Spolubydlící

Muž a žena sdílejí postel - přitom se nikdy nepotkali Tiffy Moorová potřebuje levné bydlení, a to rychle. Leon Twomey žije v bytě s jednou postelí, má noční směny a potřebuje peníze. Jejich přátelé si myslí, že jsou šílení, ale jde přece o dokonalé řešení: Leon přes den přebývá v bytě, zatímco Tiffy je v práci, a ona tam zase tráví čas večer a v noci. Nepotkávají se, přesto spolu začnou navazovat vztah prostřednictvím vzkazů na lístečcích, které si v bytě nechávají. Brzy se ale ukáže, že jejich uspořádání nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413598/spolubydlici-sQE-413598.jpg 4728
Vydáno, Motto

The Flatshare, 2019

Kniha Spolubydlící

EmillyT
23. listopadu

Příjemná romanťárna s bláznivým sdílením jedné postele, která se moc pěkně četla a zpříjemnila mi podzimní večer.

1v8na
22. listopadu

Příběh se mi velmi líbil.
Byl čtivý a romantický.
Hlavní postavy jsou obě velmi sympatické. Není zde ani nouze o humor a vtip.
Líbí se mi i nástin psychického týrání a i příběh Leonova bratra a vykreslení sourozenecké vazby
Za mě super!

Allys
18. listopadu

Čakala som len nejakú úplne jednoduchú oddychovku, o to viac ma však prekvapilo, že dôležitejšie ako samotná romantická zápletka bolo poukázanie na dôsledky psychického týrania a mnohé iné príbehy súvisiace s ťažšími témami. Nápad vytvoriť príbeh s lístočkami v byte bol zaujímavý, rovnako ako postupné prehlbovanie vzťahu na základe dopisovania si. Začiatok bol v porovnaní so zvyškom knihy vcelku slabší a veľmi ma nebavil, som však rada, že som knihu neodložila a čítala ďalej. Hlavná dejová linka je obohatená o viac vedľajších (napr. dievčatko s leukémiou, alebo Leonov brat vo väzbe), ktoré riešia taktiež nie zrovna jednoduché životné situácie. Celkovo sa mi kniha páčila a námet je originálny.

LeKal
18. listopadu

Začátek se mi líbil, prostředek trochu roztahaný, konec tak nějak ušel. Méně stránek a bylo by to o chlup lepší. Odpočinkové čtení.

Enolain
11. listopadu

Prvni pulka knihy byla zajimava a celkem vtipna.. Obe hlavni postavy prijemne. Druha pulka uz klasika.. Kde presne vite co se stane.. jak se rika 'neurazi, nenadchne"

VeruHoráková
10. listopadu

Příjemně laděný romantický příběh, který se dobře četl. Děj má spád, příběh je i vtipný. První polovina knihy mě opravdu bavila. Druhá půlka byla už trochu jednodušší. Žádné hluboké myšlenky, ale i tak kniha celkem baví. Doporučuji si přečíst.

kiki11
10. listopadu

Začátek byl trochu pomalý a rozvleklý, ale pak mě to začalo bavit a nakonec jsem si tuto knížku docela oblíbila. Postava Tiffy je správně ztřeštěná a Leon zase takový lehce uzavřený, což mám také ráda. Nečekejte žádný hluboký příběh, ale příjemnou oddechovku, kde se řeší i jiné věci než vztah hlavních hrdinů. Jednou za čas si takovou knížku přečtu ráda.

citronie

Ale jo, přečetla jsem to, ale žádná bomba to teda pro mě nebyla. Zbytečně rozvleklé, občas jsem se usmála, ale abych se pobavila nějak výrazně -tak to teda nee. Takže za mě - přečíst, odložit a už se nevracet. Typ knihy kdy za pár měsíců nevím o čem byla...

Dopis
Dopis