Království hříchu

Království hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460539/bmid_kralovstvi-hrichu-5UD-460539.jpg 4 665 114

Mount Trilogy série

< 3. díl

Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo. Svůj dluh může splatit pouze jediným způsobem – svým srdcem. Království hříchu je závěrečný díl trilogie o Lachlanu Mountovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sinful Empire , 2017

havrmoni
05.09.2021 5 z 5

Jelikož jsem všechny tři díly přečetla najednou jak jednu knihu, tak to shrnu všechno. Bylo to čtivé a hodně. Když pominu čím se živil Lachlan, protože to je něco co bych neskousla, tak je to hezký erotický příběh. Já tedy musím brát celou tu dominanci s nadhledem, protože je to něco co je mi na hony vzdálené, ale tohle se četlo dobře. Jak se mi do toho nechtělo, tak teď nelituju. Byla to odpočinková četba na neděli :)) .

Katka313
03.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Bohužel tenhle díl mi přišel nejslabší. Přišlo jakoby si prohodili role. Keira vydávala rozkazy a chovala se jakoby převzala vládu nad organizaci. Z Mounta se stal zamilovaný školák co ji pomalu poslouchá na slovo. Jediná věc, která mě v tomhle díle překvapila bylo s J. Ale jinak mi to už přišlo zbytečně zdlouhavé.

suzanne1997
29.08.2021 4 z 5

Třetím dílem se pomyslný kruh uzavírá. Emoce a vztahy tady vyhrávají na plné čáře a čtenář hltá jeden řádek za druhým. Hlavní hrdinové konečně přestávají válčit a hledají kompromisy. Děj se vysvětluje, a přesto dokáže autorka stále překvapovat, aniž by příliš zkomplikovala hlavní příběh. Některé situace jsou úsměvné, jiné překvapující a další zarážející, přesto do sebe všechno krásně zapadá a vzájemně se doplňuje. Nic není navíc a trilogie je dlouhá tak akorát na několik hodin. Za mě je trojka jednoznačně nejlepším dílem trilogie, emoce z ní přímo tryskají a čtenář se nemůže odtrhnout dokud nepřečte poslední řádek. A i poté se k němu musí vrátit, protože: Co to sakra je? K trilogii se nejspíš nevrátím, autorka mě však zaujala, ráda si od ní proto přečtu něco dalšího.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Závěrečný díl trilogie Mount..jak jinak než boží ️ Po přečtení druhého dílu jsem odpočítávala snad minuty než vyšel poslední díl a to čekání stalo za to Na to jeho jméno “Lachlan” jsem si ale stále nezvykla takže pro mě to byl celou dobu jenom Mount Nechybělo tu napětí,láska,vášeň ani temná tajemství..Kiera si tady chudina užije svoje a dokázala jaká královna a silná žena to je Z Mounta se vyklubal úžasný ochranářský a milující muž…obrátil úplně o 180 stupňů a za to jsem si ho oblíbila..v předchozích dílech mi byl nesympatický až do výletu do Dublinu

0197
21.08.2021 5 z 5

Trochu Keiře závidím, kdo by nechtěl chlapa, který vám dá najevo, že vy jste pro něj ta jediná a o ostatní ženy ani nezavadí pohledem. Smete z povrchu zemského každého, kdo se vám pokusí ublížit.

Autorce tleskám, konečně hlavní hrdina, který byl opravdu nemilosrdný od začátku až do konce. Jeho postava prošla vývojem, trošičku vyměknul, ale nestal se z něj zamilovaný méďa :-), který by všeho nechal. Potěšilo mě, že tam stále byl jeho byznys, a že Keiře neříkal ohledně něho všechno. Musím přiznat, že jeho pojetí pouliční spravedlnosti se mi líbilo, pokud se to dá tak říct.

Mount si uvědomil, že spolu jsou silnější. Přesně jako král a královna v šachové partii, král by byl bez královny mnohem míň silný. To, že se na najednou přestali nenávidět a byla mezi nimi láska až za hrob mi nevadilo, zvlášť když vezmu v potaz, co se tu přihodilo. Při rereadingu celé série jsem si uvědomila, jak se celý příběh odehrál jen během pár dní, ale čert to vem :-).

Bylo to mnohem více akčnější, napínavější, vzrušující, nechyběly nečekané zvraty a na konci to do sebe vše parádně zapadlo.

Chválím epilog ten byl za mě na jedničku.

Podtrženo sečteno celou trilogii jsem si nesmírně užila. Ano sem tam, hlavně v tomto díle bylo pár věcí, který mi přišli až přespříliš, možná trochu nedotažené, ale nevadí celkový dojem mi to nepokazilo. Je to "trošičku" odtržené od reality, ale to musí být každému jasné hned z anotace, a buď takové knihy díky kterým prožijete příběhy za hranicí všedních dnů vyhledáváte nebo ne.

johana3160
11.08.2021 3 z 5

Na zacatku jsem musela vzpominat, co se vlastne stalo v minulem dile. Pak jsem cekala kdy se bude neco dit a nejlepsi byl konec. Celou serii bych klidne zkratila do dvou knih nebo jedne tucnejsi. Nesnasim otevrene konce, ktere byly u predchozich dilu a celkove mi hodne veci vadilo. Stejne tak se mi ale libil napad a pribeh byl dobry.

ZapisnikTerky
09.08.2021 4 z 5

Skvělý závěr trilogie. Trochu mě vždy štve, že je toho textu na mě málo, ale i tak jsem si to opravdu užila. Víc v mojí recenzi.

ElikaS
04.08.2021 4 z 5

Budu se opakovat, protože v podstatě platí vše, co jsem psala o předchozích dílech. Knížka není žádný literární zázrak, je v mnoha ohledech nereálná - třeba ten skok Keiry od nenávisti k lásce je prostě moc rychlý a pro to tomu nevěřím. Ale zase na druhou stranu bylo to celkem napínavé a rozhodně čtivé, takže i přes všechny nedostatky, se mi kniha líbila a užila jsem si ji.

luccys194
02.08.2021 4 z 5

To byla naprostá bomba! Nemám slov! Krásný příběh, pěkný vývoj samotných postav. Skvělá oddechovka, rozhodně doporučuji.

Laf
01.08.2021 5 z 5

Poslední díl mi přišel nejlepší. Nechyběla spousta zvratů a překvapení. Příběh je to pěkný a dobře promyšlení. Celá série stojí za to. Rozhodně mne překvapila a mohu jen doporučit :)

NikolaSkop
30.07.2021 3 z 5

Je to smutné ale poslední a zároveň závěrečný díl mě bavil asi ze všech nejméně. Opět všechno hrozně osekané. Je to oddechovka, která neurazí ale už teď vím že se k sérii znovu nevrátím.

Zomy
28.07.2021 3 z 5

Druhý díl série mě asi bavil nejvíc. V prvním byl Mount psychopat a ve třetím zas mazlivý jak pokojový psík. Ten přerod do zamilované dvojice byl příliš náhlý a nevěrohodný.
Ale čtivé to bylo, ta láska a sladké řeči mě holt baví víc než horda sexu a análních kolíků jako v prvním díle :-)

Nuttelka
27.07.2021 4 z 5

Poslední díl byl asi nejlepší. Více drama, méně sexu, ale bavilo mi to.
Z magora Lachlana se stal oddaný zamilovaný manžel, Keira neohrožená manželka, která se ničeho nebojí - taková trošku Xena :-)))
Opět taková pohádka pro dospělé a já jsem zvědavá, zda mě ještě nějaká kniha dostane do kolen nebo už všechno budu házet do jednoho pytle, vše na jedno brdo :-)))

Lofda
21.07.2021 4 z 5

Takže, jak to celé shrnout?? Ano, je to pohádka, klišé, nereálné.. Ale co, četlo se to docela samo, tentokrát ubylo erotiky a přibyla akce a já oproti minulému dílu přidávám bod. A jestli se od této autorky objeví další knihy, ráda po nich sáhnu ;-)

Myška43
20.07.2021 5 z 5

,, Někdy je smlouva s ďáblem ta nejlepší věc, jakou můžete udělat. Zejména když si uvědomíte, že to žádný ďábel není."
Výborné zakončení. Díl nabitý napětím, akcí a emocemi. Autorka nádherně vystihla to, čeho všeho je člověk schopen, když tak vroucně miluje.
Takže za mě skvělá trilogie. Ráda si ji v budoucnu opět přečtu a konečně všechny díly najednou.
,, Život mě naučil na ničem nelpět, protože nic na tomhle světě netrvá věčně. Všechno je dočasné."
,, Život už není černobílý. Je barevný, a nejen zlatý."
❤️❤️❤️❤️❤️

Knihomolka97
19.07.2021 5 z 5

Závěrečný díl triologie Mount Triology mě dostal ze všech dílů nejvíc.
Ze začátku to vypadalo na celkem poklidné čtení plné romantiky, erotiky a utužování velmi silného vztahu mezi Keirou a Mountem. To jsem se ovšem šeredně spletla. Byly to o nervy, velmi emotivní. Šlo o život. A bylo to sakra skvělé! Přiznám se, že jsem ve dvou částech neudržela slzy.
Jeden moment mě šokoval úplně nejvíc ze všech dílů a chvilku jsem tomu ani nechtěla věřit. :O
Mountovi jsem propadla úplně stejně jako Keira (ne-li víc :D ). Oběma jsem neskutečně fandila a řadí se mezi mé nejoblíbenější knižní páry. Opravdu mě mrzí, že už je konec, ale stoprocentně vím, že se k této dvojici ještě někdy vrátím. :*

1moniccka
19.07.2021 5 z 5

Tak to bylo neco úžasného. Hned u prvni kapitoli jsem měla na krajičku.Byl boj vždy knížku odložit na příště. Fakt luxusss

rampapa
15.07.2021 5 z 5

Bože můj to bylo úžasný!!!! Na tenhle poslední díl jsem se hodně těšila a překonal mé očekávání. Mounta jsem si zamilovala už hned v prvním díle a teď ho mám ráda ještě víc. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. ️️️

lihate
15.07.2021 5 z 5

Co mám říct? Začátek jsem skoro obrečela, prostě moc emocí najednou. Celý příběh je spíš souboj vůlí, vzdoru, tvrdohlavosti, vášně a chtění. Šachy mají pravdu, královna je silnější než král, ale bez krále je nic. Přesně to platí i v tomhle případě a nepřipouští to žádné námitky. Je potřeba držet pohromadě a být nejmocnější. Nečekala jsem, co všechno se v posledním díle ještě přihodí. Rozhodně překvapil. Mám sto chutí vzít první díl a dát si celou sérii znovu, i přesto, že poslední díl se mi líbil nejvíc. Hrozně se mi to líbilo a rozhodně jsem si celou sérii zamilovala.

„Hrál jsi šachy s mým životem a já ani nevěděla, že jsem na šachovnici.“

„Život je šachová partie, Keiro. Každý podělaný den děláš tahy, které rozhodují o tvé budoucnosti.“

happy19
13.07.2021 5 z 5

Nadupané zakončení "královského páru"
Líbil se mi ten vývoj...start bez citu a pak ,-)
"žili šťastně až...
Autorku řadím do oblíbených☆

„Neexistuje žádný konec. Neexistuje žádný začátek. Existuje jen nekonečná vášeň života.“

sex vraždy láska BDSM

Meghan March