Ty nejsi můj Romeo

Ty nejsi můj Romeo https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474679/bmid_ty-nejsi-muj-romeo-g20-474679.jpg 4 453 88

The Game Changers série

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a nenápadné dívce z maloměsta, které nedokáže odolat. Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavej týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varováním, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuji se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Not My Romeo , 2020

maafa
06.02.2022 3 z 5

Přiznám se, že stejně jako čtenářky, které už tu komentáře napsaly, mě tedy obálka neuchvátila. Tak jsem se po knížce nijak urputně nesháněla. Teď jsem se k ní po hektickém období dostala. A...no...pro oddech po náročné době to bylo dobré, obzvlášť začátek byl takový čerstvý, vtipný. Pak už mě to ale zas tak nebavilo. Nevadí mi číst červenou knihovnu, nevadí mi, že v tomto žánru jde kolikrát logika stranou. Tady toho už ale bylo asi moc. Ale pokud chce člověk úplně vypnout a povznese se nad nějaké věci, jako třeba příliš "mluvení" u erotických scén, tak proč ne:). A protože jsem ženská zvědavá, tak i přes tu trošku zklamání si v knihovně druhý díl stejně zapykám:).

ElikaS
05.02.2022 3 z 5

Knížka Ty nejsi můj Romeo je poměrně příjemná oddechovka, která ale není ničím výjimečná. Přišla mi trochu neoriginální.

"Jsi omezena pouze pravidly, která si sama stanovíš. Žij život podle svých představ."

Klasické téma: on - překrásný, bohatý a trochu arogantní sportovec, který ale ve skutečnosti vůbec arogantní není. Ona pěkná, obyčejná holka, která se do něj bezhlavě zamiluje. Je to taková tradiční zápletka romantických knížek.

"Ale život není jednoduchý, a láska už vůbec ne."

Postavy jsou celkem sympatické, ale ne tak abych si je zamilovala. Dějová linka Jackovi minulosti byla zajímavá, ale bohužel tak strašně okrajová, že to skoro nestálo ani za řeč. Určitě se z toho dalo vytěžit víc.

"Každej z nás si do novýho vztahu přináší nějaký břemeno. Ale pokud chceme být šťastný, nakonec nám nezbývá nic jinýho než riskovat a uvěřit.“

Myslím, že to je přesně ten typ knížky, která mi dlouho v hlavě neutkví, i přestože nebyla vůbec špatná. Jen prostě průměrná.

evineckY
25.01.2022 4 z 5

Fakt se mi ta obálka nelíbí a proto sem jsem čtení tak dlouho oddalovala, ale jsem zvědavá na 2.
On - super hráč ve fotbalu. krásný, vysoký, 1 v sexu, nevěřící Tomáš
Ona - krásná knihovnice se srdcem na dlani
Klasika, která se opakuje Není to špatné, ale moc naivní - hvězda jde hrát divadlo někam na vesnici...

„Moje babička říkávala, že zlomený lidi milujou nejvíc, protože si váží toho, když se jim z někoho rozbuší srdce. Buší ti ze mě srdce?“

„No jo, jak jsem na to mohl zapomenout? Mark Twain. ‚V nebi je sice
čistý vzduch, zato v pekle je lepší společnost.‘“

Tohle chci taky. Chci muže, který se na mě bude dívat, jako bych pověsila měsíc
na oblohu, jako by i krátký okamžik beze mě byl příliš dlouhý, jako by mě
už nikdy nechtěl opustit, jako by nepotřeboval kus papíru, aby mi začal
věřit…

mysanda20
24.01.2022 2 z 5

Po pravdě mě kniha bavila prvních asi 50 stran pak jsem to vzdala

Ralemo
24.01.2022 5 z 5

Jedním slovem nádhera! Krásný, romantický příběh se vším všudy! Jack sympaťák se vším všudy, bál se zrady, což jsem se nedivila, po zkušenosti s minulou přítelkyní. Ellena, milá, ukecaná, upřímná. Nedivím se, že ji urazilo Jackovo podezřívání. Každopádně, vše dopadlo jak má. :) Moc doporučuji

petulkapeta
23.01.2022 5 z 5

Tohle chci taky. Chci muže, který se na mě bude dívat, jako bych pověsila měsíc na oblohu, jako by i krátký okamžik beze mě byl příliš dlouhý, jako by mě už ni kdy nechtěl opustit, jako by nepotřeboval kus papíru, aby mi začal věřit...

A kdo by nechtěl? Ellenu si člověk prostě musi zamilovat a Jacka jak by smet. Byl to vtipny pribeh a jak to tak byva Jack nemel detstvi zrovna růžove a chapu jeho obavy a diky Ellene našel to co jsi myslel že mit nikdy nebude.

kacenka6144
17.01.2022 4 z 5

Zatím dávám 4*. Uvidíme, jak se celá série vyvine. Nesmělá sportovní superstar versus knihovnice z malého města, oba citují Marka Twaina. Není to nic, co by vás poslalo do kolen, ale pokud chcete hodit o víkendu starosti za hlavu, tak je to dobrá volba.

alzbeta4340
13.01.2022 5 z 5

Velmi vtipný začátek a trochu přeslazený konec. Celkově povedené, hlavně hlavní hrdinka se mi líbila. Čtení doporučuji k příjemné relaxaci, nedejte se odradit lacině vyhlížející obálkou. Já se těším na další díl. 4,5 hvězdičky

Miška935
08.01.2022 5 z 5

Příběh se mi opravdu líbil. Jsem zvědavá na další díly. :)

Mistylady
05.01.2022 4 z 5

Důvěra.
Je snadné někomu uvěřit?
Dá se ztracená důvěra znovu získat?
Kolikrát člověk dokáže odpustit a znovu věřit?
Jack měl těžké dětství a teď je z něj fotbalová hvězda. Po velkém zklamání, kdy se k němu veřejnost obrátila zády, do jeho života vstupuje Ellena. Dívka s vlasy do půli zad, vzhledem upjaté knihovnice a ďáblem v těle. Při rande naslepo na svatého Valentýna si Ellena omylem sedne k Jackovu stolu a po pár koktejlech skončí u něj v podkrovním bytě.
Bude tou, která si získá jeho důvěru nebo bude jednou z mnoha, co tento byt navštívily?
A kdo je sakra Romeo?

anishta
05.01.2022 3 z 5

Jak už bylo tady zmíněno, nebylo to špatné. Ale... Začátek byl velmi vtipný, tím myslím seznámení Jacka a Eleny, ale potom už to bylo takové nijaké. Každopádně jsem zvědavá na příběhy dalších fotbalistů.

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

a úvod chci říct, že ta obálka se opravdu nepovedla.
Oproti tomu obsah? Pecka!
Doufám, že bude více knih od autorky!!

Ze začátku jsem si říkala, jak je chce dát autorka dohromady. To jak si s tím poradilo, bylo skvělé.
Je to první kniha od autorky, kterou jsem četla a už teď vím, že se zařadila mezi mé oblíbené. ️ Teism se na další knihy z této série.

Jack i Elen byli skvělí. Bavili mě oba od začátku do konce. Jack má i skvělého kámoše. Ten s Evan bude taky líbit.
Když jsem začala číst, říkala jsem si: ,,No to jsem na to zvědavá...". ...Po třetí kapitole jsem nemohla dát knihu z ruky. ️
Nebudu to tu moc popisovat, protože pokud jste romantické duše, tak jděte do toho!
A kdo by neměl rád Romeo a Julie, že?

oresvo
07.12.2021 5 z 5

Příběh se mi moc libil. Ona knihovnice , on fotbalista. Co udělá jedna malá záměna .
Oba hlavní hrdinové se mi líbili. Ona nebyla taková ta chudinka v nesnázích ale pěkně od rány . On není arogantní blbec, ale životem zklamaný chlap co má problém někomu věřit.
Bavila jsem se od začátku do konce . Už se těším na další díl.

Hatshepsut
05.12.2021 4 z 5

(SPOILER) Krásně napsaný romantický příběh. Je pravda, že v dnešní době je na trhu mnoho takových autorek, které píší na toto téma. Ale přiznejme si, romantiky není nikdy dost! :-) Musím uznat, že Ilsa Madden-Mills to bravurně zvládla. Prostředí a postavy v tomto románu jsou velmi sympatické. Elena je fajn holka, která má perfektní rodinné zázemí. No a Jack je sice složitější, ale vzhledem k jeho minulosti a jeho bývalé přítelkyni, se to dá asi pochopit. No a tak je jasné, že můžete očekávat pohádkový konec. :-)

petusska01
03.12.2021 5 z 5

Sladké. Jack nie je typický hrdina z takýchto kníh, čo bolo príjemným osviežením. Elena mi tiež bola veľmi sympatická. Zvyšok rodiny a partie perfektne sedeli do príbehu a dotvarali príjemnú, zaujímavú atmosféru aj v malom mestečku ale najmä v príbehu tejto až harlequinskej lásky. Takže za mňa spokojnosť. Uvidíme aký bude druhý diel nakoľko Gisele mi nebola veľmi po chuti.

NikolaSkop
29.11.2021 5 z 5

Moc hezké ! Kniha mě bavila, hned jsem musela jít stáhnout další díl. Doporučuji :)

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Vtipné a príjemné čítanie

Laf
27.11.2021 5 z 5

Super kniha, která se četla úplně sama a ve které nechybí ani vtipné momenty. To je jasný recept na to, jak udělat knihu zajímavou a tady se to povedlo na jedničku. Mohu všem vřele doporučit :)

havrmoni
23.11.2021 5 z 5

Páni, další hezký příběh. Teď jsem už po druhé měla při výběru knih šťastnou ruku. První byla Na vlásku a teď tato. Za mě naprostá spokojenost.

Verulínek
20.11.2021 5 z 5

Moc hezky příběh četlo se to samo. Určitě doporučuji