Království hříchu

Království hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460539/bmid_kralovstvi-hrichu-5UD-460539.jpg 4 665 114

Mount Trilogy série

< 3. díl

Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo. Svůj dluh může splatit pouze jediným způsobem – svým srdcem. Království hříchu je závěrečný díl trilogie o Lachlanu Mountovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sinful Empire , 2017

mimi55
04.09.2022 3 z 5

Tak tohle byl asi nejslabší díl.

Ladeline
26.08.2022 5 z 5

Tak dočten i třetí díl. I přesto, že v něm bylo méně erotiky než v předchozích, byl úžasný, jako celá trilogie. Lachlana jsem si zamilovala, i když dělá špatné věci, dělá je z mého pohledu z dobrých důvodů. Keira sice už v Dublinu přišla na to, že už k němu dávno necítí nenávist, ale až krizová situace, kdy o něj mohla přijít, jí donutila uvědomit si, že ho miluje. Viník všeho zlého i celé rozuzlení jejich setkání a všeho ostatního mě překvapilo, ale krásně to do sebe zapadlo. Jen já bych tenhle problém na jeho místě "vyřešila" jednou pro vždy, neriskovala bych, že se ten útěk jednou povede.
A překvápko u Jizvy? To jsem se nasmála.
Moc se mi líbilo, jaký na sebe Keira s Lachlanem vzájemně měli vliv, on vedle ní ukázal srdce a ona vedle něj vyrostla. Perfektně se doplňovali. Mám asi jedinou výtku, chybělo mi rozepsání se o scéně po propuštění z nemocnice, má romantická část, by si o tom přečetla ráda vice podrobností.
Opravdu bych brala čtvrtý díl, myslím, že prostor by se našel.

Kacased
03.08.2022 5 z 5

Dočteno, krásné zakončení. Třetí díl asi nejlepší. Méně sexu, více napětí. Za mě všeho akorát. Pořád je to pohádka pro dospělé.

Artep071
02.08.2022 4 z 5

Tak jsem to vzala obráceně xi xi nejprve jsem si přečetla příběh Temperance a nyní jsem dočetla celou trilogii Keiry a Lachlana.. jelikož jsem byla předem připravena na styl Meghan March nebyl to takový šok ..xi xi přesto ale jde především o píchání xi xi Je to docela dobrej a poutavej příběh postav, který graduje a v podstatě vám nedovolí odložit knihu ..přesto pozor pro slabé nátury .. sex je tu popsaný hodně drsně a hodně často ..:)

Lee7
30.07.2022 4 z 5

Poslední díl, pěkné zakončení.. musím říct, že si určitě přečtu kolegyni, už jsem si zvykla na žargon spisovatelky a dominanci chování. Hezké početní..

LenkaPet
20.07.2022 5 z 5

Tak a je to, obě série od této spisovatelky jsou úžasné. Přesto že na sebe úplně nenavazují, doporučuji přečíst nejdřív tuto sérii protože postavy v druhé sérii se objevují i tady a musím říct že tento nápad, napsat další sérii, příběh o někom z série této se mi moc líbil. Jiný a přesto stejný.
Série jsou moc hezky napsané, čtivé a utíká to až je to člověku líto. Obrovské plus je nízký počet stránek takže v knize opravdu nejsou nudné části a dej se rychle posouvá. Není nijak hrubý, opět proniknutí do duše těch co si o sobě mysli ze jsou zlí a nemají v životě nárok na štěstí. A jak spisovatelka moc dobře ví, my ženy tyto druhy mužů milujeme i když se vyskytují jen v knihách
Série doporučuji všemi deseti, neváhejte a čtěte, pokud máte rádi tento žánr. Já ho nečtu stále, preferuji jiný, někdy je ale potřeba ...

Katka7922
20.07.2022 4 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc i když tam bylo paradoxně nejmíň sexu :-).
Asi už stárnu :-)
Jediné moje výhrady nesouvisí s knihou jako takovou, ale s překladem a chybami, které se objevují ve všech dílech. To mě fakt neskutečně vytáčí. Ve druhém díle toho moc nebylo, ale v tomhle třetím to zase bylo něco, hlavně ke konci knihy. A to jsem typ čtenářky, která vidí jen takové ty do očí bijící věci. Nijak zvlášť se na to nesoustředím.

ardeas
11.07.2022 2 z 5

(SPOILER) A tu strhávam o hviezdu menej, pretoze ta podobnosť s 50 odtieňov je pre mna az zarazajuca. Hrozne ma cely cas rozčuľovalo meno Lachlan, ako... furt som to citala ako LachTan :) A sexy chlapa si ako tulena predstavovat fakt nechcem. Inak sympaťák, ktorý je zlý a dobrý zaroven. Vývoj Keiry bol tiež zaujímavy, no tie nuancie okolo sexu uz boli na mna moc. Asi uz zacinam byť týmto žánrom zasytena ale neviem odpustiť tu analogiu s 50 odtieňmi... Benett mafia mi tiež nešla veľmi k ruke, ale aspoň mala originálny námet. Za mna dosť sklamanie. Možno casom siahnem po dalsich sériách a dúfam ze to nebudu opäť ako tato, rozrezana 1 kniha na 3 dieliky, len pre lepší predaj a marketing...

terryaknihy
11.07.2022 5 z 5

Já tuhle sérii absolutně miluju! Jedna z nejlepších erotických sérií vůbec a šem bych vám ji moc ráda doporučila.
Ani závěrečný díl nebyl jiný, byla to stejně lehce čtivá jednohubka, kterou jsem sfoukla během necelých 3 hodin a velmi jsem si to užila. Sice tu je více akce, než samotné erotiky, ale v rámci pohledu na kompletní sérii to bylo hezké zakončení a vyvrcholení. Navíc ty střípky z Lachlanovy minulosti byly skvělé a výborně dotvářely kompletní příběh. :)

Majka1979
04.07.2022 5 z 5

A je tu koniec trilógie a môžem povedať, že som si ho užila. Samozrejme som očakávala zápletku, no to, čo sa tam stalo, som isto nečakala. Predsa len táto autorka dokáže svojimi zvratmi čitateľa ešte viac navnadiť a teda u mňa sa jej to darí.
Možno koniec mi prišiel príliš rýchly a možno tam mohla ešte pár vecí doplniť, na ktoré by som ja osobne bola veľmi zvedavá.
Ale ako celok hodnotím túto trilógiu za veľmi dobrú, príjemné čítanie s erotickými scénkami, samozrejme, to nesmie chýbať :)

Radka1727
23.06.2022 5 z 5

Z celé série nejpropracovanější, napínavé odhalení i když po Dublinu to začalo nebezpečně sládnout .... a epilog už byl jak harlequinka.

knihomolkaJani
10.06.2022 5 z 5

Úžasné zakončení celé série.
Jsem velmi ráda, že jsem se dozvěděli už celý Lachlanův příběh. Padouch mě tu moc nepřekvapil, ale to mi na knize vůbec neubralo.
Tuto autorku řadím mezi mé oblíbené!
DOPORUČUJI!!!

Ewe291
02.06.2022 3 z 5

Tu som nedala plny pocet hviezd pretoze uz to nebolo take divoke a vzrusujuce. Prislo mi to akoby uz nasilu pisane len aby sa nepovedalo. Tak isto hrdinka moc akcna a hrdina nam zmäkol co sa mne osobne nepaci

katasokolov
30.05.2022 2 z 5

Ve druhém díle se dozvídáme víc o Mountovi a jeho dětství. Poznáváme Hope a Destiny, které budou mít kruciální roli v díle třetím. Odhalujeme také více o Mountových pohnutkách ohledně Keiry a zejména důvod, proč si vlastně svou Irčanku vybral. Líbil se mi výlet do Irska, i když už to začínalo být takové moc sladké. Ta pravá “sladkost”, z které mě až brněla pusa, přišla v díle třetím. Byla to taková válka gangů obalená v cukru :D. Ten se mi z celé trilogie líbil nejméně a celou sérii mi tak trošku pokazil. Nicméně ale musím konstatovat, že na jedno přečtení jako nenáročná literatura pro ženy, to bylo jako celek úhrnem povedené.

georginaa
18.05.2022 5 z 5

Dovršení a já jsem velice spokojená. Dost mě překvapila přezdívka J. Nikdy by mě nenapadlo zrovna tohle, bylo to fakt nečekané a překvapující. Nechci sdělovat více, aby neuniklo překvapení. Musím říct, že by mě ani nevadilo, kdyby bylo nějaké pokračování. Prostě v této sérii bylo vše a mělo to takový šmrnc, kdy vlastně ani nechcete konec.

Kiwicatko
26.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak chvilku ze zacatku jsem ani nedychala a doufala, ze vsechno dopadne dobre. Teprve krizova situace ji otevrela oci a zjistila, co pro ni Mount znamena.

Co byl pro me sok - V. mluvi - fakt jsem myslela, ze mluvit nemuze a on ten hajzlik vrci a posunkuje jen proto, ze chce.

No a J. tak tam bylo uplne vsechno spatne. Vtipny je, ze jsem si za celou dobu nevsimla, ze by se nejednalo o chlapa. Vlastne jsem s tim ani nepocitala, ze by v organizaci nebyli jen chlapi. Musim rict, ze ta byla tak neskutecne hrabnuta a to ze stale zdrhala by mi na klidu nepridalo. Nevim jak takhle mohli zit, byt mela hnusny detstvi, ale byla uplne poskozena…asi by bylo lepsi, kdyby se o to “postaral”. I kdyz nejspis nechtel stratit osobu, o kterou se cely zivot stara.

Alhlav
25.04.2022 5 z 5

Skvělý závěr série, už se těším na další knihy

Knihom_olka_
13.04.2022 4 z 5

Tento díl byl pro mě hrozný skok. A nevím, jestli úplně v tom nejlepším slova smyslu.
Zatímco minulý díl mi přišel skvěle vyvážený, tady to bylo horší. Zničehonic Keira změnila svůj názor. Takže jsme se z "nenávidím tě" dostali k "jestli se ho někdo dotkne, zabiju ho"... A já se jenom ptám... Jak?
Ano, samozřejmě že mezi nimi přeskočila jiskra, ale tohle byl hrozně rychlý a nepřiměřený skok.
Plus rozhodně dávám začátku knihy, kdy jsem se konečně něco dozvěděla i o Lachlanovi.
V tomto díle bylo konečně alespoň více akce a napětí. A to odhalení mě taky dostalo. Kniha je čtivá a chvílemi i vtipná. Jejich příběh mi nakonec taky přirostl k srdci.
No takže sice tohle není taková TA mafianská sexy série, ale určitě nezklame, když si budete jenom chtít vlézt do vany a vypnout.
Jinak za mě byl nejlepší druhý díl.

Andrejka91
11.04.2022 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ze všech tří nejvíc, pořád se něco dělo, spousta zápletek a napínavý děj. Erotiky v tomto díle bylo nejméně ze všech, za to od začátku v knize byla spousta romantiky.
Místy bylo čtení jen pro silné žaludky jak autorka popisovala Mountovy mafiánské praktiky.
Celkově tuto trilogii hodnotím moc povedeně, zůstává v mé knihovně a ráda se k ní někdy vrátím.

zp87
31.03.2022 4 z 5

Na mě už trochu přeslazené, trochu patetické. A nemůžu se rozhodnout, jestli tomu vůbec věřím. Ale zkusím to.
Od prvního dílu jsem čekala větší drasťárnu, že Mount bude chtít Keiru pouze jako milenku, žádný společný život, že nevyměkne, takže mě jeho zjihnutí hodně šokovalo včetně životních plánů do budoucna.
Ale vlastně celý příběh je taková pohádka pro dospělé (asi spíš ženské), takže tento pohádkový konec k tomu i patří...
A jelikož tato série ve mně vyvolává lítost, že si o Lachlanovi a Keiře už nemůžu přečíst víc, nemůžu jinak, než dát plný počet hvězd.

sex vraždy láska BDSM

Meghan March