Ty nejsi můj Romeo

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a nenápadné dívce z maloměsta, které nedokáže odolat. Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavej týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varováním, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuji se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem… anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474679/big_ty-nejsi-muj-romeo-g20-474679.jpg 4.2147

The Game Changers 1.

Vydáno: , Baronet

Not My Romeo, 2020

Kniha Ty nejsi můj Romeo

NikolaSkop
dnes

Moc hezké ! Kniha mě bavila, hned jsem musela jít stáhnout další díl. Doporučuji :)

uminaa
včera

Vtipné a príjemné čítanie

Laf
předevčírem

Super kniha, která se četla úplně sama a ve které nechybí ani vtipné momenty. To je jasný recept na to, jak udělat knihu zajímavou a tady se to povedlo na jedničku. Mohu všem vřele doporučit :)

havrmoni
23. listopadu

Páni, další hezký příběh. Teď jsem už po druhé měla při výběru knih šťastnou ruku. První byla Na vlásku a teď tato. Za mě naprostá spokojenost.

Verulínek
20. listopadu

Moc hezky příběh četlo se to samo. Určitě doporučuji

nina3905
19. listopadu

Príbeh bol rozkošný - skvele sa k sebe hodili hlavní protagonisti - Elena a Jack. Pobavilo ma aj domáce zvieratko hlavnej hrdinky (hoci neviem si predstaviť, že by som ho mala doma) a nezabudnuteľné Daisy Lady Gang (mamča a teta hlavnej hrdinky). Knihu odporúčam.

Elize
19. listopadu

Moc hezká knížka, ani jsem to neočekávala, ale líbilo se mi to! Knížka je čtivá, svižně odsýpá, ale přesto je to mezi hlavními hrdiny krásně vyjádřené a člověk se těší na každou další kapitolu a najednou koukáte a knížka je na konci. Četlo se to zkrátka moc příjemně a i jsem se občas nasmála. Knížku doporučuji a rozhodně si od autorky přečtu další knížku.

Dellphi
17. listopadu

Já tyhle klišé prostě miluju. Na knize vás sice nic nepřekvapí, ale stejně si čtení užíváte a těšíte se na každou další kapitolu. A představa rajcovního a přesto něžného fotbalisty (amerického fotbalu, ne těch uplakánků z evropského fotbalu) je jen dalším bonusem. Takže za mě rozhodně doporučuji, zvlášť pro životní období plného stresu, kdy si ze všeho nejvíc potřebujete odpočinout a trochu se zasnít….

Autorku si rozhodně pohlídám a budu číst i další její knihy.