2021 odpad!

Tohle bylo špatný. Strašně špatný. Ultimátně moc špatný.
Z mých předešlých tří vět jste se dozvěděli jedno velké nic a stejné nic se dozvíte z celé knihy, jelikož se na dlouhých a nudných 256 stranách nic nestane.
Netvrdím, že Meghan March neumí psát (neumí), ale kdyby mi někdo nabídnul, abych si znovu přečetla After nebo tohle, vybrala bych After a klidně ho přečetla dvakrát.

Kristy.Seb
17.10.2021 4 z 5

Bavilo mě, jak si Kiera nenechala nic líbit a zkoušela se vzbouřit. Jinak děj nic moc, zbytečně chaotické a vlastně bez větší hloubky...

LiKa00
30.09.2021 4 z 5

Jako četla jsem lepší erotické knihy, ale i tahle probudila můj zájem. Občas mě štvalo, jak si Mount hrál na hrozného šéfa a jak jí do všeho nutil a vše přikazoval, ale nakonec mě to začalo docela bavit a jsem teď zvědavá, jak to celé dopadne. Takže se ihned pustím do druhého dílu.

Raislin
24.09.2021 5 z 5

Ano, ano, ano. Přesně takové chci číst knihy. Skvělý příběh, čtivý, má jiskru, spád a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Jednoznačně stojí za přečtení!!! Hned se pouštím do druhého dílu.

Jeanine8
23.09.2021 1 z 5

(SPOILER) Kdo rád sex. scény, bude spokojený. Náročnější čtenář rozhodně ne. Celou dobu šlo v podstatě o to, že hlavní hrdinka měla po celý den sex. hračku v různém tělním otvoru a musela to vydržet, dokud on neřekl jinak.....Bez příběhu, nelogické až pitomé....:-D

kalinka99
21.09.2021 3 z 5

Rychle přečteno, ale asi jen z důvodu, že jsem přeskakovala lechtivé scény. Pokračování si přečtu jenom abych věděla, jak se bude vyvíjet vztah mezi hlavními postavami.

anishta
08.09.2021 3 z 5

Celou dobu mě tady nic nepřekvapilo až na poslední větu, která mě teda asi i přesvědčila, že v sérii budu pokračovat. Myslím, že průměr v této kategorii. Místy mi dokonce vadily vulgarismy, ale asi jsem odvykla

DreamerX9
08.09.2021 odpad!

Omlouvám se všem fanouškům E.R. ale tohle je ještě horsi nez odstíny :D vždyť to postrádá veškerou logiku a normální uvažování i základy lidského chování ale jistě kvůli tomu to přece nečteme že? Když už nebaví děj preskáčeme na erotické scény abychom z toho alespoň něco měli. Rozhodně už jsem četla v tomto žánru lepší knihy, děj je o ničem a hlavní postava Keira? No i na tohle už tu naštěstí máme doktory :D

Katka313
03.09.2021 5 z 5

Tak to bylo něco. Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Něco nového, napínavého, zábavného a hříšně erotického.

suzanne1997
29.08.2021 3 z 5

Mount trilogy nemá cenu začít číst, pokud nemáte po ruce všechny díly. V první knize se děj rozbíhá, čtenář se postupně seznamuje z hrdiny a buď si je zamiluje nebo je začíná nesnášet. Oba hlavní hrdinové jsou přitom tvrdohlaví jako dva mezci, a ani jeden ne a ne ustoupit. Od první chvíle čtenář neví, co má vlastně čekat a ta nejistota je až svažující, člověk prostě musí číst dál. Přesto se ne setkáváme s nijak promyšleným dějem, nabitý od první po poslední stránku. Kniha je příliš strohá, a i přesto, že ji lze přečíst za pár hodin a čte se poměrně dobře, nechytí a nezaryje se do ctenářovy mysli. Za mě skvěle dávkovaný děj, překvapivé situace a zápletka, která navnadí, ale i přesto není tato kniha něčím, k čemu bych se ráda vrátila. Prostě mi na ní chybělo to něco, co chytí a nepustí, a do čehož se zamilujete.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

1. díl trilogie Mount
První kniha od této autorky...nad obálkou jsem doslova slintala upřímně,čekala jsem všechno,ale ne toto!! Kniha dělaná přesně mně na míru..během pár hodin jsem ji zhltla,ani jsem nechapála,jak jsem se dostala až na konec...ten mě rozsekal úplně nejvíc...Nechybělo mi tam absolutně nic.. Jenom mi teď na velice mocného muže,má velice strašné jméno :DD Líbilo se mi, že z Kiery neudělala autorka nějakou zakřiknutou blbku,ale že má Kiera "koule" a dokáže se Lachlanovi postavit Chlápky tohoto typu v knížkách miluji víc takových knížek prosím