Království hříchu

Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo. Svůj dluh může splatit pouze jediným způsobem – svým srdcem. Království hříchu je závěrečný díl trilogie o Lachlanu Mountovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460539/big_kralovstvi-hrichu-5UD-460539.jpg 4.3267

Mount Trilogy 3.

Vydáno: , Baronet

Sinful Empire, 2017

Kniha Království hříchu

Kristy.Seb

Život je šachová partie. Každý další den děláš tahy, které rozhodují o tvé budoucnosti.

Jestli chceš něco udělat dobře, vždycky to musíš udělat sám.

Třetí díl mi přišel zbytečný. Ano, bylo fajn, že se Laclan konečně proměnil v milujícího muže... Ale zbytečně přidané další zápletky. Ale jinak to byla velmi čtivá série.

Miliamka

Skvělá série (byť by se podle mě vešla i do dvou knížek). Napětí, erotika, humor, všechno, co jsem čekala, jsem od této knihy dostala. Upřímně se těším na další knihy autorky..

Raislin

Kniha je skvělá! Škoda, že tato jízda končí! Klidně bych četla další díl ze života Ďáblice a Archanděla Michaela. Je to prostě velmi povedená trilogie. Takže kdo jede na stejné vlně těchto románů, vřele doporučuji. Stojí za přečtení!

kalinka99

Poslední díl byl asi nejlepší. Pár zvratů mezi Lachlenem a Kierou tomu dodalo trochu více na čtivosti. Jinak příjemné čtení na odpoledne.

martina1797

Skvělé zakončení série. Za mě byl tohle asi nejlepší díl, moc jsem se bavila.

havrmoni

Jelikož jsem všechny tři díly přečetla najednou jak jednu knihu, tak to shrnu všechno. Bylo to čtivé a hodně. Když pominu čím se živil Lachlan, protože to je něco co bych neskousla, tak je to hezký erotický příběh. Já tedy musím brát celou tu dominanci s nadhledem, protože je to něco co je mi na hony vzdálené, ale tohle se četlo dobře. Jak se mi do toho nechtělo, tak teď nelituju. Byla to odpočinková četba na neděli :)) .

Katka313

(+ SPOILER) Bohužel tenhle díl mi přišel nejslabší. Přišlo jakoby si prohodili role. Keira vydávala rozkazy a chovala se jakoby převzala vládu nad organizaci. Z Mounta se stal zamilovaný školák co ji pomalu poslouchá na slovo. Jediná věc, která mě v tomhle díle překvapila bylo s J. Ale jinak mi to už přišlo zbytečně zdlouhavé.

suzanne1997

Třetím dílem se pomyslný kruh uzavírá. Emoce a vztahy tady vyhrávají na plné čáře a čtenář hltá jeden řádek za druhým. Hlavní hrdinové konečně přestávají válčit a hledají kompromisy. Děj se vysvětluje, a přesto dokáže autorka stále překvapovat, aniž by příliš zkomplikovala hlavní příběh. Některé situace jsou úsměvné, jiné překvapující a další zarážející, přesto do sebe všechno krásně zapadá a vzájemně se doplňuje. Nic není navíc a trilogie je dlouhá tak akorát na několik hodin. Za mě je trojka jednoznačně nejlepším dílem trilogie, emoce z ní přímo tryskají a čtenář se nemůže odtrhnout dokud nepřečte poslední řádek. A i poté se k němu musí vrátit, protože: Co to sakra je? K trilogii se nejspíš nevrátím, autorka mě však zaujala, ráda si od ní proto přečtu něco dalšího.