Ty nejsi můj Romeo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a nenápadné dívce z maloměsta, které nedokáže odolat. Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavej týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varováním, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuji se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem… anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474679/big_ty-nejsi-muj-romeo-g20-474679.jpg 4.2370
Série:

The Game Changers 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Not My Romeo, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (74)

Kniha Ty nejsi můj Romeo

aljoska83
27. února

Průměrná kniha bez originálního námětu. Hvězdu navíc dávám, protože se to dobře četlo, i když posledních 50 stránek už to moc nešlo. Radši zůstanu u pohádek pro děti. Tohle bylo hodně naivní a do dvojky se mi ani nechce.

Toledo
14. února

Nebylo to špatné, ale něco mi tam chybělo, takže dávám 4*.
Ale pustím se i do druhého dílu, rozhodne to vypadá na jednu z lepších sérii.


Lavina
07. února

Moc krásná slaďárna... Příběh pěkný a zajímavý.Hlavni hrdinové se mi moc líbili.. konec sladký,ale ne přeslazený.Za mě jedna z těch lepších oddychovek a to jich čtu v poslední době až moc

Wajny
24. ledna

Čtivý příběh, který je originální (i když s přijatelnou mírou klišé), avšak na mě tam bylo až moc osudových náhod a hodně událostí mi přišlo nereálných. Je zde hodně vtipných částí, řeší se i vážnější věci a nejsou tu žádná zbytečná dramata. Na můj vkus to je hodně natahované, některé pasáže se opakovali a já jim tu nerozhodnost už tolik nevěřila. Příběh je vyprávěn z pohledu obou hrdinů.

Prostředí maloměsta bylo skvělé, hodně mě bavily místní drby. Jelikož je v anotaci zmíněno divadlo, tak jsem trochu doufala, že tu bude více pasáži právě z tohoto prostředí.

Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a skvěle spolu fungují - rozhovory a pošťuchování. Taky mezi nimi funguje skvělá chemie a erotické scény jsou velmi dobře napsány (originálně a bez přemíry různých zvláštních pojmenování) a není jich moc. Postupné sbližování je hezky zpracováno. Bohužel mi tam ale chybělo něco víc, něco co vás donutí o tomto příběhu více přemýšlet.

Hlavní hrdina Jack navenek působí jako totální alfablbec, ale přitom on je to takovej miloušek, který si ujíždí na K-drama. Líbí se mi, že zde prošel vývojem a že se autorka snažila vyřešit všechny jeho problémy a hlavně jeho boj s důvěrou. Hlavní hrdinka Elena byla perfektní, i když trochu "švihlá". Její koníček byl velmi neotřelý.

Instagram - Nikmakbooks

Leído
22. ledna

Kniha nebyla vyloženě špatná. Ale byly tam části, které mě nebavily. Druhý díl jsem četla už před časem a líbil se mi. Proto jsem sáhla po této knize. Kdyby to ale bylo naopak, tak na základě této knihy bych do dvojky nešla.

Kristy.Seb
15. ledna

V nebi je sice čistý vzduch, zato v pekle je lepší společnost.

Dva nejdůležitější dny tvého života: den, kdy ses narodil, a den, kdy zjistíš proč.

Nečekej na ten správný okamžik. Nic takového neexistuje.

Jakákoli emoce, je-li upřímná, je bezděčná.

Zlomený lidi milujou nejvíc, protože si váží toho, když se jim z někoho rozbuší srdce.

Všechno se děje z nějakého důvodu.

Život nám občas rozdá špatný karty, ale osud to nakonec urovná.

Milý a čtivý příběh hned o začátku. Škoda, že tam nebylo víc prostoru pro prasátko. :)

Artep071
12.11.2022

Nenáročné, bez velkých dramat a určitě i zapomenutelné, ale velmi hezky se tento příběh čet a já se bavila, smála a užila jsem si jej. Oba hlavní hrdinové byli příjemní a sympatičtí a docela by mě bavilo sledovat jak žijí dál. Na Giselle si , ale raději počkám s než se do ní pustím, přečtu si jinou knihu.. docela mě ještě drží to nasrání , že mohla vlízt Elle na přítele. xi xi

knihomolkaJani
06.11.2022

Kniha se četla moc dobře. Na mě to možná bylo až moc slow-burn, ale je to odpočinková kniha u které se i nasmějete. Hlavní i vedlejší postavy vám budou sympatické a 400 stránek uteče jako voda. Na další díl se určitě chystám.

1